شرکت واحد تهران: همه چیز اتوبوس‌ها را می‌دزدند

رادیو فردا :محمود ترفع، مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران روز پنج‌شنبه ۱۸ شهریور به خبرگزاری کار ایران، ایلنا، خبر داد که «سرقت در ایستگاه‌های اتوبوس اخیراً شایع شده است.»

او با اشاره به افزایش سرقت دستگاه‌های کارت‌خوان در ایستگاه‌های بی.آر.تی افزود که «سرقت در ایستگاه‌های اتوبوس اخیراً شایع شده است و متأسفانه هرچیزی که به دست برسد از پیچ و مهره گاردریل گرفته تا تابلو و در داخل اتوبوس، پشت سری صندلی‌ها و قطعات فلزی درون اتوبوس به سرقت می‌رود.»

او تأکید کرد: «ما همه تلاش خود را می‌کنیم و گشت‌های نظارتی ما مشغول به فعالیت هستند اما ما نمی‌توانیم جلوی این پدیده را بگیریم.»

سرقت قطعات فلزی اموال عمومی در ایران همواره در خبرها دیده می‌شود و ازجمله ۲۰ دی‌ماه گذشته فریبرز کرمی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه، از سرقت بیش از ۶۵ میلیارد ریالی تجهیزات راهداری از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت که «سرقت برخی از تابلوها و علائم ایمنی خطری جدی برای جان مردم و رانندگان است.»

پیش از آن نیز سرقت ۶ میلیارد ریال گاردریل جاده‌ای در مهاباد و سرقت زنجیره‌ای پایه‌های گاردریل در جاده چالوس و پایه‌های دکل‌های فشار قوی آن منطقه خبرساز شده بود.

در کنار این موارد، در سال‌های اخیر همواره خبرهایی از دزدیدن صندلی فلزی پارک‌ها، پل‌های آهنی پارکینگ خانه‌ها و حتی بخش‌های از پل‌های بزرگ فلزی عابر پیاده شهرهای ایران نیز منتشر شده است.
+56
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  از فاطی یاد گرفتن!
  6
  61
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  مش قصاب - مونتا، ساحل عاج

  ۴۰ سال زندگی پول رفاه جان حق حقوق امنیت و .. مردم رو بردند کسی صداش در نیومد حالا ملت از گشنگی تیکه اتوبوس میکنن میبرن نوش جونشون . به امید نابودی این ملاها و کسانی که بهشون قدرت دادن همچنین نابودی این فاضلابی ها (مجاهدین)
  11
  73
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  sabba - لندن، انگلستان

  آیین دزدی و رهبر دزد. چه انتظاری از مردم داریم؟
  2
  37
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  behzad2010 - رتردام، هلند

  از ثمرات اسلام عزیز است ، هر کجا که پا می گذارد همینطور در حال عطر افشانی است!
  4
  32
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  نه اینکه بخوام دزدی و سرقت رو تایید بکنم, ولی از قدیم گفتن شکمه گشنه ایمان نداره. سرمشق و الگوی این مردم هم که خود ولایی ها هستن که بلا استثنا همه دزد و غارتگرن. دیگه چه انتظاری از این مردم میشه داشت.
  2
  26
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  2zdO3rghat - آرلون، بلژیک
  تو بروکسل که بری کاتالیزور اگزوزماشینت رو واز میکنن میبرن چون توش کمی طلا و پلاتین هست دزد همه جا هست دزدهای بروکسل جزایری و مغربی و بعضن ترکها هستن دوچرخه رو سر ثانیه وازمیکنن میبرن حتا از تو راهروخونه ها هم میان میبرن اون اولها که اومده بودم وسیله امدورفت نداشتم دوباردوچرخه نو خریدم هردوبارو دزدیدن جالبی اینه من بجز همون یکماه اول اومدنم بهبلژیک هیچوقت بروکسل زندگی نکردم.
  5
  7
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  خود این مردم حکومت اسلامی خواستند و این ننه من غریبم بازی ها چیزی را عوض نمی کند و انسان هر چیزی بکارد همان را درو میکند. در این مواقع هم پشیمانی کارساز نیست. چقدر وضعیت امروز افغانستان شبیه ایران در سال 57 است.
  1
  15
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  2zdO3rghat - آرلون، بلژیک
  یکی از رفیقا ایرانی تو آنتورپن تو خونه سازمانی زندگی میکنه که اجاره کم میدن میگه بچه های کم سن و سال مغربی یه جوری داخلش وارد میشن دوچرخه هارو میبرن رفته شکایت فقط بهش گفتن توی خونه هم دوچرخه میزاری قفل 2چرخه بزن!!!!!!! دوبارهم تاحالادوچرخه اونو دزدیدن !!!الان تو بروکسل واسه ماشینت گاراژهم داشته باشی باز میان میبرن.شکمسون گرسنه هم نیست تو استکهلم نشستی حرفه ....میزنی.یه عده دزد باراومدن.اروپارویه عده .....
  3
  4
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::2zdO3rghat - آرلون، بلژیک::]. وقتی موسس اسلام دزد و راهزن بوده و مرتبا در کتاب های درسی از غزواتش به نیکی یاد میشود البته امت هم این زشتی ها را زیبا می بینند.
  0
  9
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  [::2zdO3rghat - آرلون، بلژیک::]. چندین سال پیش ماشین خودم را دو تا مرکشی در بروکسل با اسلحه از من دزدیدن
  0
  4
  جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.