فال روز شنبه ۱۱ سپتامبر - ۲۰ شهریور

فروردین
 
امروز واکنش های احساسی شما باعث می شوند که با هر داستان و هر خبری که می شنوید حال و هوایتان تغییر کند و یک لحظه شاد و لحظه ای دیگر غمگین باشید. شاید بهتر باشد تمام وقتتان را در کنار دیگران نگذارید و در طول روز گاهی به خلوت خودتان پناه ببرید تا بتوانید بین احساسات و مسائل شخصی خودتان و دیگران تمایز قائل شوید. اگر از لحاظ روحی وضعیت خوبی ندارید و احساس می کنید تحت فشار قرار گرفته اید، خودتان را با انجام کارهای ذهنی مانند محاسبات ریاضی سرگرم نگه دارید. این که به مشکلات دیگران توجه می کنید و سعی دارید به آنها کمک کنید خیلی خوب است، اما این کار تنها زمانی ممکن است که خودتان حالتان خوب باشد.
دارم امید عاطفتی از جانب دوست***کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست
دانم که بگذرد ز سر جرم من که او***گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست
تعبیر: توکل به خدا کن. در کاری که انجام می دهی بدی وجود ندارد و عاقبت بسیار خوبی دارد. قبول کن چیزی را از دست نمی دهی. غصه نخور. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است.

اردیبهشت
 
امروز روابط اجتماعی شما خیلی هیجان انگیزتر از همیشه شده اند و صحبت هایی که دارید آنقدر خوب پیش می روند که در برخی لحظات، آینده ای فوق العاده را برای رابطه ی دوستی، شراکت کاری و حتی رابطه ی عاشقانه ی خود تصور خواهید کرد. اینکه نسبت به آینده ی روابط خود امیدوار باشید خیلی خوب است، اما این را هم در نظر داشته باشید که کنترل برخی چیزها در دست شما نیست و بعضی تغییرات قابل پیش بینی نیستند. فعلا از رابطه ی خوبی که با طرف مقابلتان دارید لذت ببرید و هر کاری که می توانید برای بهتر شدن آن انجام دهید. امروز در هر کاری به حرف قلبتان گوش کنید و ببینید شما را به کجا راهنمایی خواهد کرد.
در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است
جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی‌بدل است
تعبیر:با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.

خرداد
 
به نظر می رسد که زمان صحیحی برای تغییرات مهم در زندگی عاطفی تان می باشد. مشارکت ها امروز مطلوب است. می توانید برای آینده برنامه ریزی کنید باید بیشتر تمرین کنید. احتمالا بخواهید توصیه های افراد باتجربه را در نظر بگیرید. امشب اخبار خوبی را از سمت یکی از دوستان تان دریافت می کنید.
آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت***آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت
تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین***کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت
تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

تیر
 
زمان مناسبی برای شماست و فرصت خوبی دارید که تغییرات عمده ای در زندگی عاطفی و تجاری تان ایجاد کنید. معامله مهمی را انجام خواهید داد به شرط اینکه حمایت دوستان و خانواده تان را قبول کنید. باید صبور باشید. به چیزی اصرار نورزید.
روی تو کس ندید و هزارت رقیب هست***در غنچه‌ای هنوز و صدت عندلیب هست
گر آمدم به کوی تو چندان غریب نیست***چون من در آن دیار هزاران غریب هست
تعبیر:آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند.

مرداد
 
فرصت خوبی دارید که مبلغ عمده ای پول دریافت کنید که بودجه تان را بهبود بخشید. ممکن است وام و یا ارثی باشد. برنامه ریزی برای آینده و سرمایه گذاری های مالی مطلوب است.
صحن بستان ذوق بخش و صحبت یاران خوش است***وقت گل خوش باد کز وی وقت میخواران خوش است
از صبا هر دم مشام جان ما خوش می‌شود***آری آری طیب انفاس هواداران خوش است
تعبیر:در کاری به رقابت پرداخته ای ولی پشت پرده کار اجام می دهی. نکند که در این راه خوی دیو پیدا کنی و فرشته بودن را فراموش کنی. هیچ گلی بی خار نیست، تو هم مستثنی نیستی. کار دیگران را بی ارزش نکن تا کار خودت پر بهاء شود که این دور از ادب است.

شهریور
 
مهربانی شما و سخت گیر نبودن نسبت به زندگی به این معنی نیست که ذهنتان قوی نیست و نمی دانید که از زندگی چه می خواهید. ذهن شما گاهی به حدی خوب کار می کند که انگار می توانید حتی آنچه از دیده ها پنهان است را هم ببینید. این توانایی خود را به خوبی به کار بگیرید تا به دیگران و مهم تر از همه به خودتان ثابت کنید که چه قدرت هایی دارید. امروز ممکن است به صورت کاملا غیر منتظره به هدفی دست پیدا کنید که برای مدت ها آن را دنبال می کرده اید و شاید حتی از رسیدن به آن نا امید شده بودید. اما در کمال تعجب می بینید که خانواده و دوستان و حتی شریک زندگیتان از این موضوع به اندازه ای که شما انتظار داشته اید خوشحال نشده اند.
پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد***وان راز که در دل بنهفتم به درافتاد
از راه نظر مرغ دلم گشت هواگیر***ای دیده نگه کن که به دام که درافتاد
تعبیر:چرا کاری را که به نفع تو نیست انجام می دهی و چیزی را که ارزشی ندارد به بهای گزاف می خواهی به دست آوری. گره کارت به دست خودت باز می شود. پس منتظر غیب منشین. متکی به بازوی خودت باش تا به مراد خود برسی.

مهر
 
امروز شما با تمام وجود به دنبال هدفی هستید که برایتان از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار است و برای رسیدن به خواسته تان هر کاری که لازم باشد را انجام خواهید داد تا موانع را از میان بردارید. خیالتان راحت باشد که هیچ مانعی نخواهد توانست در برابر عزم و اراده ی شما مقاومت کند. امروز ارتباط شما با دیگران خیلی راحت تر از همیشه است و خیلی خوب می توانید با استفاده از حس ششم خود به نیازهای دیگران پی برده و بر اساس آن با آنها ارتباط برقرار کنید. وقت گذراندن با آنهایی که دوست دارید حس خوبی به شما می دهد، اما مواظب باشید بیش از اندازه درگیر صحبت با دیگران نشوید که از کارهایتان غافل می شوید.
بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست
در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست
تعبیر:بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

آبان
 
شما در انجام کارهایی که به عهده دارید از نظم و دقت فوق العاده ای برخوردار هستید. وقتی تمرکز شما در حداکثر میزان ممکن قرار می گیرند کمتر چیزی می تواند مانع رسیدن شما به خواسته هایتان شده و یا حتی سرعتتان را کم کند. امروز هم حبابی نامرئی شما را در بر گرفته است تا هر مانع و مشکلی را از شما دور نگه دارد و همچون سپری دارد از شما محافظت می کند. اجازه ندهید هیچ گونه انرژی منفی حواستان را پرت کرده و از دنبال کردن اهداف فوق العاده ای که برای خودتان تعیین کرده اید باز دارد. احساس تعهد و مسئولیت بالایی که شما دارید کلید موفقیت شما خواهد بود. صبح با اراده ای محکم از خواب بیدار شوید تا شب با احساس رضایت به خواب بروید.
ساقیا آمدن عید مبارک بادت***وان مواعید که کردی مرواد از یادت
در شگفتم که در این مدت ایام فراق***برگرفتی ز حریفان دل و دل می‌دادت
تعبیر:خبر خوشی را می شنوی که به خاطرش انتظار کشیده ای و روز به روز کارت بهتر می شود. اما تعلقات تو نیز بیشتر می شود. مواظب صفای باطن خویش باش تا جدا شدن از دنیا برایت راحت باشد. خوشی خود را با دیگران تقسیم کن تا همیشه سبک بال و آسوده خاطر باشی.

آذر
 
امروز برخی ایده های فوق العاده و تجربه های غیر عادی شما را در تمام طول روز هیجان زده نگه خواهند داشت. شما آنقدر از این اتفاقات و افکاری که در ذهنتان می گذرند به وجد خواهید آمد که شاید حتی تصمیم بگیرید یادداشت هایی برای خودتان بردارید تا بعدا بتوانید آنها را در قالب یک شعر، رمان و یا داستان در بیاورید! امروز برای اینکه جلوی خلاقیت و تخیلات خود را بگیرید اصلا روز خوبی نخواهد بود، زیرا علاوه بر اینکه در این کار چندان موفق نخواهید بود، فرصت های خیلی خوبی را هم از خودتان خواهید گرفت. شما با توانایی های ذهنی خود می توانید معجزه کنید، پس نگران جزئیات و جاهای خالی نباشید، زیرا بعدا خودشان روبراه خواهند شد.
تویی که بر سر خوبان کشوری چون تاج***سزد اگر همه دلبران دهندت باج
دو چشم شوخ تو برهم زده خطا و حبش***به چین زلف تو ماچین و هند داده خراج
تعبیر: از اینکه همیشه سلامت و تندرست هستی خدا را شکر نمی کنی. با اینکه ظاهرا" خشن هستی اما باطنی بس لطیف داری. از چشم زخم ایمن هستی. رقیب نداری از طعنه ی اطرافیان نرنج. کار خودت را انجام بده. حاجت تو برآورده می شود.

دی
 
ممکن است با مشکلات جزئی مالی روبه رو شوید، اما نیازی نیست که نگران باشید. از سمت دیگر، به نظر می رسد که زمان مطلوبی برای فعالیت های هنری و زندگی عاطفی تان می باشد. احتمالا بخواهید که بیشتر به نیازهای اعضای جوان خانواده توجه کنید.
مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست
واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست
تعبیر:مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن.

بهمن
 
احتمالا به یک سفر کاری بروید که موفقیت برای شما به همراه داشته باشد. با این حال، باید صبور باشید و از بحث و دعوا با شرکای کاری تان اجتناب کنید. امروز بعد از ظهر ممکن است خاطرات دلپذیری را به یاد آورید و زمان خوبی را با شریک عاطفی تان سپری کنید. سعی کنید که احساسات خودتان را به وضوح بیان کنید.
ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست
شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست
تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حتما" به تو خواهد رسید.

اسفند
 
 شما شخصی بسیار پرانرژی، عملگرا، با نظم، سخاوتمند و با برنامه هستید. شما از انجام کارهای خیریه و شرکت در فعالیت های اجتماعی مختلف لذت می برید و تا جایی که برایتان امکان داشته باشد سعی دارید با همکاری دیگر افرادی که تفکرات و عقایدی شبیه به خودتان دارند به دیگران کمک کرده و اهدافی متعالی را دنبال کنید
ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست
شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست
تعبیر: از اینکه همیشه سلامت و تندرست هستی خدا را شکر نمی کنی. با اینکه ظاهرا" خشن هستی اما باطنی بس لطیف داری. از چشم زخم ایمن هستی. رقیب نداری از طعنه ی اطرافیان نرنج. کار خودت را انجام بده. حاجت تو برآورده می شود..
+11
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.