مادر علی انصاریان از دکتر هاشمیان شکایت کرد

با گذشت بیش از ۵ ماه از درگذشت مرحوم انصاریان، هنوز شبهاتی در مورد روند درمان او وجود دارد.

علی انصاریان ورزشکار ایرانی پس از ابتلا به کرونا در بیمارستان فرهیختگان درگدشت. علی انصاریان بازیکن سابق تیم ملی بود و علی انصاریان در پرسپولیس هم بازی کرده است. علی انصاریان سابقه حضور در تیم استقلال را هم دارد و علی انصاریان بازیکن محبوبی بین ایرانی ها است.

علی انصاریان ، فوتبالیست، مجری و بازیگر فقید که در روز ۱۵ بهمن ماه و پس از چند روز مبارزه با ویروس کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد، در مدت کوتاهی پس از درگذشت مرحوم میناوند بار دیگر جامعه ایران را داغدار کرد.

مدتی پس از فوت مرحوم انصاریان بود که ماجرای قصور پزشکی در روند معالجه او مطرح شد و اینطور عنوان شد که دکتر هاشمیان، پزشک معالج وی در تعیین زمان جداسازی دستگاه ونتیلاتور دچار اشتباه شده است.

این ماجرا ابتدا توسط داماد خانواده انصاریان مطرح شد و سپس محمدحسین میثاقی در برنامه فوتبال برتر به آن پرداخت که با واکنش تند دکتر هاشمیان هم همراه بود.

حالا با گذشت بیش از پنج ماه از درگذشت مرحوم انصاریان، مادر آن مرحوم پیگیر پرونده درگذشت فرزندش شده و از پزشک معالج وی و بیمارستان فرهیختگان شکایت کرده است تا این موضوع مورد بررسی و تفحص جدی قرار بگیرد.

شکایت خانواده انصاریان علیه پزشک معالج و بیمارستان محل درمان او در دادسرا به ثبت رسیده و قرار است موضوع مطرح شده به صورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد و پرونده پزشکی آن مرحوم به دقت بازبینی و روند درمانی وی از زمان بستری تا روز فوت واکاوی شود تا مشخص شود ماجرای قصور پزشکی در این خصوص صحت دارد یا نه
+14
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  این آقای هاشمیان را از بیمارستان قتل خانه دزد خانه پیامبران تهران آن حاج آقای سپاهی مالکش و مترس ۲۰ سالش بخاطر بی سوادی ، لومپن بودن و اینکه با ولایتی رفیق بود و با وزیر نبود انداختند بیرون و ولایتی بردش بیمارستان مسیح دانشوری . یک اوباشی است برای خودش این هاشمیان که‌هانی کرده جلوش لنگ می اندازد.
  4
  14
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰
  ۴۵
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان
  کمی عجیب شد ! درست بعد از دعوای دکتر هاشمیان و ولایتی مشاور بین الملل و نور چشم رهبر ، و حمایت همه مردم از دکتر هاشمیان در برابر نامه تهدید آمیز ولایتی به وی یه دفعه بعد از ٥ ماه مادر مرحوم انصاریان به فکر شکایت از هاشمیان افتاد ! و پرونده قضایی در قوه قضائیه تحت ریاست غلام بلبل اژه ای برایش تشکیل داد ! ان شاالله که موضوع فقط شکایت پزشکی باشد و پشت پرده هایی فراتر از آن نباشد .
  7
  14
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۲
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان::]. این بابا هاشمیان دوست صمیمی ولایتی است. دعوایشان زرگری است که ملت را خر کنند. ساده نباشید . من این‌هاشمیان را از نزدیک می شناسم همکار دوستم در قتلخانه بیمارستان پیامبران تهران بوده که از آنجا اخراج می‌شود بخاطر لات و لوت بازی و بیسواد بودن و جاسوس ولایتی . درخصوص شکایتم شما تا ۶ ماه بعد از هر گونه مشکل پزشکی اجازه شکایت دارید. اصولا صبر می‌کنند مدارک جمع می‌کنند و بعد شکایت کرده‌اند . نمی‌دونم چرا میناوند شکایت نمیکند. زده ریه میناوند را سوراخ کرده و شستشو داده که آن هم امبولی ریه داد و فوت کرد. می خواسته روش ابداع کند دیوانه.
  5
  15
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.