پناهیان: لااقل با کربلا هم مثل سفر آنتالیا برخورد شود

انتقاد پناهیان سخنران مشهور مذهبی از اجباری بودن تزریق واکسن به زائران اربعین
 
لااقل با کربلا هم مثل سفر آنتالیا برخورد شود.
+4
رأی دهید
-64

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  آدم این شر ور ها این دری وری ها را از این آخوند دوزاری های لبو فروش می شنوه اعصابش بیشتر خورد میشه گرانی و تورم و درکنارش کرونا پدر مردم را درآورده هیچ مسئولی دزدی عین خیالش نیست ، دوره های قبل مجلس و دولت کم سواد و دزد بودن این دوره مجلس و دولت کلا بی سواد و دزدن ؛ وزیر کار در روز معرفی خودش به مجلس از فساد گسترده در شستا و تامین اجتماعی و وزارتخانه حرف میزنه ولی کو عمل کو یه حرکت درست هیچ به هیچ دو ماه گذشته نه تغییر نه عملکرد مثبتی هیچ تعطیل اندر تعطیل فقط گفته مدیران شستا با من مستقیم مذاکره و مکاتبه نکنند با تامین اجتماعی مکاتبه و مذاکره کنند بابا اول این همه گند و کثافت را جمع کن بعد از این قمپزها در کن . در دولت هیچ برنامه ای وجود ندارد نه دارو نه مسکن نه گرانی نه تورم نه کمبود دارو هرچی هست یه شو مضحک و خنده داره که اون هم برای ملت ارزشی نداره همه میدونن سرکاریه مملکت کلا تعطیل اندر تعطیل با حرف مفت .
  8
  42
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  خره .این مفیدات کرونا بود.که حرم کربلا عامل رواج کرونا است. ولی التانیا و واکسن عامل جلوگیری از کرونا.هم لذتی هم. واکسنی.چیزی که شما قادر نبودید و نیستید.کرونا ریق زد.به ۱۲۰۰۰۰ پیامبر شما.که بی‌ بخار ترین. بی‌ عرضه ترین.مجودات زمین بودند. تمامی‌ این دیدار حرم. نذری.همه فقط کاسبی.تا شما مثل خوک روز به روز پروار تر شوید. ۸۰ سال کسروی. هدایت. ایرج میرزا خواندیم.درک نکردیم. یک ویروس کوچک. کاسبی شما را نابود کرد.تشکر کرونا. به ما یاد داد. که بیرون و در ایران. آخوند شباهت به خوک دارد. خوک ها شباهت به آخوند دارند. و دوباره خوک‌ها شباهت به آخوند. ولی پی بردیم. غیر ممکن است. بگوهیم. چه کسی‌.چه کسی‌ است؟
  1
  26
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۷
  hassan1326 - تهران، ایران
  [::sama128 - شیراز، ایران::]. زندگی انگلی این شیادان به کربلا ها وابسطه است . تا این مفتخوران بر سر کار باشند ، برنامه همین است ، باید برای اینده برنامه ریزی کرد ، مثلا در حکومت مردمی اینده باید (نون دونی) این کلاهبرداران را از پایه قطع کرد، یکی با آگاهی مردم ، و بعد قطع پایگاه اقتصادی این انگل ها که اوقاف است ، باید بنفع ملت ضبط شود. در امد اموال و املاک رضوی دست کمی از درامد نفت ندارد
  7
  23
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  کدام 400000 نفر در 6 ماه اخیر با این وضعیت دلار و قوانین سفت سخت ترکیه برای واکسینه بودن؟ از کجاش همچین آماری را در آورده!!؟ این دلقک فقط خود و دوروبری های خود را میبیند که واکسن ها را زده اند و به منابع بی دریغ ثروت ملی وصل هستند و به آنتالیا و هرجایی دلشان بخواهد برای عشق و حال میروند و خیال میکند این شامل حال 400000 نفر دیگر هم میشود!
  1
  22
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  بشرطی که سجاد و زینب مایو بپوشن
  1
  14
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.