خداحافظی اندوهناک پوتین با پیکر بادیگارد سابقش

روزیاتو: ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه در حالی که به وضوح می شد غم و اندوه را در چهره او دید در مراسم تدفین وزیر امور اضطراری روسیه که قبلاً بادیگارد او بود حضور یافت، کسی که روز پنج شنبه در جریان یک مانور و در تلاش برای نجات جان فردی دیگر، جانش را از دست داد. رییس جمهور روسیه با حضور در کنار تابوت وزیر درگذشته، دو بار سرش را روی تابوت باز یووگنی زینیچف ۵۵ ساله قرار داد که جنازه اش در تابوتی مزین به پرچم روسیه قرار داده شده بود. در ادامه، پوتین کنار ناتالیا و دنیس، همسر و فرزند زینیچف نشست. در تصاویر دیده می شود که پوتین دو بار به تابوت بادیگارد سابق خود نزدیک شده، سرش را خم کرده و با حالتی بسیار ناراحت از آن دور می شود. پوتین همچنین از این اتفاق به عنوان از دست دادن یکی از نزدیکانش یاد کرده و معاون سابق سرویس امنیتی FSB را مردی با «قدرت درونی، شجاعت و رشادت خارق العاده» توصیف کرده است.
زینیچف در تلاش برای نجات یک مستند ساز به نام الکساندر ملنیک ۶۳ ساله که در حال فیلمبرداری مانور نظامی ارتش روسیه در قطب شمال به درون آب های یخ زده افتاده بود، جانش را از دست داد. ولادیمیر پوتین همچنین مدال قهرمان روسیه را پس از مرگ به وزیر امور اضطراری کشورش داد که بالاترین مدال در این کشور به شمار می آید. برخی بر این باورند که پوتین وی را به عنوان جانشین خود می دیده است، کسی که مانند رییس جمهور کنونی روسیه خود از افسران کا گ ب بود. زینیچف در دوران زمامداری پوتین در روسیه، ارتقاء درجه قابل توجهی یافته و همواره به عنوان یکی از قدرتمندترین اشخاص در شورای امنیت ملی روسیه حضور داشت. اگر چه جزییات زیادی در مورد اتفاقات منجر به مرگ وی منتشر نشده اما گمان می رود که یووگنی زینیچف در آبشار ۹۰ فوتی کیتابو-اورون در قطب شمال که از آثار به ثبت رسیده در یونسکو است یا در همان حوالی کشته شده است.
 بر اساس گزارش رسمی دولت روسیه، زینیچف تلاش داشته ملنیک را نجات دهد،پس از آنکه وی از روی یک صخره یخ زده سُر خورده و پایین می افتد. پوتین در مورد مرگ این وزیر گفت: «در حال تلاش برای نجات یک زندگی، او بدون لحظه ای درنگ جانش را به خطر انداخته و در هنگام انجام وظیفه جانش را از دست داد». بر اساس گزارش ها، این ژنرال ۵۵ ساله در تلاش برای نجات این فیلمبردار به درون آب های یخ زده افتاده و جانش را از دست داده است.
+65
رأی دهید
-30

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  این کجاش اندوهناک بود؟ نه زجه ای, نه ناله ای, نه اشکی, نه غمه ای, نه خاکی توی سرش ریخت, نه چنگی به صورتش زد, نه پیرهنی پاره کرد. هه باید اندوهناک بودن را از مسلمانها و آخوند ها تا حالا یاد گرفته می بود.
  36
  93
  شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
  ۵۱
  shirzan - برلین، آلمان

  این بازی سیاستمداران حرفه ائی هست که رقبای خود را میکشند و با نام صوری قهرمان اونها رو از سر راه بر میدارند از این پوتین هفت خط هر چیزی بر میاد
  10
  40
  شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱
  ۵۳
  sabba - لندن، انگلستان

  ما یک کم تظاهر و نمایش هم قاطیش میکنیم و این هم حتما ربط داره به دین قلابی و متظاهرمون
  5
  33
  شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲
  ۳۸
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک
  پوتین یک لات بی سر و پا از خیابان های لنینگراد است که به بهتری حالت با مافیایی ها قابل مقایسه است.
  9
  26
  شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۶
  ۳۳
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان
  مراسم خودتو بزودی ببینیم پوتین
  3
  18
  شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.