نماینده سابق مجلس :کسانیکه به کنسرت ترکیه رفتند , مستحق یارانه نیستند

منصور حقیقت‌پور نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت:‌ در هفته گذشته عده‌ای برای شرکت در یک کنسرت و خوشگذرانی در کشور ترکیه به این کشور سفر کردند و گفته می‌شود هزینه سفر آنها مجموعاً 120 میلیارد تومان شده است.

وی افزود: کسانیکه برای شرکت در کنسرت و خوشگذرانی‌های خود چنین هزینه‌های هنگفتی می‌کنند مستحق دریافت یارانه نیستند.

نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما امروز در بسیاری موارد شاهدیم که مردم قادر به تأمین هزینه‌های درمانی و معیشتی خود نیستند آنگاه عده‌ای برای خوشگذرانی‌های خود چنین مبالغ زیادی را هزینه می‌کنند.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: باید یارانه آشکار و پنهان اینگونه افراد را که در قالب یارانه نقدی و یا یارانه انرژی دریافت می‌کنند قطع شود چرا که اینگونه افراد مستحق دریافت هیچگونه یارانه‌ای حتی به صورت یارانه‌های پنهان به اشکال مختلف نیستند.

وی افزود: از سوی دیگر باید مشخص شود که منابع درآمدی این قبیل افراد کجا است که قادر به تأمین اینگونه هزینه‌ها هستند و برای خوشگذرانی خود اینگونه هزینه می‌کنند.
+29
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  چس مثغال پول این همه منت نداره. با 45000 تومن دارید آزادی مردم را میخرید
  7
  39
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اخه باد صدا دار! یه دلار و نیم در ماه اینهمه زر داره؟ ..... باید ....و خدمتش رسید و هم به این و هم به همپالکی هاش فهموند حرفی که از دهنتون در میاد عواقب داره
  4
  18
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Alphabet - پترس، یونان
  یارانه شما اختلاس گران دزد چی که حقوق های نجومی میگیرید؟ یارانه دستمال بدستانی که به دیدار ..... میرن چی؟ کبریت سوخته, دوران خامنه مالی تو هم بسر رسید دیگه در کاری که بتو مربوط نیست برای چه دخالت میکنی؟
  4
  18
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Dolmeh - سیدنی، استرالیا
  آخه احمق 1.7 دلار چیه که این حرف ها رو هم میزنی، اولا به تو ربطی نداره که توی خرج کردن و مالکیت پول مردم دخالت میکنی(کارشون اشتباه ولی تو حق نداری این دخالت رو انجام بدی، بجای این وضع مالیات و خونه های خالی و سرمایه گذاری های مردم و مالیات بر ارزش افزوده سرمایه گذاری رو مشخص کن)، یواش یواش داریم یه کشور کمونیست میشیم، بدبخت بیچاره مردم یک کشور نرمال سکه ای که توی ترولی فروشگاه ها میذارن و نمیرن برش دارن 2 دلار که از یارانه توی احمق که به خودت زحمت میدی این خزعبلات رو ببافی بیشتر میشه.
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.