احتمال عمدی بودن آتش سوزی انبار کالاهای ضبطی و قاچاق

رادیو فردا :مصطفی میرسلیم، نماینده مجلس ایران، از احتمال عمدی بودن آتش سوزی انبارهای سازمان اموال تملیکی، خبر داده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، آقای میرسلیم در یادداشتی که روز شنبه، ۲۶ تیر منتشر کرده، آتش‌سوزی این انبارها را در روزهای پایانی دولت دوازدهم «خیانت آمیز» خوانده و گفته است که این واقعه با «برنامه‌ریزی دقیق و بی‌نقص» و برای «از بین بردن ردپای دزدی و خیانت» اتفاق افتاده است.

آتش سوزی انبارهای سازمان اموال تملیکی، ۱۴ تیر امسال در غرب تهران اتفاق افتاد و مسئولان این سازمان، گرمای هوا و قطع و وصل برق را علت حادثه اعلام کردند ولی تاکید کردند که هرگونه اظهارنظر در مورد جزئیات آتش‌سوزی بر عهده سازمان آتش‌نشانی است.

آقای میرسلیم در یادداشت خود تاکید کرده است که این ماجرا «خسارت میلیاردی» داشته و از «استدلال کارشناسی غیرعمدی بودن این آتش سوزی بزرگ» انتقاد کرده است.

در انبارهای سازمان اموال تملیکی، کالاهای متروکه دولتی و غیردولتی، ضبطی و قاچاق نگهداری می شوند.

به گفته آقای میرسلیم در حادثه آتش‌سوزی اخیر انواع خودروهای تجملی، لوازم جانبی و لاستیک خودرو، لوازم برقی از جمله رایانه مقادیر بسیار زیادی دارو و تجهیزات درمانی و پزشکی که قرار بوده پس از تعیین تکلیف به فروش برسد، از بین رفته است.
+14
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  صد در صد جریان دزدی در میان است، اکثر اموال گران قیمت را خارج کردنند و کمی از اجناس ارزان قیمت را آتش زدنند . دست سپاه در جریان است
  1
  5
  یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۱
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران
  اول انبار را از کالاهای باارزش خالی می کنند و سپس با دستکاری برق آتش سوزی عمدی به راه می اندازند تاز بیمه را هم برای دریاف خسارت نقره داغ میکنند
  1
  2
  یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.