موتورسوار مسلح ۲ مرد را در تهران با کلاشنیکف به رگبار بست و فرار کرد

دو مرد که برای به دست آوردن نشانی از یک قاتل راهی پایتخت شده بودند، از سوی موتورسوار ناشناسی هدف شلیک گلوله قرار گرفته و به قتل رسیدند.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، ساعت یک بامداد ۱۰ شهریور، اهالی یکی از خیابان‌های نارمک با صدای  شلیک چند گلوله خود را به خیابان رساندند. آنها موتورسوار مسلحی را دیدند که از کنار یک خودروی برلیانس که کنار خیابان پارک بود، با سرعت  فرار کرد. وقتی به خودرو نزدیک شدند،  اجساد خونین دو مرد  را دیدند که به رگبار بسته شده بودند.

بدین ترتیب بلافاصله این موضوع به پلیس 110 اعلام شد و مأموران کلانتری نارمک برای بررسی ماجرا به محل جنایت آمدند و دقایقی بعد نیز  بازپرس رحیم دشتبان به همراه تیم جنایی راهی محل شدند.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد اجساد متعلق به  دو مرد ۴۰ و ۵۵ ساله است که  از سوی مرد موتورسوار غافلگیر شده و متهم ناشناس آنها را به رگبار بسته است.

در بازرسی از جیب مقتولان، مدارک شناسایی آنها به دست آمد. با استعلام شماره پلاک خودروی برلیانس نیز مشخص شد که خودرو متعلق به یکی از مقتولان به نام کیوان ۴۰ ساله  است.

طبق تحقیقات کیوان و سرنشین دیگر خودرو  به نام حمید از یکی از شهرستان‌های جنوبی کشور به تهران آمده بودند.
فرضیه جنایت طایفه‌ای
در ادامه خانواده قربانیان شناسایی شدند و در تحقیقاتی که از آنها صورت گرفت، مشخص شد ۴۰ روز قبل برادر کیوان در شهرشان به قتل رسیده و قاتل متواری شده است.

طبق اطلاعاتی که از تیم جنایی شهرستان مورد نظر به دست آمد، مشخص شد مدتی قبل  یکی از اقوام کیوان به نام شایان با همسرش دچار اختلاف شده بود در این میان کوروش برادر کیوان برای میانجیگری سعی داشته  زوج جوان را آشتی داده  و اختلافات را از بین ببرد. اما شایان به تصور اینکه  کوروش سعی دارد  با دخالت‌هایش بین او و همسرش جدایی  بیندازد، تصمیم به  انتقام از کوروش می‌گیرد.  به همین دلیل یکی از اقوام خود به نام بهرام را که در تهران کار می‌کرد مأمور انتقام از کوروش کرده و  بهرام نیز از تهران راهی شهر محل زندگی‌ کوروش شد و او را به قتل  رساند. بهرام پس از این جنایت ناخواسته متواری شده و به تهران فرار کرد.
در جست و جوی قاتل
باتوجه به اینکه قاتل به تهران فرار کرده بود، کیوان برادر مقتول و یکی از بستگانش به نام حمید برای پیدا کردن او راهی پایتخت می‌شوند. از آنجایی که قاتل از اقوام و هم‌طایفه‌ای مقتول بود، آنها سعی بر صلح و سازش داشتند.

بدین ترتیب، کیوان به همراه حمید  راهی تهران شده و به محل قرار می‌روند تا از قاتل اطلاعاتی به دست آورند. اما مرد موتورسواری که صورت خود را پوشانده بود، در محل قرار ملاقات دو مرد را به رگبار بسته و متواری شده است. طبق نظریه کارشناس اسلحه، دو مرد با شلیک گلوله کلاشنیکف به قتل رسیده بودند.
به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی پایتخت، تحقیقات برای بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل جنایت  و شناسایی قاتل، تحقیقات میدانی از شاهدان، خانواده مقتولان و شناسایی و دستگیری قاتل ادامه دارد.
+46
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  حالا تصور کنید چطوری اسرائیل میتونه راحت ترور کنه. اصلا مملکت ول هستش و اینا فقط در حال چپاول هستند و البته قوه فسادیه فقط دنبال افراد سیاسی و معمولی هستش مثل نیروهای نظامی سپاه و‌بسیج و حتی نیروی افتضاحی که با مسئله حجاب و گیرهای بیخودی پولهای خوب میگیرن و سرهمه رو گرم کردن.
  7
  40
  ‌پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ابی66 - ویین، اتریش

  مملکت گل و بلبل. متاسفم
  7
  122
  ‌پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  مملکت نیست، دیوونه خونه است
  6
  36
  ‌پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.