آیا این زن شوهر و دختر ۱۸ ساله اش را با قرص برنج به قتل رسانده؟

 زن جوانی که به اتهام قتل شوهرش با خوراندن قرص برنج از 2 سال قبل در زندان است بار دیگر برای تحقیقات درباره علت خودکشی دختر 18 ساله‌اش به دادسرای جنایی منتقل شد.

به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، این زن جوان اوایل تیر سال 98، با اورژانس تماس گرفت و مدعی شد که حال همسرش وخیم است. به‌دنبال این تماس مرد 45 ساله به یکی از بیمارستان‌های پایتخت منتقل اما ساعتی بعد تسلیم مرگ شد.با توجه به مشکوک بودن مرگ مرد میانسال موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. به دستور بازپرس جنایی جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و همزمان پدر و مادر وی با حضور در دادسرا از عروس‌شان شکایت کردند و مدعی شدند مدت هاست که پسرشان با همسرش شهلا اختلاف داشت. از طرفی او رفتارهای مشکوکی داشت و احتمال می‌دهیم که وی شوهرش را به قتل رسانده باشد.
نظریه پزشکی قانونی
پس از این شکایت، پزشکی قانونی نیز اعلام کرد که مرد جوان بر اثر مسمومیت با قرص برنج جان خود را از دست داده است. مصرف قرص برنج و اختلاف خانوادگی باعث شد که تیم جنایی تحقیقات خود را در رابطه با زن جوان ادامه داده و سرانجام مشخص شد وی با پسر جوانی ارتباط پنهانی داشته است.
اعتراف به قتل
با به‌دست آمدن مدارک و شواهدی که نشان از قتل داشت، به دستور بازپرس جنایی شهلا بازداشت شد. زن جوان ابتدا منکر قتل بود اما زمانی که با مدارک پلیسی مواجه شد به قتل شوهرش اعتراف کرد و گفت: مدت‌ها بود که با شوهرم اختلاف داشتم، او همیشه مرا تحقیر می‌کرد. در میهمانی‌ها مسخره‌ام می‌کرد و اصلاً به من توجهی نداشت. همین رفتار باعث اختلاف شدید بین من و او شده بود. تمام این اتفاقات باعث افسردگی شدید من شده بود و برای فرار از این افسردگی در یک گروه تلگرامی روانشناسی ثبت‌نام کردم. گروه مشاوره‌ای که داخل آن حرف هایمان را می‌گفتیم. مدتی بعد یکی از اعضای گروه که پسر جوانی به‌نام سهراب بود به من پیام داد. من هم که خیلی از دست همسرم ناراحت بودم و دلخوشی از او نداشتم شروع به درد دل با سهراب کردم و از مشکلاتی که با شوهرم داشتم حرف زدم. اما بعد از مدتی همسرم متوجه این ارتباط شد و من هم به این رابطه پایان دادم تا اینکه اتفاق تلخ دیگری رخ داد.
خودکشی دختر جوان
شهلا در ادامه گفت: اختلافات من و همسرم ادامه داشت تا اینکه دختر 18 ساله‌ام یک روز با خوردن قرص برنج خودکشی کرد و من بعد از این حادثه تلخ، افسردگی‌ام تشدید شد. به‌همین خاطر دوباره با سهراب صحبت می کردم . اما شوهرم از ماجرا با خبر شد و من این بار تصمیم گرفتم او را به قتل برسانم. به همین خاطر روز حادثه به او قرص برنج خوراندم. وقتی حالش بد شد، ترسیدم و با اورژانس تماس گرفتم و او را به بیمارستان منتقل کردیم.با اعتراف زن جوان به قتل همسرش، پرونده با کیفرخواست قتل عمدی به دادگاه کیفری فرستاده شد اما پس از بررسی پرونده، قضات دادگاه کیفری اعلام کردند با توجه به اینکه دختر شهلا یک سال قبل از پدرش خودکشی و پزشکی قانونی نیز علت مرگ را مصرف قرص برنج اعلام کرده بود احتمال دارد که دختر جوان را نیز مادرش به قتل رسانده اما با صحنه‌سازی آن را خودکشی نشان داده باشد. بدین ترتیب پرونده برای تحقیق درباره مرگ دختر جوان به دادسرای ویژه قتل پایتخت ارجاع شد و زن جوان برای تحقیق از زندان به دادسرا انتقال داده شد. اما او نه تنها قتل دخترش را منکر شد بلکه این بار قتل همسرش را نیز انکار کرد.او گفت: من شوهرم را نکشتم او با قرص برنج خودکشی کرده است. شاید خودش به اشتباه قرص برنج را خورده است اما من در مرگ شوهرم هیچ نقشی نداشتم.تحقیقات در خصوص این پرونده و راز گشایی از مرگ مرموز دختر 18 ساله ادامه دارد.
+8
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.