اولین پرواز شرکت کیش‌ایر ایران به آلانیا انجام شد

آلانیادویچه وله :به گفته خبرگزاری آناتولی، نخستین پرواز شرکت کیش‌ایر ایران به فرودگاه قاضی‌پاشای آلانیا در استان آنتالیای ترکیه با موفقیت انجام شده و قرار است پروازهای این مسیر از این پس هر هفته انجام گیرد.

خبرگزاری آناتولی از نخستین پرواز شرکت کیش‌ایر ایران به فرودگاه قاضی‌پاشای آلانیا در ترکیه در روز شنبه ۱۳ شهریور (۴ سپتامبر) خبر داد.

آناتولی نوشت که کاروان گردشگران ایرانی "شامل ۱۶۰ نفر پس از مدت‌ها قطع پروازهای ناشی از محدودیت‌های کرونایی" وارد این فرودگاه شده و با استقبالی "ویژه" مواجه شدند.

طبق این گزارش، قرار است پرواز هواپیماهای مسافربری کیش‌ایر به مقصد فرودگاه قاضی‌پاشا از این پس هر هفته به صورت دوطرفه در فصل‌های تابستان و زمستان جریان یابد.

اکبر آکگول، مدیرعامل شرکت خدمات فروگاهی "تاو" ترکیه در گفت‌وگو با آناتولی با ابراز خوشحالی از انجام نخستین پرواز در این مسیر گفته است: «در تلاش هستیم تا مسافران ما سفر خیلی خوبی تجربه کنند. با لغو تدریجی محدودیت‌های پرواز بین کشورها شمار پروازهای خارجی ما افزایش یافته و بار دیگر شرکت‌های جدید در فهرست ما درج شده‌اند.»

شهر آلانیا در سواحل مدیترانه ترکیه واقع شده و از مقاصد مهم گردشگری این کشور، به‌ویژه برای گردشگران اروپایی به حساب می‌‌آید.

این شهر  که پیش‌‌تر علائیه خوانده می‌شد از شهرهای تاریخی ترکیه است که از شمال به کوه‌های توروس، از جنوب به دریای مدیترانه، از شرق به قاضی‌پاشا و از غرب به ماناوگات و سیده منتهی می‌شود.
+8
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.