واکنش محمود قربانی به مرگ شهرام کاشانی : پسرم رفت ، لعنت بر امیر قاسمى موادفروش نامرد

+157
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  مواد شاید نه،چون شهرام از کبد مریض بود،موادروی مغزاثرمیزاره،نه کبد. اماالکل روی کبد سیروز میاره. اینکه ده سال ویسکی خوردید والان ترک کردید فکرنکنیدکه حله،بله ترک کردین. اما نه،بخاطر کبد،تست انزیم کبد لازمه.
  17
  46
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  فوت فرزند جوان برای پدر و مادر واقعا دردناک و مشکل است. امیدوارم هیچ خانواده ای بچنین مصیبتی مخصوصا در غربت گرفتار نشوند
  1
  90
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۸
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  متاسفانه همه قاطی کردن. اونطور که همه میدونند و خودشم در یک ویدئو توضیح میده بیماری دیابت داره و همه میدونند دیابت چی هستش و ربطی به مواد نداره . شهرام کاشانی الکل و مشروب براش خوب نیست و نباید میخورده ولی خودش چند جا گفته که نمیتونه خودش رو کنترل کنه و چند بار هم ترک کرده بوده و . حالا امیرقاسمی چیکار کرده مشخص نیست و هر کسی تو آمریکا زندگی کنه میدونه مواد فروشی تو آمریکا مفهومی ندارهو پلیس آمریکا هم روی این چیزا خیلی حساس هستش البته الان که ماریجوانا آزاد و یکسری از این چیزا آزاد هستش و میشه رفت مغازه و خرید کرد ولی مشکل کاشانی مواد نبود دیابت بود.
  21
  31
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۸
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  زدی آخرش خراب کردی که پیرمرد، چیز قحطی بود که میخوای لا اله الاالله بگی؟
  23
  68
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۴
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  بشمار لعنت بر فاطی و امثالهم
  12
  62
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۴
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  بعضی دوستان شاید ندونند و حتی همین عاقایی که آمده و یهویی یادش آمده که پسر داشته و پسرش رو ازش گرفتند نمیدونند. این بیماری دیابت مستقیما ربطی به الکل خوردن و شراب و غیره نداره . بیماری دیابت حاد عموما اول کلیه ها رو از کار میاندازه یا از کبد شروع میکنه و کبد رو خراب میکنه ولی برای کلیه ها با دیالیز قابل کنترله بعد احتمال داره بزنه به پاها. اگر دیالیز نشه یا مواد قندی مثل الکل مصرف بشه و دیالیز نشی احتمال بیهوشی و از حال رفتن هستش و حتی مرگ و اگر کبد و کلیه ها از کار بیافتند و مثلا دیالیزت عقب بیافته یا مواد قندی و الکلی که نیاز به تسویه داره و کبد و کلیه باید حتما کار کنند احتمال سکته و مرگ هستش. جهت اطلاع ماده پایه نوشیدنی های الکلی همه از تخمیر قندها هستش پس چاق کننده هستند چون کبد و کلیه ها باید این حجم زیاد رو تبدیل به چیزهایی کنند که برای بدن سمی نباشند از طرفی بدن اشباع میشه از شکر ولی معده احساس گرسنگی میکنه و این هم خودش باعث بالا رفتن شدید کار کبد میشه و حالا اگر کسی بیماری هپاتیت داشته باشه که یک التهاب ویروسی کبد هستش قطعا کلیه باید جور بکشه و این دو نباشند .
  9
  15
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.