اجرای ترانه ای به یاد مهستی توسط گوگوش در اولین کنسرت بعد از کرونا

اجرای ترانه ای به یاد مهستی توسط گوگوش در اولین کنسرت بعد از کرونا در بورلی هیلز لس آنجلس
+31
رأی دهید
-97

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Karkas1 - ایران، ایران
  بعد از کرونا! این به اصطلاح خوانندگان روش عن فکر، چند وقت یه بار میان جوانان پر شور را یه تیغی می زنند و بر می‌گردند و بعد فریاد وا مصیبت فقر مردم را سر می دهند!
  30
  22
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۸
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  خراب کردی .فکر کنم وقتشه بازنشت کنی خودتو. تا در اوج هستی باز نشست بشی به یاد موندنی میشی .
  10
  50
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۶
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  بسیار بد و پر از اشتباه اجرا کرده است
  9
  48
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۲۱
  ۴۰
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل

  این کفتار هنوز زنده اس
  54
  22
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۷
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::پنجاه و هفت - ریو، برزیل::]. میشه دلیل توهینت رو بگی؟ برام جالبه که یهو میای به یه خواننده قدیمی که از بچگی در حال تلاش و زحمت بوده همچین توهینی میکنی!
  8
  33
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۵
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::Karkas1 - ایران، ایران::]. تو عملا داری به شعور کسانی که دلشون خواسته پول دادن رفتن کنسرت و ترانه های این خوننده بزرگ و معروف رو گوش کنن و هواشون عوض بشه توهین میکنی! گوگوش تنها خواننده ایرانی هستش که در بین غیر ایرانیهای زیادی معروفه. از همه طلبکارید.
  9
  30
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  دوستانی که به راحتی گوگوش رو زیر سوال میبرید. در بین خواننده های مرد همیشه داریوش و در بین خواننده های زن همیشه گوگوش رتبه اول رو کسب میکنن. حتی با وجود خواننده های بزرگی مثل هایده و حمیرا و مهستی و خیلی از آقایون. این دو نفر بالاترین سطح تحریر رو تاحالا تونستن اجرا کنن و بعضی ترانه هاشونو کسی نتونسته تحریرهای اینها رو تکرار کنه. اینکه این بنده خدا زرنگه و در سن پیری هم چهره خودش رو جوون میکنه و میتونه زنده اجرا کنه عیبه؟ ملت ایران و شاید خیلی از جاها رگه های حسادتشون تمومی نداره. یاد بگیرید برای تنفرتون دلیل قانع کننده داشته باشید.
  14
  22
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۴
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  بی انصاف نباشید! هیچکدام از آنهاییکه بلیط گرفتند و به این کنسرت رفته اند توقع یک اجرای پر انرژی جوان پسند از گوگوش با این سن و سال ندارند! اینها دوستداران گوگوش هستند که خواهان دیدار و هم صدا شدن با او هستند با همین شرایطی که او همکنون دارد!
  2
  25
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
  ۴۰
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. در زمان شاه با گوگوش رفت و آمد خانوادگی داشتیم،چون یکی از خانواده ما از هنرپیشه های زن معروف آن زمان بود. فرصت طلب،چاپلوس،دورو،دو به هم زن و غیره از خصوصیات اخلاقی این شخصه. هر شخصی که معروف شد ،دلیل بر آن نیست که از نظر اخلاقی هم اوکی باشه،همیشه دو طرف سکه رو باید دید.
  9
  10
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::پنجاه و هفت - ریو، برزیل::]. حالا کی گفت اخلاقش خوبه! همه دائما میگیم سلبریتیها عموما آدمها نافرمی هستن اما این دلیل نمیشه بدون دلیل عمومی ازشون متنفر باشیم. گوگوش دوران بچگی همیشه همراه پدرش به شهرهای مختلف میرفته و اجرا داشته و فرصت بچگی و تحصیل نداشته. سختی زیادی توی زندگیش کشیده. اما خودشو بالا کشید. در ایران و دنیا بخوای بالا بری باید ناتوگری هم داشته باشی.
  3
  2
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  صحبت سر خوب و بد بودن گوگوش نیست که حتما هنرمند شایسته ای است و بیش از هر خواننده ای آهنگ ماندگار دارد که بدون حتی یک غلط با کمال مهارت اجرا کرده است و من هم از دوستداران او هستم. اما این آهنگ را بسیار بد اجرا کرده است و از گوگوش مافوق هنرمند انتظار بیشتری میرفت. همین و حاشیه هم نمی خواهد
  2
  7
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  هر جا امریکا میرود روابط اقتصادی جامعه به هم میخورد و همراه با جامعه بعلت تفاوت ها و مقایسه ها چپولیسم بشدت رشد پیدا میکند. در سال 57 انقلاب ایران را قلع و قمع چپولیسم دیدند و رئیسی بیسواد هم یکی از جلادان میبود. در سال های اخیر همین وضعیت را افغانستان یافته بود و ماجرای ایران تکرار شد. تک مضراب بزنم که دنیا هرگز بصورت مساوات در نخواهد امد چون در ساختار طبیعت هیچ چیز مساوی وجود ندارد
  0
  2
  جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۱
  ۴۲
  Karkas1 - ایران، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. د آخه مشکل اینجاست که همین افراد می آیند و از فقر در ایران حرف می زنند! به نظرت اون موقع توهین به شعور دیگران نیست؟
  2
  1
  جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۶
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Karkas1 - ایران، ایران::]. نه! مشکل از تو هست که نمی توانی بفهمی: اول: این ها حرف های شاعر است دوم: یک ثروتمند هم اگر کودکی توام با فقر داشته میتواند که فقر را درک کند
  0
  8
  جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Karkas1 - ایران، ایران::]. درک آدما از فقر و فقیر فرد به فرد متفاوته. خود من مایه تنفر خیلیها هستم چون از شکم خودم میزنم تا گربه های گشنه رو سیر و مریض رو درمان کنم. اما این حس رو نسبت به آدما ندارم. البته کاملا میدونم که جزو آدمهایی هستم که یه انسان گرفتار و بی رمق رو ببینم از کمک بهش دریغ نمیکنم. ولی عموما آدما میگم که انسان در اولویته. اما من در بهترین حالت تساوی رو میپذریم. اگر شاکی باشم که حیوانات رو اولویت میدم. ما خواننده ثروتمند بعیده داشته باشیم. پسر همین گوگوش با مادر و پدری معروف دنبال یه لقمه نونه. تو مصاحبش درباره اینکه شاگردای باشگاهش کم شده و کرونا در درامدش تاثیر منفی داشته حرف میزد. ایرانی ثروتمند در خارج عمومت مزدور حکومت یا اختلاسگر هست. یا ثروتمندیه که ثروتش از ایران رو برده. تکو توک نخبه هم هست. راستش من به گوگوش حس دلسوزی دارم چون فیلمهای 5سالگی و آزاری که برای لقمه ای نون میکشید رو دیدم. انسان وقتی ضربات روحی و جسمی در دورانی از زندگی میخوره دیگه نمیتونه فرد خوشحالی باشه. مثل یک ظرفی که میشکنه و میچسبونیم.
  0
  2
  جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۹
  ۳۸
  rey kasravi - لندن ، انگلستان
  هیچ وقت یادم نمی ره بعد از بیست و اندی سال از ایران زد بیرون با هزار حاشیه نگفته .توی اولین مصاحبه اش با سران رسانه های فارسی زبان داشت چقدر حقیر و پوچ و شل و نااگاهانه حرف زد و بعد ها گندی که سر پول و کنسرت با امیر قاسمی در اورد .همون وقت پسش خودم گفتم این هم از شاه ماهی موزیک ایران که بیست سال فعالیت نکرده و دقت داشت مطالعه کنه دانشی کسب کنه خودش را با مسایل ایران اپ دیت کنه اما دریغ از کمی دانش و معرفت .خیلی ها از شما که اینو می خونیداصلا شاید اون مصاحبه این بانو را در ماه های اول خروجش از ایران ندیده باشید اون زمان نخسه کاملشو از تلویزیون اقای اتابای عزیز پخش کرد .بیچاره ملتی که خوب هاش امثال این بانو پول پرست کم دانش باشد.جاوید ایران پرستان خرد گرای انسان محور
  0
  1
  جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.