ویدیوهایی از آتش سوزی های هولناک ترکیه و فرار مردم و گردشگران

یورونیوز :با ادامه‌ آتش‌سوزی ها در تفرجگاه های ساحلی ترکیه، ساکنان شهرها و روستاهای استان موغلا خانه‌های خود را ترک کردند. همزمان با نزدیک شدن شعله های آتش به شهر ساحلی کوکرتمه، ساکنان محلی به همراه گردشگران با قایق و اتومبیل از منطقه دور شدند.

خودروهای آتش نشانی و اتومبیل ها برای فرار از آتشی که از هر سو زبانه می‌کشید بر سرعت خود افزوده بودند.

پس از شب، روستاها تصاویری آخرالزمانی پیدا کرده بودند به گونه ای که احمد ارس، شهردار شهر بدروم گفت که مردم هنگام فرار از آتش، «جهنم» را در نزدیکی کوکرتمه و مازی تجربه کردند. به گفته شاهدان محلی ۸ جسد تا پنجمین روز در این مناطق کشف شده اند.

شهردار در ادامه با ابراز امیدواری برای حفاظت از مناطق مسکونی گفت که برای نجات درختان از آتش دیر شده است.
 تصاویری از آتش‌سوزی‌های ترکیه؛ فرار روستانشینان و نبرد آتش‌نشانان با شعله‌های سرکشساکنان روستایی در جنوب ترکیه روز دوشنبه برای در امان ماندن از آتشی که در تفرجگاه ساحلی بدروم شعله‌ور شده است، خانه‌های خود را ترک کردند. ساکنان روستای بوزالان که در نزدیکی بدروم قرار دارد به هنگام ترک خانه هایشان، دام‌های خود را نیز از منطقه دور کردند.
آتش نشانان ترکیه از چهارشنبه برای مهار آتش سوزی ها در جنگل های ساحلی ترکیه مبارزه می‌کنند. این آتش سوزی ها که تاکنون هشت کشته برجای گذاشته است، گردشگران را مجبور کرد تا استراحتگاه ها را با قایق ترک کنند.
بسیاری از روستاییان در جریان این آتش سوزی، خانه و حیواناتی را که در مزارع خود نگهداری می‌کردند از دست دادند.
+21
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.