عاقبت ناخوشایند دوستی اینترنتی زن ترکیه ای با یک جوان پاکستانی

پسری از لاهور از طریق اینترنت با زنی ۵۴ ساله از ترکیه آشنا شد و به او پیشنهاد ازدواج دادایندیپندنت فارسی :در خبرها آمده است که یک جوان از شهر لاهور پس از دوستی با یک زن ۵۴ ساله ترک در رسانه‌های اجتماعی، به او پیشنهاد ازدواج داد، اما زمانی که زن به لاهور آمد، جوان یادشده  با مشاهده سن او، او را رها کرد و ناپدید شد.

ایان چنگ یلدیز، پس از ورود به فرودگاه شهر لاهور به «بادامی باغ» رفت و در آنجا با مرد جوانی که او را دعوت کرده بود، دیدار کرد.

به گفته این زن، پس از سپری شدن لحظاتی، مرد جوان بهانه‌ای آورد و سپس ناپدید شد. او پس از مدتی انتظار، به کلانتری حوزه پلیس «لاری اده» رفت و از ماموران خواست تا برای یافتن مکانی برای اقامت به او کمک کنند، اما از درج شکایت و اقدام قانونی علیه آن جوان امتناع ورزید.

به گفته جمیل احمد، افسر کشیک کلانتری، وقتی از آن زن جزئیات موضوع مطالبه شد، او نتوانست پاسخ دهد زیرا نه زبان اردو بلد بود نه انگلیسی. پس از دیدن گذرنامه او، با کنسولگری کشور ترکیه تماس گرفته شد و او را به آن محل منتقل کردند.

این زن سپس به کارمندان کنسولگری ترکیه گفت که چگونه از طریق شبکه‌های اجتماعی با یک جوان پاکستانی دوست شده بوده است و سپس آن پسر جوان او را به منظور ازدواج به شهر لاهور دعوت کرده است.

او گفت: «هنگامی که پسر جوان مرا دید، به بهانه آوردن اتومبیل ناپدید شد.»

به گفته افسر پلیس، خانم یلدیز طی اظهاراتش به کارمندان کنسولگری افزود که او یک عکس جوانی‌اش را در پروفایل فیس‌بوک گذاشته بود، اما به محض آن که پسر جوان چهره حقیقی‌اش را دید و دانست که او ۵۴ سال عمر دارد، ناپدید شد. او اکنون به جای بازگشت به ترکیه، خواسته است که جوانی را که به او وعده ازدواج داده است، پیدا کنند.

به گفته این زن، او دیگر نمی‌خواهد به کشورش برگردد، بلکه می خواهد بقیه عمرش را با پسر جوانی که عاشق او شده است، سپری کند.

به گفته جمیل احمد، افسر پلیس لاهور، کنسولگری ترکیه درخواست کرده است که هویت این جوان فاش نشود، و آنان به جای کمک گرفتن از پلیس، مسئولیت یافتن مرد جوان را بر عهده گرفته‌اند.

قابل ذکر است که کنسولگری همچنین محل اقامت و اسکان زن را ترتیب داده است. برای گفت‌وگو در این باره با کنسولگری ترکیه تماس گرفته شد، اما پاسخی در زمینه دریافت نشد.
+39
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  عشق پیری گر بجنبد سر به رسوایی زند. احمق فکر کردی بچه تور کردی. ایران جوون گشنه سکس زیاد داره بیا اینجا. چجوری جرات کردی بری پاکستان. اسکل.
  20
  106
  جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۲
  ۳۵
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  درسته که هندیها و پاکستانی ها خیلی مارک خارجی دوست دارند ولی نه دیگه هرمارک بنجلی . اون بیچاره عکست را به خیلی از دوستان و خانواده اش نشون داده و شبها خوابت را میدید. بعد اینکه با عکس جوانیت رفتی زرنگی کنی نشد . اما هالوتراز تو ماموران کنسولگری هستن که دنبال پسره میگردن.پیداشم بکنی مثلا چکارش میتونی بکنی؟برو خدا را شکر کن که پولهات را هم با خودش نبرد.
  2
  110
  جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۲
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  این خانم شارلاتان چه انتظار بیهوده ای دارد ، باعکس جوانی خودش میخواهد واقعیت ۵۴ سالگی خودش را تحمیل کند. واقعا خیلی پر رو است
  4
  104
  جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۵
  ۳۹
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  بدبخت پسره منتظر هلو بوده یدفعه لولو ظاهر شده خوب حق داشته فرار کنه 🤣
  2
  110
  جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۲
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  دکتر جوجه خروس تجویز کزده است!
  0
  49
  جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۱
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  درست مثل ما. ۴۰ سال پیش. یک نکبت بی‌ عقل را به اسم سوفیا لورن.عصر خود به ما قالب کردند. تویتر.فیسبوک بوک. واتس آپ از زمان هم.بی‌ بی‌ سی‌ و رادیو مردم از باکو بودند.با این تفاوت.این طرف تا دید.فرار کرد. سوفیا لورن ما. مثل زگیل چرکی. چسبید به بدترین قسمت بدن ما. هر جا فرار.چسبیده.ول نمی‌‌کند.تویتر‌ها و فیسبوک بوکی‌ها اون زمان.هنوز که هنوز هم ول نمی‌‌کند. نه آقا نمی‌‌بینی‌. چقدر رعنا و زیبا است؟ حیران نباشیم. کسی‌ که با ماهو .رفیق استالین. شریعتی ،جلال آال احمد.رفت و آامد درد.باید چشمش باباقری باشد.رعنا .زیبا . خوش کلام خوش مشرب را طلاق دادیم. عجوزه جهان اسلام گرفتیم.
  5
  35
  جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۷
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  به عنوان یک‌ایرانی دهه شصتی هر دو‌طرف ماجرا را شدیدا و عمیقا درک میکنم
  0
  36
  جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.