فال روز جمعه ۱۰ سپتامبر - ۱۹ شهریور

فروردین
 
امروز با یک معضل مواجه خواهید شد : در محیط کاری تان وظایف مهمی که بر دوش داشتید را نمی توانید به اتمام برسانید و یا در پروژه های کاری که بسیار سود آور بودند تاخیراتی به وجود می آید. سعی کنید زمان بیشتری را به استراحت کردن اختصاص دهید. حدس و گمان مالی امروز خوب نیست.
درد ما را نیست درمان الغیاث***هجر ما را نیست پایان الغیاث
دین و دل بردند و قصد جان کنند***الغیاث از جور خوبان الغیاث
تعبیر:خداوند نعمت و رحمت زیادی به تو ارزانی داشته و آنچه را که احتیاج داری فراهم نموده است، پس مغرور نباش. او از حال تو خئب آگاه است. روزی تو قطع نمی شود. در زندگی به پستی و بلندی اعتقاد داشته باش قبله ی معبود تو فقط و فقط خداوند باشد.

اردیبهشت
 
شما شخصی عملگرا، پرانرژی، قابل اعتماد و دارای حس ششمی بسیار قوی هستید. شما به خاطر هوش و ذکاوت بالایی که دارید در هر گروهی که قرار بگیرید تبدیل به یکی از اعضای محبوب آن خواهید شد. شما همیشه آماده ی کمک به دیگران هستید، اما باید مواظب رفتارهای کینه جویانه، لجبازی و ترس گاه و بیگاه خود باشید.اگر در فعالیت های حرفه ای و تجاری خود با افراد خلاق و با تجربه همراه شوید منافع مالی زیادی را به دست خواهید آورد و شانس موفقیتتان در کارهایی که انجام می دهید خیلی بیشتر خواهد بود.
میر من خوش می‌روی کاندر سر و پا میرمت***خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت
گفته بودی کی بمیری پیش من تعجیل چیست***خوش تقاضا می‌کنی پیش تقاضا میرمت
تعبیر:

خرداد
 
امروز همکاران و رئیس تان به دلیل تاخیراتی که به وجود آمده در محیط کاری شما را سرزنش خواهند کرد. عدم شور و اشتیاق شما خانواده تان را ناراحت می کند. به شما توصیه می شود که بیشتر به مشکلات اطرافیان توجه کنید. بهتر است که کارهای روزانه تان را امروز انجام دهید.
گل در بر و می در کف و معشوق به کام است***سلطان جهانم به چنین روز غلام است
گو شمع میارید در این جمع که امشب***در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است
تعبیر:از حرف سنجیده و درست ناراحت نشو. بدان که مصلحتتورا می خواهند هر چند که فکر کنی کسی درکت نمی کند. کاری را که اصرار به انجام آن داری عاقبت خوشی ندارد. در افکارت تجدید نظر کن. مشورت با اهل فن به تو کمک می کند، خرد در کنار صبرنیازهای تو را نیز برطرف می سازد.

تیر
 
احتمالا موقعیت بدی دارید. به شما توصیه می شود که واقع بین باشید و حمایت دوستان تان را نیز بپذیرید. یک شخص بزرگتر به شما توصیه ای می کند که برای شما مفید است که از یک درگیری میان شما و شریک عاطفی تان جلوگیری می کند.
ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت
خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت
تعبیر:حوادث زیادی در آینده برایت اتفاق می افتد پس بیدار و هوشیار باش. برای رسیدن به خوشی آینده، روزگار امروزت را خراب نکن. از اینکه بعضی ها همه چیز دارند و تو نداری ناراحت نباش زیرا تو گوهری داری که بقیه از داشتن آن محرومند. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند. تکیه بر این عالم فانی نکن.

مرداد
 
ممکن است در کارهای تجاری و حرفه ای تان مقدار کمی کارآمد نباشید. به چیزی اصرار نکنید! زیرا که فقط انرژی خود را به هدر می دهید و دچار مشکل سلامتی می شوید. حس ششم تان امروز زیاد مفید نیست اما می توانید به توصیه های دوستان تان تکیه کنید.
به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست
زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست
تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

شهریور
 
اینکه دیگران امروز شما را آن طوری که خودتان انتظار دارید جدی نمی گیرند دلیل خوبی برای آن نیست که خودتان را ناراحت کنید و ذهن خود را درگیر علت این رفتارهای آنها کنید. در واقع رفتارهای دیگران تحت تأثیر جو حاکم بر امروز قرار دارند و به همین دلیل هم بیخیال شده اند و همه چیز را به شوخی می گیرند. شما هم سعی کنید از جو سنگین و جدی چند روز گذشته فاصله بگیرید و تا می توانید بخندید و خوش باشید. به خاطر چیزهایی که درکشان نمی کنید نگران نباشید و بیش از اندازه فکرتان را مشغول این چیزها نکنید. خیالتان باشد که اگر با جو شاد و سرزنده ای که به امروز حاکم است همراه شوید اشتباه نخواهید کرد.
صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را
شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را
تعبیر:از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگکردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

مهر
 
امروز کمتر از روزهای دیگر حس و حال انجام دادن کارهای تان را دارید. بنابراین نباید درگیر کار جدیدی شوید. به شما توصیه می کنیم که گرفتن تصمیمات مهم کاری و امضای قراردادها را به تعویق بیاندازید. ممکن است یک بحثی در ارتباط با مشکلات مالی با شریک عاطفی تان داشته باشید. سعی نکنید که ایده های خود را تحمیل کنید این کار خوبی نیست.
جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست
عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست
تعبیر:زندگی بدون او برایت میسر نیست. غم دوری و هجران را نمی توان تحمل کنی ولی فعلا" چاره ای جز این نداریو با گریه و زاری کردن کاری درست نمی شود. شاید در آینده وصال یار میسر شود. با امید رسیدن به مقصود با مرگ دست و پنجه نرم کن.

آبان
 
امروز تصمیم گیری در مورد هرچیزی برایتان دشوار و یا حتی غیرممکن خواهد بود. خودتان را با فکر کردن در مورد کارهایی که باید انجام دهید بیش از این زیر فشار قرار ندهید. امروز شما خودتان به اندازه ی کافی درگیری ذهنی دارید، پس با فکر کردن به گذشته هم حال خودتان را خراب نکنید و انرژی منفی اتفاقات تلخ گذشته را وارد امروزتان نکنید. این را به خودتان یادآوری کنید که هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید مثل این است که یک بار دیگر متولد شده اید. به دنبال ماجراهای تازه باشید و سعی کنید فصل جدیدی که در زندگیتان آغاز شده است را طوری بنویسید که بعدا وقتی آن را مرور می کنید لذت ببرید.
جمالت آفتاب هر نظر باد***ز خوبی روی خوبت خوبتر باد
همای زلف شاهین شهپرت را***دل شاهان عالم زیر پر باد
تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

آذر
 
امروز موقع خرج کردن هر چقدر که دلتان می خواهد ولخرجی کنید و دست و دلتان نلرزد. خواه پای خرج کردن احساستان در میان باشد، خواه مایه گذاشتن از حساب بانکیتان، هر خرجی که امروز می کنید چند برابر شده و به شما باز خواهد گشت. امروز به طور کلی روز رهایی از قید و بندهاست، پس روح آزادی طلب خود را رها کنید و هر چقدر که دلتان می خواهد خوش بگذرانید و کارهایی که خودتان دوست دارید را انجام دهید. بدون شک افرادی پیدا خواهند شد که بخواهند شما را محدود کنند و با ذهن محدود و نظر تنگشان شما را از انجام برخی کارهایی که خودتان از درستی آنها مطمئن هستید منصرف کنند، اما این که شما این اجازه را به آنها بدهید یا خیر به خودتان بستگی دارد.
صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت***ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت
گل بخندید که از راست نرنجیم ولی***هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت
تعبیر:در راهی که قدم نهاده ای هزاران رقیب داری که باید از میدان به در کنی. احساس غریبی می کنی اما به همین زودی چشمت به جمال یار روشن می شود و همگان برای اینوصل جشن خواهند گرفت. هیچ دردی نیست که درمان نداشته باشد. طبیب درد تو هم رسیدن به یار است.

دی
 
امروز صبح به دلیل مشکلات احساسی که دارید در موقعیت بدی قرار گرفته اید. یکی از همکاران سالمند به شما کمک خواهند کرد که کارهای حرفه ای تان را به اتمام برسانید. از هر گونه گوشه گیری و جدا کردن خودتان از دیگران اجتناب کنید.
در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است
جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی‌بدل است
تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

بهمن
 
شرایط سردرگم کننده ای دارید و کارآمد نیستید و همین موضوع بر محیط کاری و حتی روابط تان تاثیر خواهد گذاشت. به شما توصیه می شود که از مذاکرات و موضوعاتی که بسیار ضروری و اورژانسی هست اجتناب کنید. امروز بعد از ظهر برای رفتن به یک سفر شخصی آماده خواهید شد
بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت
گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت
تعبیر: او تو را خیلی دوست دارد و تا زمان مرگ فراموشت نخواهد کرد ولی خود را در مقابلش کوچک نکن. تو هم به او فکر می کنی. مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با شوز دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی.

اسفند
 
به همه اطلاعاتی که امروز به دست می آورید اعتماد نکنید، چرا که برخی از آنها ممکن است زیاد موثق نباشند و باعث گمراهی شما شوند. اگر کسی در کارهایتان مانعی ایجاد کرد تسلیم نشوید و از خلاقیت خود برای دور زدن این مانع استفاده کرده و اجازه ندهید جلوی شما را بگیرد. چنین تجربیاتی تنها شما را قویتر می کنند. سعی کنید کارهایی که برایتان لذت بخش هستند و به شما امید و اطمینان می دهند را انجام دهید امروز از قمار در عشق ترسی نداشته باشید. با شجاعت تمام پا پیش بگذارید و احساسات خود را بیان کنید، اگر حس واقعی و قلبی خود را بیان کنید شانس زیادی برای موفقیت خواهید داشت.
روزگاریست که سودای بتان دین من است***غم این کار نشاط دل غمگین من است
دیدن روی تو را دیده جان بین باید***وین کجا مرتبه چشم جهان بین من است
تعبیر:اجر ثوابی را که کرده اید زود خواهید دید. نشانه هایی از یار هویدا شده برای رسیدن به او جور خواهید کشید. بیماریتان خیلی زود درمان می شود نگران نباشید. به سفر زیارتی می روید و در آنجا گمشده ی دل خودتان را می یابید و با خدای خودتان پیمان می بندید..
+13
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.