دونالد ترامپ مسابقه قهرمانان پیشین بوکس جهان را از کنار رینگ گزارش کرد

آخرین مسابقه حرفه‌ای هالیفیلد سال ۲۰۱۱ مقابل برایان نیلسن بودبی بی سی :دو قهرمان پیشین سنگین‌وزن بوکس جهان و دو قهرمان پیشین "یو‌اف‌سی" برای حضور در یک رویداد نمایشی از بازنشستگی بازگشتند و دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا نیز در کنار رینگ مشغول گزارش بود.

این مسابقات نمایشی در "کازینو و هتل هارد راک سمینال" در فلوریدای آمریکا برگزار شد.

برجسته‌ترین چهره ورزشی این رویداد ایواندر هالیفیلد ۵۸ ساله بود که پس از یک دهه دوری به رینگ بازگشت.

قهرمان پیشین سنگین‌وزن جهان بیش از هر چیزی به دلیل دو پیروزی‌اش مقابل مایک تایسون معروف است و به خصوص مبارزه دوم که تایسون قسمتی از گوش او را گاز گرفت و کند.
دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا مسابقات را از کنار رینگ گزارش می‌کردهالیفیلد اما بازگشت باشکوهی نداشت و در همان راند اول مبارزه با ویتور بلفورت، قهرمان پیشین هنرهای رزمی ترکیبی ناک‌اوت شد. هالیفیلد زیر رگبار مشت‌های حریف روی طناب‌های رینگ افتاده بود که داور مسابقه را متوقف کرد و حریف را با ناک‌اوت فنی، برنده اعلام کرد.

هالیفیلد این تصمیم را اشتباه دانست و گفت "به نوعی ناراحت" شد که مبارزه به این شکل تمام شده است. قهرمان المپیک ۱۹۸۴ گفت، آسیب ندیده است و فقط هشت روز برای آمادگی زمان داشت.

دونالد ترامپ در گزارش این بازی گفت: "از همان اول مبارزه معلوم بود که او آن بوکسور سابق نیست. شکست بزرگی بود. این ایواندر هالیفیلد نبود."

پیش از این مسابقه دیوید هی، دیگر قهرمان پیشین سنگین‌وزن جهان به مصاف دوستش جو فورنیر رفت. این تاجر ۳۸ ساله بریتانیایی از مدتی قبل وارد دنیای بوکس شده است. فورنیر این مسابقه را با امتیاز به حریف نامدارش واگذار کرد.

آخرین مبارزه دیوید هی ۴۰ ساله مقابل تونی بلیو بود و او پس از این مسابقه که سه سال پیش انجام شد، گفت قصد ندارد دیگر به بوکس حرفه‌ای بازگردد.

او پس از مسابقه از علاقه خود به مبارزه با قهرمان سنگین‌وزن جهان از منظر سازمان دبلیو‌بی‌سی خبر داد و گفت: "فقط به خاطر مبارزه با یک مرد به بوکس حرفه‌ای بازگشته‌ام: تایسون فیوری. من نقطه ضعف او را می‌دانم."

در این رویداد همچنین آندرسون سیلوا و تیتو اورتیز، قهرمانان پیشین یو‌اف‌سی با پوشیدن دستکش‌های بوکس به مصاف هم رفتند. این مبارزه هم چندان طول نکشید و سیلوا در همان راند اول حریف را ناک‌اوت کرد.
+9
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.