کتک خوردن یک آمر به معروف و همسرش در فروشگاهی در مهرشهر کرج

آن طور که محمد حسین عابدی می گوید متهمان به قید وثیقه آزاد هستند و پرونده در دادسرا است و باید برای تعیین شعبه رسیدگی کننده به دادگاه برود که فعلاً نرفته است.

محمد حسین عابدی، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از آنچه که برای او همسرش اتفاق افتاد، صحبت کرده است؛  اوایل مرداد ماه در مهر شهر کرج، محمد حسین عابدی به همراه همسرش خانم فاطمه حسینی برای خرید به یکی از فروشگاه های زنجیره ای کرج رفته بودند که متوجه کشف حجاب یک دختر در این فروشگاه شدند، او به وظیفه دینی، اخلاقی و اجتماعی خود عمل کرده و به وی تذکر می دهد و ...

در ادامه اصل ماجرا، وضعیت جسمی و روند پرونده قضایی آنان را از زبان محمدحسین عابدی می خوانیم:

این اتفاق در روز جمعه ۱۴۰۰.۵.۱ در کرج چهار راه مجد فاز چهار مهرشهر کرج رخ داد و علت امر به معروف و نهی از منکر کشف حجاب تعداد نفراتی که درگیر شدند: ۶ نفر  بنده و همسرم، مادر و دختر، ضارب، مدیر فروشگاه جامبو.

تشریح حادثه:

جمعه ۱۴۰۰.۵.۱ همراه همسرم در کرج، ساعت ۱۸:۴۵ برای خرید به فروشگاه جامبو واقع در چهار راه مجد فاز چهار مهر شهر کرج رفته بودیم، وارد فروشگاه که شدم مادر و دختری را مشاهده کردم که آن دختر، کشف حجاب کرده بود و به همین دلیل بنده به ایشان گفتم که خانم محترم لطفا حجابتان را رعایت کنید. از همان لحظه ابتدایی که این حرف را به او زدم، مادر و دختر شروع به هوچی گری و فحاشی کردند و دختر به من گفت حرامزاده تو کی هستی که به من می گویی حجابت را رعایت کن و مادر آن خانم به من سیلی زد.

در همین لحظه مدیر فروشگاه جامبو من را از فروشگاه بیرون انداخت. هنگامی که بنده خواستم دوباره وارد فروشگاه شوم، من را تهدید به ضرب و شتم کرد و زمانی که از علت بیرون انداختن خودم سؤال پرسیدم، گفت شما نظم فروشگاه را به هم زدی. هیچ برخوردی با آن دو خانم نشد و آنها راحت به خرید خودشان ادامه دادند و من بیرون فروشگاه ایستادم و با پلیس تماس گرفتم و منتظر آمدن پلیس شدم.

پس از گذشت دقایقی، آن دو خانم از فروشگاه خارج شدند و با دیدن من، مجددا شروع به فحاشی، تهدید و ضرب و شتم بنده کردند و به من تهمت زدند که شما به ما دست درازی کردی و من به آنها گفتم که از لحظه ورود من به فروشگاه تا خروج بنده، در دوربین ها ثبت شده است و اگر من دست درازی کرده ام، باید با من برخورد جدی بشود.

سپس همسر بنده به من گفت ترسیده ام و اگر می شود برویم، اما من با رفتن مخالفت کردم، ولی همسرم اصرار کرد و هنگامی که دیدم همسرمدلهره دارد و ترسیده است، رفتن را قبول کردم و با همسرم به سمت ماشین رفتیم. آن دو خانم هنگامی که دیدند ما به سمت ماشین می رویم، دخترخانم به سمت من دوید و من را گرفت و گفت باید بمانی تا پلیس بیاید و من درب ماشین را باز کردم تا سوار شوم و دست من لای درب ماشین بود و او با بستن درب ماشین، از سوار شدنم جلوگیری کرد و چهار انگشت من لای درب ماشین ماند.

مادر آن دخترخانم هم همسر بنده را گرفته بود و می گفت که باید بمانی و مانع از سوار شدن همسرم به ماشین شدند. ما هنگامی که اوضاع را اینگونه دیدیم، قبول کردیم که بمانیم.

در همین فاصله که منتظر آمدن پلیس بودیم که تقریبا ۱۵ دقیقه از تماس اول بنده با پلیس می گذشت و در این میان هم دو دفعه مجددا با پلیس تماس گرفته بودم و خبری نمی شد، ناگهان مردی با قد تقریبا دو متر و هیکلی با یک باتوم انگلیسی به دست، عربده کشان به سمت ما آمد و فریاد می زد که چه کسی به ناموس من حرف زده است و شروع کرد به ضرباتی سنگین بر سر من و این در حالی بود که همان لحظه، همسرم قصد دفاع از من را داشت. با همان ضربه اول سر من شکسته شد و  دستم را بالا آورده بودم و فریاد می زدم که بگذار زن من برود، بگذار زن من برود و آن مرد هیچ توجهی نمی کرد و ضربات متعددی را با باتوم بر سر من می کوبید.

او همزمان که بنده و همسرم را مورد ضرب و شتم شدیدی قرار می داد، با ضربات باتومش، به ماشین هم می زد و شیشه های ماشین را خورد می کرد.

من از مردم کمک می خواستم و گفتم یک نفر بیاید و همسر من را ببرد، اما هیچ توجهی نمی کرد و یک نفر هم گفت که خودت هر غلطی کردی بکن، به ما هیچ ربطی ندارد.

زمانی که ضارب همچنان لگدها و مشت و ضربات متعدد باتوم خودش به من و همسرم را ادامه می داد، طاقت همسر بنده به سر آمد و در حالی که دستانش را بالا آورده بود، گفت آقا تو را به حضرت زهرا، نزن، ولی آن آقا هیچ توجهی نمی کرد و ناگهان ضربه ای خشن به بینی و بازوی خانم من زد که موجب شکستگی آن شد. در آن لحظه که من هم سر و صورتم به خاطر پارگی سر، پر از خون شده بود، آن مرد و دو خانم فرار کردند و رفتند.

همسرم که پشتش به من بود، هنگامی که به سمت من برگشت، با دیدن سر و صورت خونی من شوکه شد و حالش به شدت بدتر شد. بعد از اینکه آنها فرار کردند و جمعیت متفرق شد، کلانتری به محل وقوع حادثه رسید و این در حالی بود که فاصله کلانتری محل با محل حادثه از لحاظ مصافتی کمتر از دو کیلومتر بوده و از لحاظ زمانی با ماشین، زیر پنج دقیقه است.

وضعیت جسمانی:

شکستگی بینی فاطمه حسینی همسر بنده، پس از مراجعه به پزشکان متعدد و درمان های نافرجام مختلف، همچنان باقی مانده و این موضوع او را به شدت رنج می داد که در نهایت پزشکان دستور عمل جراحی دادند.

با مراجعه به بیمارستان، به تجویز پزشک متخصص، سر بنده (محمد حسین عابدی) بخیه زده شد. این در حالی است که همچنان پس از گذشت چند هفته، اثراتی همچون سرگیجه، حالت تهوع و عدم تعادل در بنده باقی مانده است که به گفته پزشکان از آثار این ضربات است.

روند پرونده قضایی:

آن طور که محمد حسین عابدی می گوید متهمان به قید وثیقه آزاد هستند و پرونده در دادسرا است و باید برای تعیین شعبه رسیدگی کننده به دادگاه برود که فعلاً نرفته است.

گلایه محمد حسین عابدی:

به گفته محمد حسین عابدی بعد از گذشت یکماه از این حادثه حمایت چندانی از او و همسرش صورت نگرفته و نهادهایی که باید از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت کنند، آن گونه که باید حمایت کنند، حمایتی نکرده اند.
+621
رأی دهید
-57

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  اشکال نداره! در عوض یاد گرفتی که تو زندگی دیگران دخالت نکنی! آدم بی بته اینهمه مسول دزد رو ول کردی رفتی به ناموس مردم چسبیدی که حجابت رو درست کن؟. تو مذهب شما راجع به دله دزدی حضرات چیزی نگفتن؟ راجع به بازی با جان و مال مردم چیزی نگفتن؟ راجع به هزار و یک خیانتی که درحق این ملت میشه چیزی نگفتن؟ فقط خاله زنک بازی؟ فقط چهار تا موی خانمها؟ . کتک خوردی نوش جونت! ای کاش گردنت هم شکسته بود!
  24
  912
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Karkas1 - ایران، ایران

  مسئولان حمایت نمی کنند؟ دستشون درد نکنه. امیدوارم مشکل حجاب حل شود
  18
  538
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۳
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  خوردی نوش جونت تا تو باشی‌ که در کار دیگران فضولی نکنی‌ تازه این نصف حقت بود
  37
  741
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  Gire3Pich - هامبورگ، آلمان

  اگر از همون سال ۵۷ اینجوری کتک میخوردین ما به ۱۴۰۰ سال پیش بر نمیگشتیم نوش جونت مگه شما کم آدم اعدام کردین
  19
  712
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  saeed scotland - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا

  اینو مردم خوب گفتند . (من از مردم کمک می خواستم و گفتم یک نفر بیاید و همسر من را ببرد، اما هیچ توجهی نمی کرد و یک نفر هم گفت که خودت هر غلطی کردی بکن، به ما هیچ ربطی ندارد.)
  22
  621
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۷
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران

  دست شان درد نکند .حسودی و بخل و حسرت از قیافه زن اش و خود اش میباره .خیلی مرد امر به معروف هستی برو یقه آقایان را بگیر و سوال کن چرا نوه خمینی کاناداست و چرا هیچ اطلاعی از درآمد و بریز و بپاش خامنه ای نیست ...مردک بیمار
  102
  549
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  چرا فقط کتک شون زدند، می بایست این دو بسیجی رو به درک واصل می کردند که درس عبرتی برای بقیه آنها بشود که در زندگی مردم دخالت نکنند.
  109
  480
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  خوردین نوش جونتون! تا شما باشین که در کار دیگران فضولی نکنین! مرده شور خودتونه ببره با این دین اصل هجرتون!
  30
  539
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  13cyrus - لآهه، هلند

  تا شماها باشید که به اسم دین به حریم خصوصی دیگران دخالت نکنید .
  15
  499
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  samisan - توکیو، ژاپن

  این داداشمون اشتباه کرد زدشون باید جفتشون لخت می کرد ول میکرد میرفت اینطوری تبیه بهتری بود با زدن درست نمیشه
  18
  333
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  مش قصاب - مونتا، ساحل عاج

  باتون انگلیسی !!! شما از کجا محل تولد باتون رو میدونستید !!!؟ روزی میشه همتون مثل شتر برگردین تو بیابونها عربستان امام و خداتون رو از نزدیک بپرستید به نام دین کثیف ترین کارها میکنن زبونشونم درازه !!! .
  16
  349
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس

  از این به بعد داستان همینه! نسل جدید جرتون میده و نسل شما شپشو های بو گندو منقرض شده است! دیگه بیضه نمی کنی تو کار کسی موش بدوونی!
  12
  344
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Dermis - لندن، انگلستان

  نوش جونشون.حض کردم.قیافه کریه زنه اصلا به ایرانی نمیخوره شبیه پاکستانی /بنگلادشی /یمنی هاست.
  18
  309
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  این از واجبات دین نیست، خودت نباید آن اعمال را هم انجام دهی.پلیس نیامد چون در این مملکت پلیس وظیف اش را خوب انجام نداد ، ولی خانواده اش وظیفه اش را خوب انجام داد که دستش درد نکنه. اما مردم که نظاره گر بودن، کارت را درست نمیدانستند واعمالت را خلاف میدانستند لذا به کمکت نیامدن و یک درسی به تو و دیگران دادن تا دیگر چنین غلط هاایی نکنی و در زندگی دیگران مداخله نکنی. آزادی حق همه هست ، نه اینکه بخواهی به زندگی و رفتار دیگران ایراد بگیری . آیا نمیدانی که عایشه زن حضرت محمد هم بی حجاب بود ؟ چند روز پیش در این مورد اینجا نوشتم .
  10
  264
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  نوش جون.
  10
  314
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  millionaire - منچستر، انگلستان

  زورگیرها و باجگیرها و رشوه گیران و دزدان مسلح و رئیسِ بانکهایی که وامهای میلیاردی بی حساب و کتاب میدن و پزشکان تاجر و پولساز و بی ادب اون مملکت رو امربه معروف کن
  5
  170
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  خشونت کار خوبی نیستش. ولی این باتوم انگلیسی چه چیز عجیبیه؟ که هم سرو شکاف میده. هم شیشه ماشینو میشکونه , و هم گردن و بینی رو ضربه فنی میکنه. منو که ترس گرفت.🤭
  16
  140
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  افکار مالیخولیائی کسانی که 1400 سال است که رشد مغزی نداشته اند و فضولی در حق دیگران و تبعات آن و حالا ننه من غریبم بازی!
  10
  156
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۷
  hassan1326 - تهران، ایران

  این بسیجی کثافت حتما دروغ میگوید، میخواست با سواستفاده از ظاهر ان دختر اعمال پلیدی انجام دهد،که خوشبختانه بارزویش نرسید و تنبیه شد . امیدوارم که زین پس چنین باد.
  68
  163
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  نوش جان هر چی خوردید باید مردم جلوی چشمت بلایی سر خودت و زنت می آوردند تا تمام بلاهایی که در عرض چهل سال گذشته بر سر ملت آوردید جلوی چشمتان می آمد .بیشرفهای عقده ای کثافت
  23
  152
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۱
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  این بیشرفها راه استخدامه دردر آن حرام خانه را پیدا کردن،مد شده می‌رن بیرون به اسمه نهی از منکر برای مردم مزاحمت ایجاد میکنند تا به درگیری بی‌ انجامه بعد همان جا در اخر پیشنده استخدام به آنها میشه که به هدف میزنند و به حقوقه یا مفتی میرسند.
  16
  134
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  اشکال نداره, اون دنیا حوری های بهشتی میان پانسمانت رو عوض میکنن و غلمان ها هم یه دستی به سرو گوش خانمت میکشن. وقتی ادم دنبال حوری و غلمان باشه اینجور مسائل هم پیش میاد.
  19
  144
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه

  [::پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران::]. بهمون دلیل نوه خمینی تو خارجه که باهمون دلیل خودت توی خارج هستی فیلم بازی کردن هم بلدنیستی
  99
  45
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه

  [::arian1 - ابادان، ایران::]. اینهمه خوشونت که آدم بکشی؟اگه خودت بودی میزدی میکشتی دیگه؟این چه نونیه که خوردی تو؟
  94
  38
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  آفرین به این مادر و دختر هر جا این انگل های اسلامی را دیدید آتش به اختیار عمل کنید
  24
  169
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  برو مردک خودتو سیاه کن . نشسته فیلمنامه صداسیمای جمهوری اسلامی نوشته . آن قلدر با باتوم انگلیسی آمد ! تو خودت اگه از حـ... هایی نیستی که مزاحم نوامیس مردم میشن از کجا نوع باتوم ها رو میشناسی ؟ جالبه قسمت هندی به سبک عاشورا رو باش : همسرم فریاد براورد ای ضارب قلدر شما را به حضرت زهرا دهن شوهر مرا صاف نکنید ولی ضارب همچنان با باتوم انگلیسی دهن شوهر مرا صاف نمود !! برو کشکتو بساب و هر زن و دختری رو تنها دیدی فکر نکن بی کسه و مزاحمش نشو . یهو دیدی برادرش شوهرش اومد اینجوری جرت داد الدنگ جامعه
  21
  79
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  هر کی اینکارو کرده دورا دور دستش را میبوسم.
  12
  68
  ‌سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  اولا که دست اون دختر و مادر و مرد با قد دو متر درد نکنه. دوم اینکه دم پلیس گرم که به خاویار چپ هم نگرفته بیاد! سوم اینکه مردم باید از همین کارها شروع کنن. حتی اخوندهایی که بالای منبر زر مفت میزنن یا اون جوجه بسیجی های که تازه به این اینستاگرام و این قرتی بازی ها افتادن و لات بیخطر بازی در میارن، کاری کنن که تا یه چند وقت غذای بیمارستان بخورن. چهارم اینکه دیدین چقدر منفی دادن به کامنتها؟ خیلی سوزش داشته؟
  24
  63
  ‌سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۳
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  [::hassan1326 - تهران، ایران::]. حاج حسن اون آیدی hassan5 یعنی مرحوم شد؟خدا بیامرزتت هاهاها
  34
  1
  ‌سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۷
  hassan1326 - تهران، ایران
  اولا ،حاجی خودتی،(حاجی یعنی دزد بالای ۳۰۰۰ میلیاردی) ، ثانیا تو از کجا میدانی که ان ایدی مرحوم شده؟!؟ لابد میدانی چرا مرحوم شده؟!؟ از ام ای ۶ چه خبر؟!؟
  16
  10
  ‌سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  babak iran5i - تهران، ایران
  هش این بودکتکش نمیزدن لختش میکردن و لباس هاشو میداختن دور از دست رس باتوم انگلیسبی اغمالش میکردن توی خیابون رهایش با نشیمنگاه داغون میرفت خونه شون
  6
  18
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.