تبلت لاکچری مایکروسافت سرفیسِ سعید جلیلی خبرساز شد

انتشار تصویری از تبلت مایکروسافت سرفیسِ سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در شبکه‌های اجتماعی خبرساز و پربحث شده است.
+67
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  اسگل سرفس خریده با قلم و کاغذ نوت برمیداره. ملت بیچاره پول خرید گوشی دست دو هم ندارند بعد این گوساله که فهمی از تکنولوژی نداره…
  4
  53
  یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  از تکنولوژی غربی استفاده میکنن، بچه هاشون رو به جای روسیه و چین و فلسطین و سوریه و عراق به غرب میفرستن، تو توییتری پیام میدن که روی کل مردم ایران فیلترش کردن، بعد صب تا شب میگن مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، فقط تولید داخلی و از این دست شعارهای پوچ و مضخرف و یه عده بسیجی صادراتی وطن فروش بی شرف هم براشون ماله میکشن..با چنین حکومت نامشروعی روبرو هستیم..
  5
  51
  یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران

  خبر ساز!! این کلمه برای انگل‌ها رژیم غاصب خمینی هندی زاده دجال دیگه خیلی کلیشه ایی است. همه می دونند که این جماعت در ناز و نعمت و ثروت زندگی می کنند. تحریم و مقاومت اقتصادی و تحمل و زجر و بدبختی برای ملت احمق، بی بخار و نمک به حرام و آماده خواه ایران است. تا خ.ر هست خ.ر سوار هم هست. واقعا که همین رژیم بدرد این ملت نمک به حرام می خورد. این رژیم خوب این ملت را شناخته که این ملت ارزش و لیاقت اعتبار و احترام و آسایش را ندارد. در صورت داشتن این ویژگی‌ها جفتک پراکنی می کنند و افسار پاره می کنند. هر چه بیشتر این جماعت را خوار و خفیف کنی و بیشتر تو سرش بزنی بیشتر بهت احترام می گذارند.
  7
  28
  یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴
  ۵۲
  آذرمهری - تهران، ایران
  قابل توجه یا فاطی و زیر شاخه های آن ... تو غره بدان مشو که می مینخوری ....صد لقمه خوری که می غلام است آنرا .. مردم از واکسن محرومند چون امریکایی هست . حضرات مست غرور و مزدوران دلقک ها رقصان همچون عروسکان بی مغز . بترسید از ملت بی پناهی که جزخداوند پناهی ندارند . دلقانی مانند یا فاطی بندند دهان خود را ..شرم کنند و کور شوند به عیب خود که ببیند تملق چه اشراری را میکنند
  5
  22
  یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  مرگ بر آمریکا !!!
  14
  5
  یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۲
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  اینها همشون یک مشت معلوم الحال با عقده های روانین که زمان بچگیشون سنگ هم نداشتن باهاش یقل دوقل بازی کنن. حالا دارن با پول مردم ایران عقده های روانیشونو درمان می کنن.
  4
  26
  یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۵
  ۴۱
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس

  مرگ بر آمریکا برای مردم است! اینها نوکر آمریکا هستند! سرنگونی نزدیک است، از خوزستان شروع شده است!
  4
  25
  یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۱
  ۴۶
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی
  [::وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد::]. ایوالله برادر با صلابت گفتی‌ دست مریزاد.
  8
  1
  یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۷
  ۴۶
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی
  تبلت این آقا تو حلقتون. حالا اگه لنوو یا‌برند چینی استفاده‌میکرد‌یک‌گروه میومدن میگفتن با این‌ جنسهای تقلبی میخوان پیشرفت کنن و یا میگفتید چرا ‌‌این‌ دزد جنس‌باکلاس استفاده نمیکنه میخواد بگه فقیرم. هر‌سازی بزنه کوک نیست‌برای‌شما
  10
  4
  یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان
  تظاهر و تقیه در ظاهر و در خفا دزدی و پلشتی. اینها میخواهند مردم را به ۱۴۰۰ پیش ببرند ولی خود اسکول بیمارشون از تجهیزات آمریکایی استفاده کنند. مگر حسین عرب, زینب و یزید بن معاویه تبلت و موبایل داشتند؟ خوب برین تو اون دوران زندگی کنید. با اون مهر مسخره تو پیشونیت. چرا دیگه دست از سر مردم ایران بر نمی دارید؟
  3
  6
  یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۱
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. اگه منظورت ( مرگ بر آمریکاست ) من به حالت تمسخر نوشتم. ولایی های چند بابا دائم مرگ بر آمریکا میگن ولی جنس آمریکایی خوبه. بچه هاشون رو بفرستن آمریکا خوبه. از شما ولایی ها .. تر خدا نیافریده.
  0
  4
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
  ۲۷
  انسان باشیم - هیفا، اسرائیل
  Kakolzari ; در اینکه اینا یه مشت بیسواد و دارای کمترین تخصص در زمینه تکنولوژی و استفاده از امکانات دنیای مدرن هستن شکی نیست ، ولی وقتی داره ویدیو میبین باهاش یا پیام تصویری ؛ چجوری هم طرف ببین و هم تو دستگاه بنویس ؟؟؟ خب درست این امکانات داره ولی دیگه نمیشه تمرکز کرد ، این حـ... ها تمام وجود خودشون و اطرافیانشون ریا و دروغ و خیانت ولی در حرومزادگی و زرنگی برا نامردی و حیله خودشون استادن ، نمیخواد ما بهشون بگیم .
  0
  1
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۶
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان
  [::انسان باشیم - هیفا، اسرائیل::]. سرفس کیبورد داره جانم. خیلیم شیک و قشنگ میتونه داخلش تایپ کنه
  0
  2
  ‌سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.