استقرار نیروهای سپاه پاسداران در مناطق مرزی با جمهوری آذربایجان - ویدیو

بدنبال تنش‌های اخیر بین باکو و تهران و بازداشت دو راننده کامیون ایرانی از سوی نیروهای مرزبانی جمهوری آذربایجان، سپاه پاسداران در اقدامی بی‌سابقه، تعداد قابل توجهی از نیروهای زمینی و مکانیزه خود را در نزدیکی مرز دو کشور مستقر کرد. آیا باید منتظر بحران تازه‌ای در منطقه بود؟
+183
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  نیایش - تهران، ایران

  نه خیر کامیونهای بار هرویین رو از اونجا میکردند حالا آذربایجان گرفته به سپاه قاچاقچی قاتل برخورده !
  131
  105
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  نظام اخوندی ایران همچون دولت اسرائیل , قدرت نظامیش را به رخ این دولت و ان دولت میکشد ولی غیرت جنگ کردن را ندارد.
  87
  105
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
  ۴۱
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان

  حالا دیگه توجه ها و داغشی های خردوغان حرف درست حالی‌شون میشه . بزنید لت و‌پارشون کنید این آدم کش های بی غیرت را
  62
  118
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
  ۳۳
  dannni - سوئد، سوئد

  بابا بزنید لت و پارشون کنید این بی بخارهای کشور مزیف قلابی اینها مانند داعش باید باهاشون برخورد کرد فکر کردن ترکیه و اسرائیل براشون تره خورد میکنن آمریکا به اینهمه قدرتش از افعانستان در رفت و کشور افعانستان تحویل یک مشت تروریست داد ادر بایجان باید گوش مالی خوبی بشه فکر کردن ایران ارمنستان است زکی
  75
  160
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  ایران به نوعی متحد ارمنستان است و نمی خواهد نقطه ی ارتباط خود را با ارمنستان از دست بدهد
  23
  136
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
  ۵۰
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا
  ایول ارتش و سپاه ایران، آمریکا داره از خاورمیانه میره بیرون این اردغان بی همه‌چیز فکر کرده دیگه کل منطقه واسه اون هست هر جا نفت و گاز باشه این بیهمه چیز دزد اونجا سر و کلش پیدا میشه، عراق لیبی، دولت باکو همه اینها نفت دارن و این دزدهای ترکیه ایی اونجا وارد شدن. من همیشه گفتم 3 تا دشمن اصلی داریم در خاورمیانه، اول ترکیه دوم عرب‌های وهابی سلفی جنوب خلیج فارس و سوم اسرائیل. تاریخ اینگار دوباره خودشو داره تکرار میکنه
  90
  106
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  پاینده باد مرزهای جاویدان ایران، ما نیازی به خاک اضافه نداریم، کشورمان مال خودمان است، زنده و جاوید ارتش شصت میلیونی ایران! زنده باد همسایگان صلح دوست ایران
  48
  77
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. من با تو در این مورد موافق نیستم، در سیاست خارجی ما هیچ دشمنی نداریم، البته یک دشمن بزرگ داریم!! و آن درون خود ماست، در طول تاریخ هزار سال گذشته ترک ها از ما استفاده کردند و همیشه یک دشمن خارجی برایمان درست کردن تا برای اهداف کشورگشایی انها بجنگیم! در مورد اهداف پلید ترک ها و بویژه پانترک ها نسبت به خاک مان با تو موافقم، ولی در مورد اسرائیل نه! می دانی چرا؟ چون درک این که چرا شما و ترک ها ما را با اسرائیل دشمن می کنید، برای ما سخت است، البته ترک ها از دشمنی ما با اسرائیل نفع میلیاردی دارند، و بعدا خاک مان را هدف دارند. چون می دانند که در سایه ی ارتباط ما با جهان، وجود آنها برای ما بی ارزش می شود، و بازار میلیاردی را از انها پس می گیریم،
  27
  26
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. گروهی از دشمنان ایران را از قلم انداختی، آخوند ها و حامیان جیره خور آخوند.
  11
  43
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۶
  ۳۳
  khyar - اوپسالا، سوئد

  حل این موضوع نیاز به لشکر کشی سپاه نداشت،همچون اعلاحضرت محمد رضا شاه یران دوست که بحرین را تقدیم کرد ما هم آذربایجان را بدیم به ترکیه،جاوید شاه .زااارت
  52
  30
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان

  این حکومت با سپاه چارپایان دنبال موقعیت و بهانه ای هستند تا افکار عمومی را از گرانی و نابسامانی دور بکنند و افسوس یک تعداد به این حرکت هورا زده و تشویق می‌کنند!!! هیچ اتفاقی نخواهد افتاد مانند همسایگان جنوبی،غربی و شرقی.از نظر سیاسی،اقتصادی و قومیتی به ترکیه احتیاج داره و یک ساعت هم دوام نمیاره،مخصوصا که قدرت سرکوب شورش در شمال و شمال غرب ایران را ندارند.
  21
  42
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰
  ۲۹
  HumanFromEarth - مالمو، سوئد
  از قدیم اهل این سایت بودم ولی بعد از ۱۰ سال دوباره برگشتم. اونم به خاطر سیاست های جدید توی آمریکا، ایران و افغانستان. امیدوارم توی عمرمون شاهد صلح جهانی باشیم. باشد که رستگار شویم
  2
  8
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  از قدیم گفتن: آب که سربالا بره, قورباغه هم ابوعطا میخونه.
  24
  26
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۸
  ۳۹
  The Green mile - مدیسون، ایالات متحده امریکا
  احتمالا آذربایجان فهمیده گروه تبهکار و تروریستی سپاه، مواد مخدر رو از ارمنستان به اروپا میفرسته و خواهان سهم از این پول هنگفت شده و سپاه هم بهش داره عکس العمل نشون میده و نمیخاد باج بده. اینجا هم یه عده ساده دل هم دارن به بهانه امنیت ملی و مرزها و از این چرت و پرتا واسه اون گروه تبهکار و تروریستی دست و هورا میکشن و رگ گردن کلفت میکنن. بعد میگن جمهوری اسلامی چجوری سرپاست و سوار ملت هستش. هر وقت کار رژیم به پیسی میخوره، یا یه بامبولی با عرب ها راه میندازن یا با خردوغان و این آذربایجانی ها و خوب میدونن ملت همیشه در صحنه از اینها بیشتر از جمهوری اسلامی متتفرن. نمونش هم شده دست و جیغ و هورا واسه سپاهی که همین دو ماه پیش مردم خوزستان رو به رگبار بست.
  36
  27
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴
  ۳۲
  mosyiran - والیس، جزایر والیس و فورتانا
  حمل و نقل هرویین دروغ محض از جانب رژیم جعلی اذربایجان هست. بعضی ایرانی های خودفروخته لطفا شرم کنند تمامیت عرضی ایران ربطی به اخوند و حکومت جمهوری اسلامی نداره این حکومت دیر یا زود میره ولی مرزهای ایران نابود میشه بفهم ... بعضی اذری های ایران مثل ادامس جویده شده و زن .....به ترکیه و علی اف میچسبند اما اونا فقط تو دهنی نصیبشون میشه.
  38
  44
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران
  با اینکه سپاه کثیف و قاتل امثال نوید افکاری هست.اما طرفدارشم وقتی میخاد تو سر اذربایجان زپرتی و اون پاکی های مفلس بزنه
  43
  31
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. تو معمولی هستی یا چنبر؟!
  7
  16
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::rahjoo - مازندران، ایران::]. اتفاقا از نظر من هم با اینکه جمهوری اسلامی و طرفداران کثیفشون فاشیسمهای فارسیسم هستن منم خیلی دلم میخواد با آزربایجان بجنگن تا ببینن و ببینید چی میشه. تکلیف نیمی از ایران یعنی ملت کهن تورک ایران هم بهتر مشخص میشه. با توجه به تنفر سایر اقوام از فاشیست عقب مونده و پر از عقده فارسیسم بعید میدونم به جز مقادیری بیابون چیزی براتون بمونه. مدتیه شهرستانیهای فارسیسم شمشیر دشمنی و عقده نسبت به ملت کهن تورک ایران و اطراف رو از رو بستن و نتیجه اینکارتون رو هم خواهید دید.
  55
  36
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۹
  ۴۳
  Yashar-azar - لندن، انگلستان
  [::دیارکو - قره تپه، آذربایجان::]. بی ....با اسم و مکان جعلی اومدی .. میکنی،تاریخ شاهد غیرتمندان است و تورک ها امتحان خود را قرنهاست دادن و امیدوارم این اتفاق شروعی برای عدالت مردم دلیر و ازاده تورک باشد.
  17
  21
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱
  ۴۴
  golden remix - استکهلم، سوئد
  نخست وزیرارمنستان؛ نیکول پاشینییان گویا در تفلیس با مقامات آذربایجان و ترکیه دیدار داشته و خواستار برقراری رابطه هست، گویا رژیم ملایان باز انتخباب اول هیچ کشوری نیست!
  6
  16
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳
  ۵۴
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا
  برگردونین این خاک رو به وطن ،اگر غیرت دارین
  17
  13
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۲
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::] این حرفهایی که میزنی بیشتر حالت توهم هستش. عمده ملت ایران شاید از رژیم دلخور و ناراحت باشند ولی در مقوله ایران و وطن هیچ اختلافی ندارند و نمونه اش جنگ عراق بود که یادآوریش برای بعضیا شاید لازم باشه چون وقتی پای خاک و وطن به میون بیاد ملت همه در سینه سپر میکنند و نمونه اش صدها هزار شهید ما از همه مناطق کشور هستش وقت کردی یه سری به محل خاکسپاری شهدای آذربایجان بزن ببین مردم واقعی چی فکر میکنند. یکی از غمهای همه ما ایرانی ها پاره کردن آذربایجان توسط روسیه بوده و هست و هنوزم پاش برسه ملت آذری و تورک ایران حاضرند اون خاک جدا شده رو به وطن بازگردانند و این توهم نیست و هنوزم در آستارا و خیلی مناطق جمهوری جعلی آذربایجان مردم دلشون برای ایران و خاک وطنشون میتپه و خیلی ها بدست علی اف بخاطر همین گرایش در زندان هستند. خلاصه نگرانی سپاه بی دلیل نیست چون علی اف با همین روشها جنگ با ارمنستان رو شروع کرد و به نظر من علی اف روس تبار با پوست موز اسرائیلی ها که میگن هر لحظه احتمال سقوط ج ا هستش داره زمینه سازی میکنه شاید با کمک پاکستان و ترکیه کارهایی بکنه.
  20
  13
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۹
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::دیارکو - قره تپه، آذربایجان::]. خخخ معلومه دردهای زیادی از ملت تورک آزربایجان متحمل شدی! البته قطعا خوشت میاد که اونجا موندی فقط داری عشوه میای. 1موشک از ایران بره سمت آزربایجان قبل اینکه تورکیه یا تورکهای ایران اقدامی بکنن روسیه ایلو تبار آخوندها و پاسدارها و شما مزدورها رو نیست و نابود میکنه. تو هنوز بچه ای و نمیفهمی پوتین خواست که آزربایجان سرزمینهاش رو از ارمنیها پس بگیره. بخش مهم و قدرتمندی از سیاستمداران روسیه یهودیهای خزری یا همون قزری و به لفظ ایرانی آزری هستن و تعصب ویژه ای به قفقاز دارن. آزر یا هزر تلفظی از قزر یا خزر هست. امثال کاسپاروف و لاندائو از این دسته هستن.
  16
  21
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  گرجستان کل ایرانیت رو ندادن اجازه ورود هیچ ایرانی با پاسپورت هرجای دنیا زیر سوال برد و خبرش تو همین سایت هم اومد یکی پیدا نشد هارت و پورت کنه. اما آزربایجان مدتهاست درگیر قاچاق مواد مخدر برادران قاچاقچی سپاهه و تا عکس العمل نشون میده حس فاشیسم فارسیسم یه عده شهرستانی به حس مخالفتشون با جنایات جمهوری اسلامی غلبه میکنه و در ذهنشون فتح آزربایجان و کشتار تمامی ملت تورک رو ریویو میکنن! خیلی بدبختید. واقعا دلم به حالم داغونتون میسوزه. کاش بویی از شرافت میبردید.
  16
  24
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۳
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. ملت کهن تورک؟، اشتباه تو در این است که فکر می کنی کسی مخالف ملت کهن و یا جدید ترک است، ما ترک ها را مانند سایر اقوام سراسر دنیا دوست داریم، ولی کشورمان را بیشتر دوست داریم، ایران برای شما منافعی داشته و دارد که هرگز وارد در جنگ با ما نخواهید شد، خودت می دانی که عاقبت خوشی ندارد، امروزه مانند قدیم ها نیست که سوار اسب با خیک ماست پشت زین راه بیفتید، و ایرانیهای امروز بسیار آگاه هستند، تاریخ را بخوان
  22
  19
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۹
  ۴۳
  Yashar-azar - لندن، انگلستان
  متوجه نمیشم جملات تفرقه بر انگیز و نژادپرستانه و توحین دیگران درج می‌شود ولی تکرار همان جملات از طرف من سانسور می‌شود! چه تریبون آزادی دارید!!!!!!!!!
  2
  16
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۸
  ۴۳
  Gminor - ساکرامنتو، ایالات متحده امریکا
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا. بعضی از هموطن های ترک خودمو میبینم طرفداری دولت باکو و ترکیه رو میکنن، خنده دار هست ]. خنده دار این هست که وسط لس آنجلس باشی ولی طرفداری نظام آخوندی را بکنی و منطقت این باشه که چون تو ایران مالیات نمیدن پس ایران برای زندگی کردن بهتره و وقتی هم که ازت بپرسن پس اینجا چه . میکنی خفه خون مرگ بگیری. عاملی امام جمعه اردبیل و زاخاروفا سخنگوی روسیه کی هستن که برای آذربایجان انگشت تهدید تکان میدهند؟ آیا نمیتوانند درک کنند که آذربایجان کشوری مستقل است؟
  12
  19
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۳
  ۱۰۴
  millionaire - منچستر، انگلستان
  نه ارمنستان به ایران مربوطه نه کشور جعلی آذربایجان ، با تاریخ هم میونه خوبی نداریم همش دروغه اخوان ثالث میگه این دبیر گیج و کوردل تاریخ تا این دبیر گیج و گول و کوردل: تاریخ. تا مذهب دفترش را گاهگه می‌خواست. با پریشان سرگذشتی از نیاکانم بیالاید. رعشه می‌افتادش اندر دست. در بنان درفشانش کلک شیرین سلک می‌لرزید. حبرش اندر محبر پر لیقه چون سنگ سیه می‌بست. زآنکه فریاد امیر عادلی چون رعد بر می‌خاست. هان، کجایی، ای عموی مهربان! بنویس. ماه نو را دوش ما، با چاکران، در نیمه شب دیدیم. مادیان سرخ یال ما سه کرت تا سحر زایید. در کدامین عهد بوده ست این‌چنین، یا آنچنان، بنویس. لیک هیچت غم مباد از این. ای عموی مهربان، تاریخ. پوستینی کهنه دارم من که می‌گوید. از نیاکانم به رایم داستان، تاریخ. من یقین دارم که در رگ‌های من خون رسولی یا امامی نیست. نیز خون هیچ خان و پادشاهی نیست. وین ندیم ژنده پیرم دوش با من گفت. کاندرین بی فخر بودن‌ها گناهی نیست
  9
  4
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۹
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Gminor - ساکرامنتو، ایالات متحده امریکا::]. اسامی استان ها را از این پس حذف خواهیم کرد،، مانند اروپا هر استانی یک شماره خواهد گرفت، تمام افندی؟
  6
  3
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.