امام جمعه کرج: بانوان به جای مادر شدن، با سگ در خیابان‌ها پرسه می‌زنند

مخالفت امام جمعه کرج با نگهداری سگایندیپندنت فارسی :نماینده علی خامنه‌ای در استان البرز با ادعای اینکه استعمارگران به اسم پیشرفت‌های علمی و آزادی، موضوع کشف حجاب را پیش کشیدند اظهار داشت امروز شاهد آن هستیم که در نتیجه این اقدامات توطئه‌گران و استعمارگران، بانوان در جامعه اسلامی به جای مادر شدن و تربیت نسل آینده سگ به دست گرفته و در خیابان‌ها پرسه می‌زنند.

به گزارش ایرنا، محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرج فضای مجازی، رادیو و تلویزیون را ابزار تأمین اهداف استعمار خواند و گفت استعمار کارش را انجام داده و اسلام آمریکایی و شیعه انگلیسی نیز از مثال‌های دیگر در این زمینه است.

امام جمعه کرج در ادامه از خروج آمریکا از منطقه استقبال کرد و افزود اگرچه شاهد بیرون رفتن آمریکا از منطقه هستیم و خواهد رفت، اما انگلیس جایگزین آن می‌شود.

این نخستین بار نیست که یکی از منصوبان رهبر جمهوری اسلامی در برابر نگهداری سگ به عنوان حیوان خانگی موضع می‌گیرد.

پیش‌تر، نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام‌جمعه رشت نیز در انتقاد از نحوه پوشش جوانان و نگهداری سگ گفته بود: «لباس‌ها و مدل‌های عجیب‌وغریبی در جامعه دیده می‌شود و برخی مردم نیز از این افراد می‌ترسند و سگ گردانی به یک حرفه تبدیل شده است و عده‌ای بین سگ و فرزند خود فرقی قائل نیستند.»

آیت‌الله رسول فلاحتی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته از نیروی انتظامی خواست «سگ گردانی را در رشت ریشه‌کن کنند».

در ایران قوانین مربوط به نگهداری از حیوانات خانگی، حق و نحوه حضور آن‌ها در فضاهای شهری و وسایل حمل‌ونقل عمومی، پارک‌ها و سطح شهر مشخص نیست و این امر باعث سردرگمی صاحبان حیوانات خانگی شده است.
+9
رأی دهید
-69

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  آخه مشکل اینه که میخواستن مادر بشن از برکت جمهوری اسلامی آنقدر فقیر و آشفتشون کردین که به سگ هم راضی شدن حالا میخواید همون یک سگ رو هم بگیرید. کاش حداقل قدر سگ اصحاب کهف شعور داشتی. البته بلانسبت سگ شما هم بیشتر پاچه میگیرید و هم دارای شعور پایینتر هستید وفادار هم که اصلا نیستید چه موجودی هستید موندم.
  10
  42
  شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  حاج آقا، همه بانوان که مثل والده شما ساکن کوی جمشید نبودند که این نوع طرز فکر رایج بشه.
  11
  37
  شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Roger Waters - میامی، ایالات متحده امریکا

  خیلی خوشحالم‌که میبینم در ایران (حداقل تهران و شهرهای بزرگ) اینقدر نگهداری سگ و گربه شدیدا رایج شده،خصوصا سگ.این‌ نشانگر این هست تلاش و آرزوهای ۴۰ ساله این جور عقب مانده های متحجر که ایران را تبدیل به جامعه ای اسلامی مذهبی عقب مانده مشابه پاکستان کنند کاملا نتیجه عکس داده و جز مناطق محروم و آن ۱۰-۱۵ درصد قشر طرفدارشان ،بقیه با وجود تمام مشکلات کاملا بر خلاف تبلیغات و فرهنگ اینها پیش میروند.
  10
  38
  شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  از آن صحبتهایی میکنی که فاطی هم اینجا مینویسه . فهم و شعورصدها مردان احمقی مثل تو با فهم و شعور یک زن برابری نمیکند ، حتی اگر آن زن فاطی ....باشد. به باور بگویم که حتما فهم آن سگ از تو بالاتر است ، فقط حرف نمیزند . در ضمن ، نکنه زن جنابعالی با سگ در خیابانها پرسه زد تا بچه زایید ؟ زنها اگر با مردها هم پرسه بزنن ، مارمولکها ی شماها مزاحمند. فکر نکنم زنی اضی باشه با تو پرسه بزنه.
  9
  19
  شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  اگر مادر تو هم یه سگ داشت تو تربیت بهتری داشتی مرتیکه سید
  10
  31
  شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  مسعود راستگو - تهران، ایران
  آخه چرا آن لایک میدین؟ آدم خوبه وقتش رو بذاره برا تربیت ی انسان به درد بخور و مفید برا جامعه یا وقتش رو با گذراندن کنار ی سگ هدر بده؟ از طرف دیگه اگه انسان فرزند خوبی تربیت کنه علاوه بر خدمت به اجتماع انسانی میتونه برا ایام پیری خودش هم امیدوارتر باشه.
  17
  13
  شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  مستانه شرق - هایدلبرگ، آلمان
  حیف نام سگ که از دهان نجس تو گفته بشه
  9
  25
  شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::مسعود راستگو - تهران، ایران::]. شوت
  4
  7
  شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Roger Waters - میامی، ایالات متحده امریکا
  [::مسعود راستگو - تهران، ایران::]. ا‌ول که هیچکس وجود نداره جای بچه داشتن رو با سگ عوض کرده باشه،این توهمات این آخوند عقب مانده با مغزی پر از گچ هست.دوم اینکه نگهداری سگ و حیوانات خانگی تز زمان بایتان جزو فرهنگ ایران بوده و علم هم ثابت کرده به انسان آرامش و تسلی میده و نوعی آموزش فکری فرهنگی برای زندگی متمدانانه هست در مقابلش تصویر زنی بیسواد که بقچه پیچ مثل مرغ در حال رختشوری و بچه داری در کنج خانه هست و وجودش فقط برای تولید مثل و ارضای مرد محدود هست (تصویر واقعی زن در جوامع اسلامی مثل پاکستان ،بنگلادش و اکثر کشورهای عربی)
  4
  9
  شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.