سریال‌ نتفلیکسی «تاج» جوایز «امی ۲۰۲۱» را درو کرد

عکس یادگاری هنرمندان مجموعه «گامبی وزیر» یورونیوز :مجموعه‌های تلویزیونی «گامبی وزیر»، «تاج» و سریال طنز «تد لاسو» برندگان اصلی هفتاد و سومین دوره مراسم معرفی برترین تولیدات تلویزیونی ایالات متحده آمریکا، امی بودند.

در این دوره سریال «گامبی وزیر» عنوان بهترین مجموعه کوتاه تلویزیونی را به خود اختصاص داد.
ایوان مک گرگور و کیت وینسلت به دلیل ایفای نقش در سریال‌های «هالستون» و «میر اهل ایست‌تاون» جوایز بهترین بازیگران نقش اصلی مرد و زن در مجموعه‌های کوتاه تلویزیونی را از آن خود کردند.
کیت وینسلتهمه جوایز اصلی بخش مجموعه‌های درام به سریال «تاج» رسید
سریال «تاج» اما گل سرسبد امسال برگزیدگان جوایز امی بود که هر سال از سوی آکادمی هنر و علوم تلویزیونی ایالات متحده معرفی می‌شوند. «اسکار تلویزیونی» لقبی است که از سوی هنردوستان به این مراسم داده شده است.

«تاج» ضمن کسب عنوان بهترین مجموعه درام تلویزیونی در بخش‌های بهترین بازیگران نقش اول و مکمل مرد و زن مجموعه‌های درام نیز جایزه نخست را از آن خود کرد.

جاش اوکانر که در این سریال در نقش پرنس چارلز ظاهر شده به همراه اولیویا کولمن که ایفاگر نقش ملکه الیزابت است جوایز بهترین بازیگران مرد و زن در بخش مجموعه‌های درام را به خود اختصاص دادند.
جاش اوکانر در نقش پرنس چالرزاین سریال تلویزیونی به نمایش درآمده در نتفلیکس که خاندان سلطنتی بریتانیا را دستمایه اصلی فیلم‌نامه خود قرار داده همچنین جوایز بهترین فیلم‌نامه و کارگردانی در بخش درام را نیز از آن خود کرد.
الیویا کولمن، بازیگر نقش ملکه الیزابت در سریال تاج که برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در مجموعه‌های درام شدجیلیان اندرسون بازیگرنقش مارگارت تاچر در سریال تاج بود«تد لاسو» برگزیده اصلی بخش طنز
جایزه نخست بخش کمدی اما به سریال «تد لاسو» تعلق گرفت. در این بخش جوایز بهترین بازیگران نقش اصلی مرد و زن نیز به ترتیب به جیسون سودیکیس برای بازی در «تد لاسو» و جین اسمارت برای ایفای نقش در مجموعه «هاکس» تعلق گرفت.
عکس یادگاری هنرمندان مجموعه «تد لاسو» پس از کسب عنوان بهترین سریال طنز تلویزیونی در مراسم امیهانا وادینگام و برت گلدستین به خاطر بازیگری در سریال تد لاسو جایزه گرفتند
+26
رأی دهید
-6

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.