کیهان: رایزنی مجریان «من و تو» برای بازگشت به ایران

روزیاتو: روزنامه کیهان در مطلب جدیدی مدعی تلاش مجریان شبکه من و تو برای بازگشت به ایران شده است.
 
این روزنامه مدعی است امید خلیلی تجریشی، از مجریان سابق شبکه من و تو، که با نام طغرل در برنامه «بفرمایید شام» هم شناخته می‌ شود، قبلاً طی تماس هایی مکرر با یک بازیگر در ایران تمایل خود را به بازگشت به کشور ابراز کرده بود اما این تلاش ها کار دستش داد و منجر به اخراج وی از شبکه من و تو شد.
 
به ادعای روزنامه کیهان، حالا یکی دیگر از مجریان برنامه های روتین شبکه من و تو هم در حال رایزنی برای بازگشت به ایران است.
 
کیهان همچنین مدعی شده مرگ مشکوک فریدون فرخزاد، خواننده و شومن معروف هم که زمانی در شبکه های ماهواره ای فعالیت داشت، به همین دلیل بوده است. به ادعای این روزنامه، به دلیل ابراز پشیمانی رسمی ‌فرخزاد از فعالیت سیاسی و بیان تمایلش برای بازگشت به ایران بود که وی در خانه ی خود در آلمان به طرز فجیعی به قتل رسید.
 
امید خلیلی تجریشی متولد ۱۳۶۲ در تهران است. وی اصلیتی تجریشی دارد و تا ۷ سالگی در این محله زندگی کرد. در ۱۴ سالگی به خواست پدرش ایران را ترک کرد و به ایتالیا رفت. یک سال و نیم در سوئیس زندگی کرد و سپس به لندن رفت.
 در ایران، سوئیس و انگلیس فوتبال باشگاهی را در سطح نوجوانان بازی کرد، اما هیچگاه نتوانست به آرزویش که تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه‌ ای بود برسد، چرا که در یک بازی مچ پای چپش از دو ناحیه شکست و او مجبور به کنار گذاشتن فوتبال شد.
 
پس از آن در رشته ی بازیگری مشغول فعالیت شد و به دنبال آرزوی دومش که بازیگری بود رفت.
 
او نمایشنامه‌ نویس، دیالوگ‌ نویس، شاعر و بازیگر تئاتر است و پس از ۸ سال فعالیت در حوزه‌ ی تئاتر، با تلویزیون من و تو آشنا شد.
 
خلیلی در شبکه من و تو مجری برنامه‌ هایی مانند «بفرمایید شام»، «من و تو پلاس» و «آفساید» و «رختکن» و «شو نوروز ۹۴ من و تو» و «شعر یادت نره» بود.
 
با این حال او پس از مدتی همکاری با شبکه من و تو اعلام کرد به دلیل مسائل شخصی که تمایلی به بیان آن ها ندارد از این شبکه جدا و مشغول ساخت برنامه‌ های رادیویی شده است.
+49
رأی دهید
-28

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  من و تو باهم - لندن، انگلستان

  محل کارش در نزدیکی منزل من بود با هم چند باری در تماس بودیم پسر با وقار و خوبی بود موفق باشد
  21
  156
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  به امید کوچ اخوند به سر زمین مادریش عراق شام و سعودی و و بازگشت همه هم میهنان جز اغازاده های دزد
  3
  32
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  دموکرات - کلن، آلمان
  از مجریان شبکه من و تو استدعای عاجزانه دارم یا فاطمه زهرای عزیز را هم با خودشان به ایران ببرند. با تشکر از لطفتان.
  4
  23
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ANTI-JAHL - هامبورگ، آلمان

  کیهان به گور باباش خندیده، فریدون فرخزاد یه وطن پرست مترقی عاشق ایران و به شدت ملی‌ گرا بود، فرخزاد به شدت از دین و آخوند نفرت داشت، چه برسه که بخواد زیر سایه آخوند زندگی‌ کنه. اینو تو تمام کلیپ‌های فرخزاد همه میتونند ببینند، فرخزاد یه مبارز واقعی بود، به همین خاطر آخوند‌ها ترورش کردن،. ننگ بر هر چه آخوند و سپاهی و بسیجی‌
  8
  56
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  [::ANTI-JAHL - هامبورگ، آلمان::]. نمنه ؟هم فریدون هم فروغ فرخزاد جفتشون متولد عراق بودن عکس شناسنامه فروغ رو گوگل کنی می بینی ببین تو شنسنامه اش چی نوشته شده کافیه تو گوگل بزنی شناسنامه فروغ فرخزاد
  20
  2
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  [::دموکرات - کلن، آلمان::]. از این آفتابه به دستا زیاد تو ایران داریم بهتر که همون خارج بمونند و به جاسوسی وآدم فروشیشون برسند.
  15
  5
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  [::ANTI-JAHL - هامبورگ، آلمان::]. تنها چیزیکه نبود ملی گرا اون یه شومن ساده و پخمه بودکه نمیدونست کدوم طرفی بایسته جالبیش اینه که اون خدابیامرزطرفدار سلطنت هم نبود.درسته شومن زمان شاه بود ولی طرفدارشاه نبودپول میگرفت شو اجرا میکرد مثل خیلیها که پول میگیرن کاری انجام میدن اعتقادی هم به اونکار یاسازمانی که پولشونومیده ندارن
  20
  2
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  [::ANTI-JAHL - هامبورگ، آلمان::]. دقیقا. امکان نداره فرخزاد تقاضای بازگشت داده باشه. رژیم از وجودش وحشت داشت و ترورش کرد مثل رضا فاضلی بختیار و و و
  2
  22
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.