سرو صدای گوسفندان رونالدو و دوست‌‌دخترش را فراری داد

گزارش‌های خبرگزاری‌های مختلف در نشان می‌دهد که کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی «شیاطین سرخ» تنها چند هفته پس از بازگشت به بریتانیا، اکنون خانه خود را به دلیل سر و صدای گوسفندان و مزاحمت‌های آن‌ها تغییر داده است.

کریستیانو رونالدو، دوست‌دخترش جورجینا رودریگرز و چهار فرزندشان تنها چند روز پس از بازگشت این بازیکن 36 ساله به باشگاه سابق خود، از خانه‌ی لوکس 6 میلیون پوندی‌ خود اسباب‌کشی و نقل مکان کردند.

نشریه بریتانیایی «میرور» در این زمینه نوشته است که خانه رونالدو علاوه بر سر و صدای گوسفندان، چندین مشکل امنیتی نیز داشته و در نهایت این فوق ستاره پرتغالی فوتبال جهان خانه‌اش‌ را تغییر داده است.
رونالدویکی از نزدیکان رونالدو به روزنامه بریتانیایی «د سان» گفته که «خانه مجهز و زیبای این ستاره پرتغالی در نزدیکی جنگلی قرار داشت که در اطراف آن تعداد زیادی مزارع بود که در آن شمار زیادی گوسفند به چرا می‌رفتند که صبح‌ها سر و صدای زیادی ایجاد می‌کردند.»

رونالدو که اخیرا رکورد بیشترین گل‌های زده ملی را به خود اختصاص داده، به شدت به استراحت خود پس از بازی‌ها اهمیت می‌دهد و اکنون تصمیم گرفته منزل خود را تغییر دهد و در یک خانه دیگر به ارزش سه میلیون پوند در منطقه چشایر شهر منچستر زندگی کند.

گفتنی است که عملکرد کریستیانو رونالدو با این وجود در زمین بازی تحت تأثیر قرار نگرفته، و در دو بازی اول خود با منچستر یونایتد سه گل به ثمر رساند.
+7
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.