احمدی‌نژاد پایان کارش در نظام را رسما اعلام کرد


+154
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۴
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران

  درود بر احمدی نژاد .منظورش؟!!خامنه ای، مافیا نهاد رهبری ،و بسیجی و سپاهی ...خامنه ای باید بدرک واصل شود
  40
  103
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۸
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان

  این ویدیو رو باید فاطی و جناب دربان بشینند چند بار ببینند و بشنوند تا شاید خدا بوسیله احمدی نژاد آنها رو شفا بده و اینقدر دستمال رژیم نباشند این اعترافات و اطلاعات در مورد فساد و فقر و بدبختی که مملکت رو فرا گرفته شاید این احمق ها رو بیدار کنه و دست از خیانت به مملکت بردارند
  11
  100
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  این بوزینه یک سفسطه گر احمقه. با تقلب منتصب شدن، جنایت کهریزک، مقدمات وضع تحریم های ویرانگر را فراهم کردن، مردم را خس و خاشاک نامیدن، ترور دکتر سامی نژاد، هدر دادن میلیاردها دلار پول نفت و تشکل مافیای رفاقتی در حلقه مدیرتش را فراموش کرده. این ادعا و ژشت اپوزوسیونیش تنها و تنها بخشی از یک سناریوی مضحک نوشته شده توسط سید علی خامنه ای دیکتاتور کثیف حکومت فاسد اسلامیست. اینها صدای ناقوس مرگ حکومت منفورشان را شنیده اند و میخواهند در صورت قیام حتمی مردم بر علیه حکومت امثال این بوزینه کثیف، موسوی، کروبی، تاجزاده، سعید حجاریان، توله آخوند مهدی خزعلی، محمد خاتمی و بقیه پخمگان خائن به ایران را به ملت بعنوان جایگزین تحمیل کنند. جمهوری اسلامی بطور کلی باید از بین برود و سرکردگان و مزدورانش محاکمه و مجازات شوند.
  25
  132
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰
  ۵۱
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  ای ملت گول این میمون و امثال اینو نخورید اینا حامیان خود این رژیم فاسد بودن وخواهند بود حال با یک سری ترفندها ی مختلف میخان عوام فریبی کنن , هیچ وقت یادتون نره که بخاطر این بی ریخت در سال ۸۸ چه گلهای پر پر شد, هزارو پانصد(۱۵۰۰) جوان و آینده این مرزو بوم
  22
  100
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۲
  ۶۰
  mina minavand - هانور، آلمان

  من نمیدونم ما انسانها چرا همیشه و دوباره گول اینجور انسانهارو میخوریم. این همونی نبود که اعتراض کننده ها رو خار و خاشاک نامید؟چرا وقتی که قدرت دستش بود و میتونست کاری کنه انجام نداد؟سلام گرگ بی طمع نیست.
  11
  68
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  مسئله مهم اینه که احمدی نژاد در حال حاضر داره در زمین مردم ایران بازی میکنه و با توجه به اینکه دو دوره رئیس جمهور بوده اطلاعات زیادی داره که برای مبارزه با حکومت مفیده. مسئله دوم که به نظر من فوق العاده مهمه برملا کردن (باند فاسد امنیتی) که با توجه به سرکوب مردم به شدید ترین شکل ممکن و باز بودن دست عوامل خارجی در ترور و عملیات خرابکاری, بردن سیاست و اقتصاد کشور به سمت نابودی کامل یک تصویر واضح از کسانی که در حکومت دست اندر کارند به ما میده. احمدی نژاد به وضوح از رابطه این باند با عوامل خارجی میکنه. این همیشه مشخص بوده که دستهایی در کارند که سعی در نابودی ایران در تمام زمینه ها دارن. اتحاد اعراب با اسرائیل در مقابل ایران و سکوت همیشگی غرب در باره رفتاری که این حکومت با مردم ایران داره نمیتونه اتفاقی باشه. من همیشه گفتم, دستهایی در کارند تا ایران رو زیربنایی نابود کنن.
  6
  40
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰
  ۳۸
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک

  اخمدی نژاد فهمیده که نظام آخوندی به ته خط رسیده, داره با این حرفها خودش را از اعدام شدن نجات میده.
  6
  33
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
  ۴۵
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان
  خطابم به گوینده کانال ( سرانه) است که این ویدئو تحلیلی را ساختیند . احمدی نژاد می گه تصمیم در ( شورای امنیت کشور) گرفته شده شما در تحلیل هات می گی شورای امنیت ملی ! این دو از هم ما. کاملا جدا هستند شورای امنیت کشور مستقر در وزارت کشور هست و یکی از وظایفش مسئولیت هماهنگی نهاد های اطلاعاتی در کشور است ، شورای امنیت ملی متفاوت هست و مصوباتش حکم قانون را دارد .
  7
  5
  جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  الان کار سیاست و جنایت یکی شده.اگه تکنولوژی رو همه جا رسوند وفقر رو سوزوند حله
  0
  0
  شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶
  ۶۱
  zavareh - رودسر، ایران
  این کثافت بیاد در مورد پروژه سد گتوند که در زمان ریاست جمهوری ایشان با صرف هزینه میلیاردها دلار و کشته شدن ۵۹ کارگر بدبخت برپا و موجب این فاجعه بزرگ زیست محیطی در خوزستان شده است، توضیح دهد. مشکل مردم ما فراموشکار بودن بیش از حدشان است.
  0
  14
  شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.