مجری دیگری از صدا و سیما کشف حجاب کرد : اینبار شیرین صمدی

شیرین صمدی ، مجری سابق صدا و سیما که گفته می شد ممنوع التصویر شده با انتشار عکسی بی حجاب از خود به شایعات مطرح شده پایان داد.

صمدی در شرح این عکس نوشت:

    اینم یه عکس در جواب اونهایی که مدام ازم می پرسن ، دیگه تلویزیون برنامه اجرا نمی کنید؟

    خودتون نمی رید یا ممنوع التصویر هستین ؟ و… و… و…

    و… تمام

صمدی که بیشتر با اجرایش در برنامه عصر خانواده شبکه دو شناخته می شود، پس از این اقدام در مصاحبه ای نیز توضیحاتی درباره ی فعالیتش در صدا و سیما ارائه داد.

او در این مصاحبه گفت: «دو سال و نیم پیش تصمیم گرفتم اجرای هیچ برنامه ای در صدا و سیما را نپذیرم. البته همچنان نویسندگی و کارگردانی را ادامه می دادم. اما اجرای برنامه ها دیگر از حوصله ی من خارج بود و پیشنهادها را نپذیرفتم.»

وی افزود: «خاتمه دادن به کارم در ابتدا برای من ریسک بود. اما این ریسک را پذیرفتم چون دوست نداشتم ادامه بدهم.»

صمدی درباره شکل حضورش در فضای مجازی بعد از قطع همکاری اش با صدا و سیما در این سال ها گفت: «الان مدت ها است که در صفحه ی شخصی‌ ام در اینستاگرام با عقاید خودم ظاهر می شوم و اگر کسی دنبال کننده ی من باشد متوجه می‌ شود که موازین من در عکس ها شاید خیلی مطابق با موازین صدا و سیما نباشد، بنابراین هر شخصی متوجه می‌ شود که من قرار نیست دیگر در تلویزیون کار کنم اما  همچنان از من سوال می‌ شود که چه زمانی به تلویزیون برمی گردی یا ممنوع التصویر هستی.

مجری سابق تلویزیون عنوان کرد که در این مدت همچنان پیشنهادهایی از جانب تهیه کننده ها داشته است.
+107
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  چه موجود معروف و خبر مهمی! خداییش تاحالا ندیدمش.
  13
  113
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
  ۳۱
  Darknet - لندن، انگلستان

  نافرمانی مدنی به رژیم دیکتاتوری به صورت لحظه به لحظه داره زیادتر میشه و مردم بیشتری جراَت نشون دادن مخالفتشون رو پیدا میکنن.
  6
  86
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  چه بسیار ادمهایی هستند که بخاطر اجبار دین اسلام، مجبورن علارغم خواسته ها و امیال درونی شان زندگی کنند و فقط بخاطر محدودیت های این دین عرب ۱۴۰۰ سال پیش که این افراد ناچارن خود واقعی شون نباشن بلکه چیزی را نشون بدن که واقعا قلبا اون شخص نیستند و به ناچار باید گاهی دروغ بگن مثلا مجری برنامه تلویزیون آخوندی یا قاضی دادگاه اخوندی که به دین اسلام اعتقادی ندارند در ماه رمضان ناچار هستند وانمود کنند که روزه هستند ولی در واقع نیستند و اصلا چه بسا ممکنه امر به معروف و نهی از منکر هم بکنند در چنین جامعه ای ارزشهای اخلاقی با وجود چنین محدودیت هایی قطعا کمرنگ میشود و فرهنگ دروغگویی پررنگ تر میشود نسبت به جوامع آزاد.
  7
  58
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  خبر خیلی مهمی بود. حالا شب میتونم راحت بخوابم
  5
  46
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.