«تقدیم عمامه به بی‌بی‌سی فارسی توسط معترضان»

کیهان لندن: - بسیاری از ایرانیان بی‌بی‌سی فارسی را با عنوان «آیت‌الله بی‌بی‌سی» خطاب کرده و این رسانه را حامی آیت‌الله‌های حکومتی و نظام جمهوری اسلامی ارزیابی می‌کنند.
- معترضان در اقدامی نمادین یک عمامه به بی‌بی‌سی فارسی تقدیم کردند!
- همزمان با برگزاری این تجمع، کاربران ایرانی در توئیتر نیز با استفاده از هشتگ AyatollahBBC# اعتراضات و انتقادهای خود را نسبت به انتشار اخبار، تیترها، گفتگوها و گزارش‌های جهت‌دار و به نفع جمهوری اسلامی از سوی این رسانه و  سانسور صدای واقعی مردم ایران بیان کردند.

ده‌ها نفر از ایرانیان مخالف جمهوری اسلامی با تجمع در مقابل ساختمان بی‌بی‌سی در لندن نسبت به جانبداری مستقیم و غیرمستقیم بخش فارسی این رسانه از رژیم اسلامی در ایران و پوشش ندادن صدای واقعی مردم اعتراض کردند. همزمان کاربران توئیتر با استفاده از هشتگ AyatollahBBC# اعتراض و انتقاد خود به این رسانه‌ را که همواره از زمان روی کار آمدن حکومت  اسلامی در ایران مورد انتقاد قرار داشته ابراز می‌کنند.
 
شماری از ایرانیان مخالف جمهوری اسلامی که اغلب از نیروهای پادشاهی‌خواه بودند روز جمعه ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱ برابر با ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ در مقابل ساختمان بی‌بی‌سی در لندن تجمع و به سیاست‌های بخش فارسی این رسانه در ارتباط با پوشش اخبار مربوط به ایران و حمایت پیدا و پنهان آن و خبرنگارانش از جمهوری اسلامی اعتراض کردند.
 
معترضان در اقدامی نمادین یک عمامه به بی‌بی‌سی فارسی تقدیم کردند.
 
بسیاری از ایرانیان بی‌بی‌سی فارسی را با عنوان «آیت‌الله بی‌بی‌سی» خطاب کرده و این رسانه را حامی آیت‌الله‌های حکومتی و نظام جمهوری اسلامی ارزیابی می‌کنند.
 
مسعود بهنود روزنامه‌نگار یکی از افرادیست که در این تجمع از سوی ایرانیان مورد انتقاد قرار گرفت.
 
همزمان با برگزاری این تجمع، کاربران ایرانی در توئیتر نیز با استفاده از هشتگ AyatollahBBC# اعتراضات و انتقادهای خود را نسبت به انتشار اخبار، تیترها، گفتگوها و گزارش‌های جهت‌دار و به نفع جمهوری اسلامی از سوی این رسانه و  سانسور صدای واقعی مردم ایران بیان کردند.
 یکی از انتقادهای مهم کاربران توئیتر نیز متوجه دیگر تلویزیون‌های فارسی‌زبان از جمله «منوتو» و «ایران اینترنشنال» است که گویا با وجود اعلام آمادگی برای حضور در محل تظاهرات و گزارش آن اما این تجمع و خبر آن را پوشش نداده‌اند.
 نیاک قربانی یکی از برگزارکنندگان این تجمع در صفحه توئیترش نوشته که «ما طی چند روز گذشته با خبرگزاری‌های پارسی‌زبان مثل منوتو و ایران اینترنشنال به صورت مستقیم هماهنگ کردیم برای پوشش این تجمع، قول دادند که می‌آیند، آمدیم، نبودند… خودمان رسانه خودمان باشیم، امیدی به اینها نیست.
+246
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  من به زنانی که از ناچاری در خیابان می ایستند احترام دارم و حتی کرمهایی که اقتضای طبیعشان خوردن لاشه مرده است!. ولی کرکنان بی بی سی فارسی استفراغ آورند
  15
  245
  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  [::Attila14 - استکهلم، سوئد::]. با نظر شما موافقم، کثیف ترین و خبیث ترین خبرگذاری توکل دنیا همین ایت الله بی بی سی هستش.
  5
  159
  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  کشور انگلیس کارخانه اخوندسازی را ۱۰۰ سال پیش با هدف استعمار از راه دور در کشور ما پایه گذاری کرد و به فرقه شیعه رونق داد و از ان پشتیبانی کرد. تمام عقب ماندگی ما در تمام زمینه ها بدلیل نقش آخوندها و مذهب احمقانه و خرافاتی آنها در میان مردم است.
  15
  146
  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران

  شما باید به سهم خودتون نگاه کنین، وقتی میلیونهانفر دنبال منفعت خودتونین کشور رو رها کردین رفتین دنبال اقامت خارج، اون بی بی سی هم مثل شما دنبال منافع خودش.
  5
  27
  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان

  بی بی سی فارسی یک برنامه ای داشت که با مخاطبینش مستقیماً گفتگو میکرد و نظراتشون رو پخش میکرد و در وبسایتش مردم میتوانستند نظراتشون رو درباره آن موضوع بنویسند نه تنها آن برنامه حذف شد بلکه حتی آن صفحه هم در وبسایتش برداشته شد و حالا کانال بی بی سی فارسی کاملاً یکطرفه است!! فقط به خاطر اینکه آخوندها از شنیدن و خواندن واقعیت ها ناراحت میشدند!!
  72
  114
  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  منصور موسوی میر پنج - منچستر، انگلستان

  دولت بریتانیا بیشترین منفعت رو از بودن رژیم سفاک آخوندی در منطقه میبره، چرا نباید از مرغ تخم طلای خود در خاور میانه حمایت کند؟
  2
  96
  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۷
  hassan1326 - تهران، ایران

  [::arian1 - ابادان، ایران::]. انگلستان از ۴۰۰ سال قبل ،جهت استثمار خاورمیانه( یعنی از دوره صفویان )روی دو گروه کار کرد، یکی تجار و دیگری آخوند.(البته با نام مذهب و یا فراماسون)
  8
  73
  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  iran1 - آرلون، بلژیک

  نمیدونم چرا انقدر انگلستان برای ما ایرانی ها مهم شده، مثل هندی ها، اونها هم همین شکلین ولی دقت کنید که انگلستان این قرن شلوار خودش رو هم بدون مشورت با آمریکا نمیتونه بالا بکشه، رسانه رو مخاطبش پر رو میکنه، نگاه نکنید، پیجشون رو لایک نزنید و برای پستاشون کامنت ندید تا درست بشن. انگلستان 2021 استعمار آمریکاست
  8
  57
  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  بی بی سی تحت نظر افریطه انگلیسی هست و انتظار هیچ چیز خوب نه از بی بی سی میشه داشت نه این سایت. یه مشت وطن فروش و آدم فروش کارمندش هستند
  2
  57
  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.