تصویری دردناک از راننده کامیونی در پالایشگاه بندرعباس

فوت یک راننده کامیون در داخل کامیون بی کولر بدلیل گرمای شدید و شرایط سخت کاری.
+83
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  رزم جو ، کجایی؟ اینم دروغه یا مونتاژ و صداگذاری شده؟کشوری که مال و اموالش را به غارت میبرند و یا به جاهای دیگر فضل و بخشش میکنند ، راننده ها اینجوری میمیرند و یا مثل آن معلم خودکشی میکند. قورباغه ها رنگ میکنید و بجای فولکس واگن با قیمت گزاف میفروشید و خود مانند قارون وشاهان زندگی میکنید.
  19
  89
  شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۵
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  کاملا مشخص هست که ایشون هنگام خواب فوت کرده. هیچ ربطی هم به کولر و اینجور چیزا نداره.
  103
  31
  شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۲
  ۳۵
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. شاهدش هم تویی .از کجاش مشخصه ؟ دلیلش هم وسط جاده زدن به جدول هست. برو کوچولو روایات و احادیث از کتابهایی که گفتم بیشتر مطالعه کن تا بیشتر بفهمی که همه آنها اراجیفی بیش نیست. از آن چیزهایی که برایت نوشتم فراوان هست. خبر با مدرک را دروغ ، روایات و احادیث ۱۴ قرن تا ۷۰ قرن را واقعی میدانی.
  18
  41
  شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا::]. کلام شما هم صحیح میباشد. ولی اینچنین که شخص متوفی در هنگام هدایت کامیون دچار سکته و قبل از برخورد با سنگ چین، دیار فانی را بدرود گفته.
  11
  21
  شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
  ۳۹
  asal30 - بندرعباس، ایران
  پدر من هم مدیر شرکت نفت بود سالها سر همین چاه های نفت و گاز تو دمای 60درجه 42 سال زحمت کشید و عروق چشمش ترکید گاز کشید و نفت بیرون کشید و ارسال شد به خارج و سراسر ایران و تو اون نوزده سالی که بدرعباس بودیم گاز وله کشی نداشتیم و بخاطر اصرارهای پدرم الان چندساله اونجا لوله کشی شده ولی امثال این کارگر و پدر من باید زحمت بکشن هزارتا بیماری جسمی بخاطر استشمام بوی گاز و نفت بگیرن سرطان بگیرن بمیرن ولی دلارهای نفتی رو نتیجه خمینی و اخوندها و خامنه ایی ببرن امریکا و انگلیس و کانادا عشق و حال کنند به ریش مردم بخندن. لعنت به خامنه ایی جنایتکار .
  10
  18
  شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.