فرهاد مجیدی، سرمربی باشگاه استقلال از فعالیت در حوزه فوتبال محروم شد

بی بی سی :فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال با رای کمیته اخلاقی از هر گونه فعالیت در حوزه فوتبال محروم شده است.

این رای آقای مجیدی را همچنین به پرداخت ۵۰ میلیون تومان محکوم کرده است.

در این حکم آمده، فرهاد مجیدی "از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شده است و فعالیت وی صرفا پس از اجرای حکم و با اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق امکان پذیر خواهد بود."

سایت باشگاه استقلال بعد از صدور این حکم نوشته: "بعد از اعلام حکم کمیته اخلاق در خصوص فرهاد مجیدی سرمربی استقلال، شایعاتی در خصوص دلیل این رای مطرح شده که به این وسیله این شایعات رد می‌شود. دلیل رای صادره در خصوص آقای مجیدی، عدم پرداخت جریمه صادر شده به دلیل اظهارات ایشان در خصوص آذری جهرمی وزیر وقت ارتباطات است."

"خبر ورزشی" به نقل از بعضی از بازیکنان استقلال گفته از این خبر "شوکه شده‌اند."

فرهاد مجیدی و محمد جواد آذری جهرمی، وزیر سابق ارتباطات دولت حسن روحانی که طرفدار پرسپولیس است در مواردی کری خواند‌ه‌اند ؛این اتفاقات در فضای مجازی رخ داده است.

در یکی از این موارد آقای جهرمی پس از شکست تیم فوتبال پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا در صفحه شخصی‌اش، نوشت: "پرسپولیس نتوانست پیروز شود البته ما جنبه باخت داریم ؛ پرسپولیس از پا نمی‌نشیند".

او در جای دیگری هم نوشت "پرسپولیس به هر حال قهرمان است، قهرمانی آسیا با وجود پرسپولیس اعتبار می‌گیرد نه برعکس".

آقای جهرمی پس از باخت استقلال در در دربی امسال در اردیبهشت ماه در توئیتی نوشته بود: "ولی بنظرم اون دو ستاره، سیاره بودند".

فرهاد مجیدی در پاسخ نوشته بود: "واقعا یک وزیر آنقدر شعور ندارد که نمی‌داند با یک برد و باخت تماشاگران تحت تاثیر قرار گرفته و ناراحت یا خوشحال می‌شوند؟"سرمربی استقلال در بخش دیگری از این پیام نوشته بود: "البته با وجود چنین وزرایی کشور ما دچار مشکل شده است. امیدوارم سطح و شعور این افراد در حد یک وزیر باشد."

آقای جهرمی البته در پست دیگری از فرهاد مجیدی دلجویی کرد.

وزیر سابق ارتباطات البته شکایت از فرهاد مجیدی را تکذیب کرده است.

پس از محرومیت فرهاد مجیدی، خبرگزاری کار ایران (ایلنا) به نقل از وزیر سابق اطلاعات گفته شکایتی از سرمربی استقلال نداشته است.
+16
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  ENSAN-ZAMIN - تبریز، ایران
  بازی موش و گربه.
  0
  0
  جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.