کتک خوردن کارگران ساخت فضای جدید برای بیماران کرونایی از ماموران شهرداری

 به گفته رئیس شورای شهر تهران، پایتخت وارد فاز پنجم شیوع کرونا شده است.رادیو فردا :رئیس بیمارستان شهدای تجریش می‌گوید که «عوامل شهرداری تهران» مانع از ساخت فضایی جدید در بیمارستان شهدای تجریش برای بیماران کرونایی شده‌اند.

رضا جلیلی خشنود روز چهارشنبه ۲۳ تیر به خبرگزاری ایلنا گفته که نیروهای شهرداری با عوامل سازنده‌ ساخت بیمارستان «درگیر» شده‌اند و «با رفتاری بسیار بد، هم تجهیزات ساختمانی را بردند و هم عوامل سازنده را مورد ضرب‌وشتم قرار دادند».

به گفته رئیس بیمارستان شهدای تجریش، در موج پنجم کرونا، ظرفیت‌های بیمارستان کاملا پر شده و «همین الان هم برای پذیرش بیماران با مشکل تخت مواجه هستیم. از این رو ما به صورت ۲۴ ساعته در تلاش بودیم تا بیمارستان را برای پذیرش بیماران بیشتر آماده کنیم».

شهرداری تهران هنوز به این خبر واکنش نشان نداده است.

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران، روز ۲۰ تیر گفته بود که بیماری کرونا در تهران در حال رشد است و «فاجعه خیز پنجم» رخ داده است.

به گفته او، «آمار قربانیان در تهران کم کم به مرز ۱۰۰ نفر در روز نزدیک می‌شود».

رئیس بیمارستان شهدای تجریش گفته که با برخورد شهرداری، کار تکمیل بیمارستان برای سلامت مردم شهر نیمه‌تمام ماند، این در حالی است که «شهرداری باید از شهر و مردم شهر حفاظت کند و به جای حمایت از ساخت فضای جدید برای بیماران کرونا، به مقابله با این اقدام پرداخته است».
+16
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  AGENT0-0 - شفیلد، انگلستان
  بجای ساختن بیمارستان برای مریضای کرونایی پولش رو میریختین حرم قنبل عظیم (مقبره امام خمینی عجله کن الله) و نذر میکردید بیماران کرونایی خوب بشند و اگر هم فوت کردند با اقا در قیامت همنشین شوند. البته اگه بصورت غلمان و حوری نبرند خدمت اقا که بساط عیش ایشون رو فراهم کنند.
  1
  8
  جمعه ۲۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.