بالاخره خامنه ای به اعتراضات خوزستان واکنش نشان داد

شش روز پس از آغاز اعتراضات مردم خوزستان به بحران آب در این استان، اینستاگرام آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی با انتشار سخنان او در اسفند سال ۹۵ خواستار رسیدگی به مشکلات مردم خوزستان شده است.

اینستاگرام آیت‌الله خامنه‌ای با انتشار عکسی از سوسنگرد این بخش از سخنان رهبر جمهوری اسلامی در ۵ سال پیش را منتشر کرده است که گفته بود «مسئولان وظیفه دارند که به مسائل این‌ روز‌های خوزستان رسیدگی کنند و اگر کسی به فکر مردم باشد، نمی‌تواند در مقابل مسائل دشوار خوزستان راحت بماند و این وظیفه‌ی قطعی، فوری و همیشگی حکومت‌هاست که به فکر مردم باشند.»

اعتراض‌ها در شهرهای مختلف خوزستان همچنان ادامه دارد و به مناطق شرقی‌تر این استان سرایت کرده و اعتراضات شدید در شهرهای ایذه، بهبهان، دزفول و سوسنگرد رنگی سیاسی به خود گرفته است.
در ویدیوهایی که از شهرهای مختلف خوزستان منتشر شده است، مردم در اعتراض به بی‌آبی شعار می‌دهند و در برخی از آنها به وضوح صدای شلیک گلوله شنیده می‌شود.

مقام‌های رسمی تاکنون کشته‌شدن دو جوان معترض در این اعتراض‌ها را تایید کرده، اما آن را به «اغتشاشگران» و «عوامل فرصت‌طلب» نسبت داده‌اند.

این در حالی است که گزارش‌های غیررسمی حاکی از کشته‌‌شدن «پنج نفر» در این اعتراض‌ها است.

در ویدئوهایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده شعارهای تندی علیه آیت‌الله خامنه‌ای سر داده‌ می‌شود.
+8
رأی دهید
-105

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی

  جالبه به موقع پاسخ داد. خدا حفظش‌کنه
  236
  10
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  دارن با شلیک گلوله رسیدگی میکنند دیگه!
  4
  220
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۸
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. اگر خدایی بود که الان باید نصفش میکرد! گوشش رو ببین عمامه رو پشتش میذاره. قیافه اش عین ژیان میشه که درهاش رو باز کرده. دستمالچی های مفت خور. ببین بیرون از این رژیم بیل هم دستت نمیدن.
  3
  103
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۸
  ۵۲
  آذرمهری - تهران، ایران

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. از قدیم میگن در حمام عمومی زنان ...... سر خزینه می نشینند و بلند بلند حرف میزنند ارباب شما هم همین کار میکنه کاری که ارباب شما کرده عمه 100 ساله هم که 100 جاش روان هست هم میگه . با پیام ارباب شما مشگل حل شد نه ؟ با وجود ایشان ما اصلا مشگلی را احساس نمی کنیم . اصل مشگل وجود ایشان است .
  3
  88
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۳
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران

  صاحاب گندکاری اومد ساکت شین میخاد بناله!
  3
  71
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۵
  ۵۶
  esfahani_90 - اصفهان، ایران

  با درود به ایرانی‌ آزاد اندیش. از این طایفه و گروه کثیفتر دروغ گوتر قاتل و خونخوار تر خودشان. مغول ها آمد و ایران را فییزیکی نابود ولی‌ آخوند جماعت نه فقط خوزستان بلکه تمام سر زمین ایران را نابود کرد جسم و روح ایرانی‌ از بین بردند. به امید روزی که تمام این نامرد‌های تاریخ با آقا زاده‌هاشون و پاچه خورا‌هاشون به سزای جنایتشون برسند. سلامت باشی‌ ایرانی‌ آزاد اندیش هر کجا که هستی‌.
  2
  66
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۵
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  حالا ماه دیگه چند تا مداح مزدور دور و ورت جمع کن و برای لب تشنگی یه عرب ۱۴۰۰ سال پیش اشک تمساح بریز و واسه کاسه لیسانت روضه خونی کن تا اونها هم بزنن تو سر و کله ی خودشون ولی مردم تشنه لب خوزستان رو به رگبار ببند و بهشون بگو تجزیه طلب و منافق و فلان..یعنی پفیوزی و ریاکاری از سر و روی این مردک روضه خون شیاد میباره.
  2
  68
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۰
  ۴۶
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی

  ثابت‌کردید هیچ‌غلطی نمی کنید فقط شعار میدید همه جا آروم‌شد
  66
  5
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۷
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  خامنه و غیرخامنه فرقی نداره،اصلا انجافراموش شده،مردم ترجیحامیدن ترکیه خونه بخرندایران هم بیان تعطیلات میرن شمال،نمیرن شوش.ان خوزستانی فراموش شده برای همین تجزیه طلب میشه ترجیح میده چین وهندبیان، پایینش عربستان بیادابادش کنه
  2
  18
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۶
  ۲۴
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران

  مسوول؟؟؟مسوول تویی آفای خامنه ای ،شما که حتی در مورد واکسن ،که جان ۸۰ میلیون را به خطر انداخته،حرف آخر را می‌زننید،و بعنوان فرمانده کل قوا ،مسوول همه اتفاقات و بی لیاقتی ها و سو مدیریت این نظام هستید .باز پروژه مظلوم نمایی شروع شد .بعدم خزانه کشور بخاطر ماجراجویی های بی ثمر تو و سلیمانی خدا نیامرز ،در سمن و سوریه و لبنان و....خالی شده است .پولی که باید صرف عمران کشور میشد ،هزینه فشفشه بازی سپاه و موشک پرانی غزه شد .شما مسول هستی ،پس سعی نکن از پاسخگویی طفره بری .دیگه این حقه شما قدیمی شده .
  1
  29
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۱
  ۳۹
  The Green mile - مدیسون، ایالات متحده امریکا

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. اره همه جا آروم شد ... صادراتی..
  2
  31
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۶
  ۵۰
  akhoond shepeshoo - ورونا، ایتالیا

  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی . تو و امثال تو شلوارتان به تنتان زیادیه دارید اذیت میشید بزودی مرتبش می کنیم
  1
  24
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۱
  ۵۲
  آذرمهری - تهران، ایران

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. اونجایی که اروم هست غیرت و شرف ارباب تو ست . اونجایی که اروم هست شرف نداشته ارباب توست . ای مزدور . روز بعد از عاشورا هم اروم بود . یکبار هم شده برای شرف نداشته خود حرف بزن نه برای نان و استخوان . که حاصل خون ملت ستمدیده است . معاویه هم در دستگاه خود همانند تو متملق و داشت . اراجیف تو همانند صدای کرکس . نشانه شوم حضور مرگ و عفونت هست
  2
  30
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. واقعا تو چرا خلق شدی؟ مزدور بی خاصیت مفتخور
  2
  38
  ‌پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.