تست روانشناسی؛ در یک موقعیت اضطراری به چه کسی کمک خواهید کرد؟

تنها کافی است با دیدن این عکس و پاسخ دادن به این سوال به شخصیت احساسی خود پی ببرید.

شما در موقعیت‌های ضروری و استرس زا انتخاب‌هایی می‌کنید که بدون تفکر قبلی صورت میگیرد. این انتخاب‌ها نکات بسیار پنهانی از به سبت احساسی شما را نمایان می‌کنند.

به یاد داشته باشید بدون هیچ تفکر و منطقی به عکس نگاه کنید و به سرعت بگویید به کدام یک از افراد اول از همه کمک خواهید کرد.
 اگر انتخاب شما شماره‌ی ۱ است: اخلاق و اصول انسانی برایتان بیشترین اهمیت را دارد. سنت‌ها و احترام به بزرگان در خانواده‌ی شما بخشی از تربیتتان بوده و برایتان بسیار ارزشمند اند. شما اکثرا مشکلات را با نگاهی منطقی و عقلانی برطرف خواهید کرد و هیچگاه بدون تمرکز و تفکر تصمیم گیری نمی‌کنید.
 
تغییراتی که امروزه در فرهنگ بوجود آمده اند شما را آزار می‌دهند و تلاش می‌کنید تا براساس اصولی که با آن بزرگ شده اید زندگی کنید.

اگر انتخاب شما شماره‌ی ۲ است: شما انسان بسیار حساس و احساساتی هستید و در تصمیم گیری هایتان کمتر به خودتان فکر شما احتمالا در زندگی چندین بار مورد مهری و اسیب روحی قرار گرفته اید. پدرومادرتان همیشه به شما گوشزد کرده اند که مراقب سایرین باشید!
 
دوستان شما هنگامی که در کنار شما هستند احساس آرامش خواهند کرد چرا که می‌دانند هر زمانی که با مشکلی مواجه بشوند شما بی دریغ در کنارشان خواهید بود.

اگر انتخاب شما شماره‌ی ۳ است: شما باعث شادی و شعف در جمع دوستانتان هستید و عاشق خوشگذرانی و لذت بردن از زندگی هستید. هیچ گاه بیشتر از چیزی که از شما خواسته می‌شود کاری انجام نمی‌دهید. از بدو تولد نیروی جذب بسیار زیادی داشته اید و مورد توجه نزدیکانتان بوده اید و این ویژگی تا آخر عمر با شما همراه خواهد بود.

اگر انتخاب شما شماره‌ی ۴ است: شما انسانی بسیار ملایم و مثبت اندیش هستید. زندگی برای شما مملو از رنگ و نور و غرق در آرامش تصور می‌شود. توجه به مشکلات زندگی کار شما نیست. در هنگام مواجهه با مشکلات به سرعت راهی پیدا خواهید کرد که بدون درگیری از کنار مشکل عبور کنید. شما عاشق هیجان‌های مثبت در زندگی هستید و مسافرت حال و هوای شما را خوبی تغییر می‌دهد.
+2
رأی دهید
-7

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.