فیلم های بستن جاده‌های بین شهری در خرم آباد و رامهرمز با آتش زدن لاستیک در اعتراض به بی آبی

خیابان‌های شهر سوسنگرد توسط جوانان  با قرار دادن سطل‌های زباله در اعتراض به بی آبی بسته شد.
فیلمی از شهر سوسنگرد منتشر شده است که در ساعت ۳ بامداد جوانان شهر در حال انتقال سطل‌های بزرگ زباله به وسط خیابان‌ها نشان می‌دهد.
بستن جاده ورودی توسط مردم خرم آباددر خرم‌آباد جوانان در حمایت از اعتراضات مردم خوزستان جاده ماسور خرم آباد را با آتش زدن لاستیک بستند.
بستن جاده بهبهان اهواز توسط مردم خشمگین رامهرمز با آتش زدن لاستیک
در شهر رامهرمز در استان خوزستان نیز جوانان شهر در حمایت از جوانان معترض شهرهای خوزستان به خیابان‌ها آمدند. آنها با برپایی تظاهرات در میدان اصلی شهر اقدام به بستن جاده بهبهان اهواز کردند.
جوانان رامهرمز با آتش زدن لاستیک جاده بهبهان به اهواز را بستند و مانع از کمک‌رسانی نیروهای گارد ویژه به سایر شهرها شدند.
فیلم‌های تظاهرات در اهواز - آبادان - حمیدیه - شادگان در اعتراض به بی آبی در خوزستان
+106
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  هزاران هزار حیف که این اعتراضات سازماندهی نشده و بدون رهبر هستش..دوباره اینترنت رو قطع میکنن و مردم رو به رگبار میبندن و تو صدا و سیمای میلی و بسیجی های دطن فروش صادراتی مثل گروه نایاک میگن اغتشاشات و کشته سازی و فلان و پرونده رو موقتا میبندن..الان وقتشه که تو شهرهای بزرگ مثل تهران و اصفهان و مشهد و تبریز و شیراز مردم به خون خواهی از خوزستان پا بشن، نذاریم رژیم تروریستی و جعلی جمهوری اسلامی بین ملت ایران تفرقه بندازه و مساله عرب و فارس و پایتخت نشین و اینها رو مطرح کنه..
  7
  47
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۸
  ۴۵
  iranmona - لیدز، انگلستان

  نتیجه میگیریم که فقط خوزستانیها غیرتمند و شجاع هستند در ایران و بقیه مردم ترسو و ببز دل هستند ننگتان باد که از هموطن تشنه خود دفاع نمی کنید ولی برایی حسین عرب کثیف عراقی که مثل پدر بزرگ .. اش دنبال زن بود به سر و سینه میزنید واقعا ننگنان باد دیگر شهر .
  7
  33
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۲
  ۴۶
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی

  [::Reza9118 - شهرکرد، ایران::]. چرا سازمان‌دهی‌‌نمیکنی‌تو که خیلی بنظر زرنگ میای. نکنه از‌کهریزک و طوسی می ترسی ناقلا
  26
  6
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱
  ۴۶
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی

  [::iranmona - لیدز، انگلستان::]. چرا نمیدی تیران‌غیرتت رو به روخ بکشی؟. از‌دور وایسادی میگی لنگش کن ؟خدایی روت میشه؟. مرد کسی هست که عمل کنه زبون‌درازی کردن تو نت آسونه. نترس بیا فورا نمیفرستنت کهریزک..طوسی‌هم اونجا نیست
  25
  4
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۴
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::iranmona - لیدز، انگلستان::]. خیر فقط خوزستانی شجاع نیستند. هم چند وقت پیش. سیستان بود. سال گذشته تهران بود. اصفهان بود. همه شجاع هستند. مشگل تفرقه بین ما است. یکطرف آخوند کثیف. و سپاه. که جاسوس‌ها خود را بین اعراب می‌‌فرستند. و با فریاد.ال اهواز ال عربی‌ می‌‌دهند. تا بهانه باری کشتار داشته و از طرف دیگر. فاحشه‌ها ۴۰ ساله آخوند ها.در لندن .پاریس. برلین آمریکا. که کاسه گداهی ری در دست گرفته. به خاطر آخوند. یک بار روسپی آخوند. همیشه روسپی آخوند. زمان زمان .ملیت‌ها را زیر پرسش بردن نیست. مردم ایران از ما جلوتر هستند. زمان اتحاد است. آنکه با آخوند لاس خشگه می‌‌زند. از ترس گذشته خود..بازی را باخته. جان اخر را می‌‌کند.انتخابات کم نشان داد؟
  6
  19
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. یعنی توی ولایی در کمال وقاحت داری می گی که اگر مردم شورش کنن سروکارشون با زندان و تجاوزه. حاظرم شرط ببندم تو نماز هم میخونی. از تو که پیغمبرت بچه باز بود انتظار دیگه ای نمیشه داشت.
  2
  13
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.