قتل هولناک مادر و دختر ۲ ساله اش در خاش / دختربچه را مقابل چشمان مادرش کشتند

مقتولین این جنایت هولناک در خاش یک مادر و دختر دو ساله اش بودند؛ سدنای ۲ ساله در مقابل چشمان مادرش به قتل رسید. ۱۰ روز قبل سمیه ۲۲ ساله و کودک دو ساله اش به نام سدنا ناگهان به طرز مشکوکی ناپدید شدند.

خانواده سمیه تلاش خود را برای یافتن ردی از مادر و فرزندش آغاز کردند و پلیس را در جریان مفقود شدن ناگهانی این زن و کودک قرار دادند.

ماموران پلیس برای یافتن ردی از مفقودین حادثه، پرینت آخرین تماس‌های زن جوان را مورد بررسی قرار دادند. بررسی تماس‌ها حکایت از آن داشت که سمیه اخرین تماس خود را با یکی از دوستان صمیمی خود برقرار کرده بود که دوست سمیه مورد بازجویی قرار گرفت.

اظهارات دوست سمیه در بازجویی‌ها سبب شد شک ماموران نسبت به او برانگیخته شود و برادر آن زن جوان به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد.

سرانجام بعد از گذشت ۸ روز از مفقود شدن سمیه و سدنا، متهم تحت بازجویی به قتل مادر جوان و دخترش اعتراف کرد و محل دفن اجساد واقع در دوراهی محور خاش، ایرندگان فاش کرد.

بعد از فاش شدن راز قتل، تصویر جسد سدنا در میان اهالی خاش منتشر شد و همین کافی بود تا این قتل فجیع و دلخراش بیش از پیش احساسات مردم را جریحه دار کند و عده زیادی از مردم روز جمعه در نماز تدفین سمیه و سدنا شرکت کردند.
جزئیات قتل مادر و دختر ۲ ساله در خاش
ایرندگانی که یکی از بستگان نزدیک مقتول است در توضیح جزئیات این ماجرا گفت: «سمیه با یکی از دوستان خود به نام مریم از زمان دبستان ارتباط خیلی صمیمانه‌ای داشتند. روز حادثه مریم که می‌دانست سمیه طلا‌های زیادی دارد از او خواسته بود با هم به خانه آن‌ها بروند. سمیه گفته بود که رخت و لباس‌های خود را نشسته و باید به خانه برود. اما مریم اصرار کرده و گفته بود چند ساعتی با هم باشیم و بعد با هم لباس‌های تو را می‌شوییم. با این بهانه سمیه را از خانه خارج کرده بود. بعد هم مقداری از لباس‌های او را از خانه اش بیرون آورده بود که وانمود کند سمیه فرار کرده است. قاتل یعنی برادر مریم در اعترافاتش گفته بود که دوست سمیه از برادر خود و همسر برادر دیگرش برای طراحی و اجرای نقشه قتل کمک گرفت. بعد سه نفری سمیه و فرزندش را به بیابان‌های اطراف خاش برده بودند. قاتل گفته بود که اول سدنا را به قتل رسانده بودند و با سنگ اینقدر به سر او کوبیدند که جانش را از دست داد و سمیه شاهد این صحنه‌ها بوده و به شدت بی تابی می‌کرده است. بعد هم سمیه را به قتل رسانده و اجساد آن‌ها را دفن کرده بودند.»

ایرندگانی در ادامه گفت: «مریم و همسر برادرش تحت بازجویی بودند، اما چون ادله محکمی علیه آن‌ها نبود آزاد شدند. وقتی برادر مریم به قتل اعتراف کرد، دو زن که در قتل همدست او بودند متواری شدند و پلیس در حال ردیابی برای دستگیر کردن آنهاست.
+36
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.