فلاکت به روایت تصویر/ گدایی هویج در اصفهان!

ایسنا :به دلیل افزایش قیمت هویج عده‌ای از مردم که توان خرید هویج‌ را ندارند، در کنار لوله‌های خروجی آب «کار‌گاه‌های هویج‌شویی»، هویج‌های شکسته‌ای که به رودخانه می‌آیند را جمع‌آوری کرده و برای فروش یا مصرف خانگی استفاده می‌کنند.
آب‌های مصرف شده «کار‌گاه های هویج‌شویی» توسط لوله‌هایی به بستر خشک زاینده‌رود سرازیر می‌شود و از سطح شنی بستر خشک رود، به چاه‌ها باز می‌گردد.
به دلیل افزایش قیمت هویج عده ای از مردم که توان خرید هویج را ندارند در کنار لوله های خروجی آب «کار‌گاه های هویج‌شویی»، هویج‌های شکسته ای که به رودخانه می آیند را جمع آوری کرده و برای فروش یا مصرف خانگی استفاده می کنند.
+76
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  Q.mars - بلژیک، بلژیک

  این فلاکت نیست.فلاکت اینه که یه اسکولی بین ملت شایعه انداخته که هویج بخورید کرونا نمیگیرین.الان قیمت هویج ازقیمته میوه های تابستونی تو ایران گرونتر شده
  6
  105
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا
  این فلاکت نیست. ما به حیف و میل عادت کردیم. به خدا هیچ کجای دنیا اینقدر اصراف نمیکنند. اسمش رو گدائی نگذارید بگذارید مردم به کارشون برسند
  31
  20
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  The Green mile - مدیسون، ایالات متحده امریکا
  این جور اخباری که کار میشه، نمیدونم چرا سر و کله ی رزم جو از آمریکا و ایرانیا ۲۰۱۴ از بیت المقدس فلسطین و بقیه معلوم الحال ها خبری نمیشه! یا واقعا نمیصرفه اینجور جاها کامنت بذارن یا واقعا مردم ایران واسه اینا مهم نیستن و فقط منافع رژیم جمهوری اسلامی واسشون مهمه.
  19
  29
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  amirgheryou - تهران، ایران
  هویج آنتی اکسیدان داره و انرژی زا هست و خوب طبیعا برای بیماران خوبه. اما قبلا هم زمانی که کیلو 1000تومن هم بود اینو میدونستیم. مشکل ما دلالهای بی صفت هستن. البته الان کل ملت ایران دلال صفت هستن.
  22
  35
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  [::Q.mars - بلژیک، بلژیک::] شما خیلی زرنگی برو ببین کدوم ارگان حکومتی زمینهای کشاورزیش رو هویج کاشته بوده؟ شک نکن یکی از بنیادها یا آستان قدس پشت قضیه هستند و این شایعه ها دست مردم نیست دست کسایی هستش که تریبون و سایت و روزنامه دارند. مردم هم نخرند اینا چند برابر قیمت میکنند.
  2
  3
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  یه زمانی فلان شرکت وابسته به سپاه (بسیج) عینک آفتابی وارد کرده بود و پول میدادند به روزنامه ها که گزارش درست کنند و درباره خطرات تششعات یو وی بر روی چشم و استفاده از عینک آفتابی مقاله بنویسند و بذارند. روزنامه خراسان وابسته به بنیاد جانبازان و قدس وابسته به آستان قدس . بعدا بقیه هم یاد گرفتند مثل همشهری و بقیه . فک کردید چرا این همه دعوا سر خبرنگار شدن بسیجی ها و در دست گرفتن افراد خاص سپاهی و بسیجی و اطلاعاتی در سمت های اصلی در روزنامه ها و سایتهاست؟ چرا این همه مراکز وابسته به سپاه و بسیج وب سایت دارند؟ چون عمده واردات و وارداتچی ها اطلاعاتی و سپاهی واسه فروش وابسته به اینا هستند و پول نقش اصلی رو داره ولی به بهانه جنگ نرم و مبارزه فرهنگی همه بالایی ها رو سرکار گذاشتند وگرنه دقیق بشید می بینید اصلا گرفتن تبلیغات مهم نیست و مبلغشم مهم نیست مهم مبالغی هستش که برای نوشتن مقاله ها جعلی پرداخت میشه اونم از جیب خزانه کشور. تمام بنادر و فرودگاهها و مرزهای اصلی دست کی هستش؟ سپاه
  2
  5
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.