خسرو شاهی ،مدیر عامل اوبر برای چندین روز پیک شرکت خود شد

اعتماد آنلاین : دارا خسروشاهی مدیر عامل اوبر شخصا نحوه رساندن غذا به مشتریان را با استفاده از دوچرخه تجربه کرد.

دارا خسروشاهی در صفحه خود در فضای مجازی نوشت که تصمیم گرفت چند روز جای پیک‌های دوچرخه شرکتش (UberEats) کار کند و با استفاده از دوچرخه به تجربه این کار بپردازد.

به گفته وی این کار اواخر ژوئن ۲۰۲۱ انجام شد و تجربه این کار حتی جان او را در سان فرانسیسکو به خطر انداخت، با این حال بعد از رساندن غذا انعام خوبی دریافت کرد.

او با انتشار تصاویری از خود که لباس و کیف فسفری را به تن داشت، در تویت خود نوشت: برای دو روز چند ساعتی را در رساندن درخواست مشتریان گذراندم، راندامان روز کاری به شرایط ترافیک بستگی دارد که کنترل آن از دست ما خارج است.

وی به دنبال کنندگان خود خبر داد، در یک روز ۱۰۶ دلار و ۷۱ سنت انعام دریافت کرده است که حدود ۰.۳ درصد از حقوق روزانه‌ام محسوب می‌شود با این حال یک بار برای رساندن غذا به یک محل که نزدیک ورزشگاه بیسبال بود، تا آستانه مرگ پیش رفتم و نزدیک بود جان خود را از دست بدهم، چون برخی از هواداران فکر می‌کردند که من طرفدار تیم رقیب هستم.
+114
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  خامنه ای هم‌چند روز خود شخصا برای ارسال دلار و اسلحه برای سوریه حزب الله حشد الشعبی کتاب الحزب الله حماس حوثی ها بوکوحرام‌ و کلی گروه تروریستی دگه که در افریقا و امریکای لاتین و جاهای دگه هستند به جای برادران‌قاچاقچی سپاه اقدام کنه تا شاید الله عرب خوشنود شود.
  17
  118
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  تمام درآمد حتی اون انعام رو هم باید اظهارکنی کارگر پیک. اگه اظهارنامه مالیاتی رو سر سال پر نکنی یه دویست دلار جریمه ناقابل میشی،باز پر نکنی باز جریمه و درانتها دادگاه،،همون دیکتاتوری بزبان دموکراسی
  37
  7
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۶
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Chokam - ری، ایران::]. خوب حالا که چی؟ مثلا خیلی واردی؟ دوست داشتی بیا بشینم برات بگم دنیا چه خبره
  3
  5
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۵
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. دنیا چه خبره!پر از فیک و دروغ.برای همین تخصصی کردن،هر کس تنها می دونه توی یه رشته چه خبره، اما تو کل دنیا رو می دونی چه خبره؟
  2
  0
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Chokam - ری، ایران::]. از تویی که هنوز از ساده ترین قانون مالیاتی سر در نمیاری رای حتما باید نظر بدی فکر میکنم بیشتر میدونم
  0
  1
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. بجای اینکه بزنی به صحرای کربل،بجای پرداختن به موضوع.نخ نما شده شماها توی شیمی وفیزیک هم کم بیاری بحث رو عوض می کنین شخصی می کنین،گوگل کن انگلیسی ،یه واقعه بزرگه پرکردن اظهارنامه توی امریکا،مثل ایران نیست که اصلا بی خیال وازادازاظهارنامه مالیاته، یه پیک موتوری هم باید امریکا اظهارنامه مالیاتی پر کنه،یا declare،. یه مهلت هم داره ،اعلام می کنن هر سال،بعنوان اخرین مهلت .
  0
  1
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.