چگونه انهدام برجهای دوقلو به یهودیان نسبت داده شد!

رادیو پیام اسرانیل: گزارشی درباره بیستمین سالروز عملیات تروریستی اسلامگرایان القاعده در ویران ساختن دو نماد قدرت نظامی و اقتصادی آمریکا
 
در آستانه بیستمین سالگرد یکی از گسترده ترین عملیات تروریستی اسلامی در جهان که در ایالات متحده رخ داد، بسیاری از کشورهای جهان ابراز نگرانی می کنند که اگر طالبان به طور کامل بر افغانستان مسلط گردد، گروه های تروریستی مانند القاعده و داعش در آن سرزمین دوباره رشد خواهند کرد و امنیت جهان را به طور جدی به خطر خواهند انداخت.
 
در آستانه این روز، ده ها هزار نفر امروز (آدینه) در محل فروپاشی برج های دوقلوی نیویورک گرد آمده اند و در کنار آن چه که “استخر بازتاب” نام گرفته، به اجرای مراسم یادبود پرداخته اند. پلیس نیویورک همه خیابان های اطراف را بسته تا بتواند از هجوم کنترل نشده دیدار کنندگان بر آن مکان نظارات داشته باشد.
 
صدها نفر عکاس و خبرنگار نیز از سراسر جهان در آن مکان حضور یافتند.
 
رئیس سرویس امنیت داخلی بریتانیا موسوم به MI5 امروز (آدینه) گفت: «قدرت گرفتن طالبان در افغانستان، باعث شده که گروه های تروریستی برای حمله امنیتی به کشورهای غربی و مردمان آن، توانایی و قدرت خود را گسترش بخشند.
 
در یازدهم سپتامبر سال ۲۰۰۱ گروهی از  جوانان عرب که اکثرا زاده عربستان سعودی بوده و در ایالات متحده دوره های خلبانی گذرانده بودند، بر چند هواپیمای مسافری، تقریبا به صورت همزمان مسلط شدند و دو هواپیما را با همه سرنشینان و مسافران آن به سوی برج های دوقلو در نیویورک که مرکز تجارت جهانی بود هدایت کردند و چنان انفجار مهیبی را موجب شدند که فروپاشی کامل آن دو برج و کشته شدن حدود سه هزار نفر از حاضران در برج ها و ماموران آتش نشانی و افراد دیگر را به دنبال داشت.
 
یک هواپیما هم به سوی واشنگتن هدایت شد و بخشی از ساختمان پنتاگون را که مرکز وزارت دفاع آمریکاست ویران ساخت و موجب مرگ و زخمی شدن افراد گردید.
 
در هواپیمای ربوده شده دیگر، مسافران بر ربایندگان غلبه کردند و هواپیما پیش از آن که به مقصد مورد نظر تروریست ها برسد، در بیابان سقوط کرد و همه سرنشینان آن کشته شدند.
 
گروه تروریستی القاعده، به سرکردگی اسامه بن لادن مسئولیت این جنایت بزرگ را به عهده گرفت و مسلمانان افراطی در برخی از کشورها به شادمانی پرداختند.
 
این جنایت موجب دخالت نظامی ایالات متحده در افغانستان گردید که مدت بیست سال ادامه یافت و در ماه گذشته پایان گرفت و همه نیروهای نظامی آمریکا افغانستان را ترک گفتند.
 
اسلام افراطی به سرکردگی الفائده این عملیات را همآهنگ و وحشتناک را با دو هدف طرح ریزی کرده بود: آن ها می خواستند با انجام این رشته از عملیات گسترده تروریستی و ایجاد مرگ و ویرانی، نشان دهند که “آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند”. هدف دوم آن ها نابود کردن دو برجی بود که نماد قدرت اقتصادی آمریکا در جهان به حساب می آمد.
 
پیش از آن نیز یک روحانی نیمه کور زاده مصر نیز به پیروان خود دستور داده بود که برج های دوقلو را منفجر کنند، ولی توطئه آن ها کشف شد و انفجاری صورت نگرفت. در آن طرح تروریستی، یک کامیون پر مواد منفجره را وارد پارکینگ برج کرده بودند تا در کنار ستون هایی که ساختمان روی آن استوار است منفجر گردد و موجب فروپاشی برج شود.
 
گرچه اسامه بن لادن در عملیات کماندویی ارتش ایالات متحده کشته شد و رژیم ایران برخی از سرکردگان القاعده را در خاک خود پناه داد و از آن ها پذیرایی کرد، ولی تمام این واقعیت ها مانع آن نشد که یهود ستیزان اسلامی و غیراسلامی مدعی نشوند که توطئه انهدام برج های دوقلو را یهودیان ترتیب داده بودند.
 
آقای منشه امیر در این زمینه خاطره ای را تعریف کرده که سخنان او را می توانید در این جا ببینید و بشنوید:

+36
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  در هواپیمای ربوده شده دیگر، مسافران بر ربایندگان غلبه کردند و هواپیما پیش از آن که به مقصد مورد نظر تروریست ها برسد، در بیابان سقوط کرد و همه سرنشینان آن کشته شدند.# خالیه، مسافرا همه در ترس و وحشت بودند و میخکوب. خود نیروی هوایی زدش چون مسیرش بطرف کاخ سفید بود. حالا گیریم و مسافرا بخوان جیمزباند بازی در بیارن، تروریستای داخل کابین خلبان در رو قفل میکنن، هیچکی نمیتونه بیاد تو. در کاکپیت هم ضد گلوله هست.
  27
  49
  شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. سلام فاطی ، اول اینکه شما تو هواپیما نبودی و یا فرمانده آن آتشباریا نیروی هم نبودی ، چگونه این اراجیف را قبول میکنی؟ دوم تروریستها درب کابین را قفل کردن یعنی خلبان هم درب را قفل کرده بود. بنابر این در هر دو تئوری امکان تناقض وجود دارد. اما تئوری سوم، مسافران مثل شما ترسو نبودن و خیلی هم شجاع بودن. وقتیکه مسافران به واقعیت پی بردن وبا علم اینکه همه آنها کشته خواهند شد ، بلند شدن و در در گیری حتما تیرهایی شلیک شد که دو دلیل سقوط هواپیما بود. آنها میدانستند که کشته میشوند ، لذا برای اینکه دیگران را به کشتن ندهند با قدرت کامل به چند تا تروریستهای بزدل هجوم بردن . روایات و حدیث ها را همیطور قبول میکنی . روحشان شاد.
  6
  9
  شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  آقای عزیز. شما زادگاهت ایران و همچنین اسرائیل که وطن دومت هست را دوست داری. منهم تقریبا مثل شما ولی سه تابعیتی هستم . ایران بدنیا آمدم ، کشوری دیگر درس خواندم و سالها زندگی کردم و حالا در کشوری دیگر درس و کار و زندگی میکنم .برایم هر سه کشورمثل وطنم هست. ولی هیچوقعیت با دروغ و نیرنگ برای هرکدام از این سه را جایز نمیبینم.شما یک تاریخ شناس و روزنامه نگار بزرگی هستید ، چطور منکر صلیب کشیدن حضرت عیسی توسط قوم یهود هستید؟ قاتل کسی است که حکم مرتد و اعدام میدهد نه آن مامور اجرای حکم . خلخالی ها را قاتل مینامند نه آن سربازی که تیر شلیک میکند و حکم را انجام میدهد. فقط راستگو باشید.
  3
  6
  شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  در آن لحظات نه فقط مسافران هواپیما بلکه کل آمریکا ترسیده بودند. وقتی که متوجه شدند دو تا برجاشون مورد هدف و جریان چیه، دستور شلیک به هواپیمای سومی رو دادند. کسی که از مشرکین حمایت و سنگ سینه اونها رو میزنه از ما و ولایتی نیست. در ضمن کلان‌ترین تروریست آمریکا هست. هواپیمای ایرباس ایران رو در خلیج فارس زدند و به سلامتی شامپاین خوردند.
  2
  7
  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. میگن کرم از خود درخته. در حریم جنگ و موقعیت جنگی پرنده هم پر بزنه ، سرنگون میشه. نمونه اش چند مدت پیش تو تهران هواپیمای اوکراین بود. ترسیدن جهانیان افراد بزدل با جانفشانی آن افراد را نمیشود مقایسه کرد. آنکس که میداند کشته میشود و به بزدلان حمله میکند تا خود بمیرد و شاید بتواند دیگران را نجات دهد را ترسو نمی گویند. ما به اینگونه افراد میگوییم قهرمان، شجاع ، دلیر،جان فشان و ایثارگر. در مورد خوردن شامپاین ، شما کلمات عربی الله و اکبر و غیره را بکار میبرید و آنها شامپاین میخورن. مشکل خودتان را خود حل کنید و سعی کنید اشتباه نکنید و جان دیگران را هم به خطر نیاندازید. ایکاش جنگ و خونریزی نبود و ایکاش دیکتاتوری وجود نداشت ، فقط عشق بود و دوستی، محبت و برابری. ننگ بر آنانکه به اسم دین دست به هرگونه خطرات زندگی میزنند. همچنین نه من شمایم و نه شما از من. شماها جانیانی هستید که ننگ بر تاریخ ایرانید. من مل شماها دروغگو نیستم و طرفداری از کس و یا أرمانی نمیکنم . فقط حقیقت گو و ایثارگرم نه دروغگو ، نه قاتل ، نه دزد و خیانکار.
  1
  1
  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.