نامه ای سرگشاده برای رهبری بدون بصیرت

سرداران سپاه نامه سرگشاده  امیر سعیدی افضل به  رهبر انقلاب :

 رهبر عزیزم جناب آقای خامنه ایی مد ظله العالی، انقلاب درست! دین درست! نظام درست! همه جای خودش، شما بفرمایید که ما دقیقاً بر سر چه آرمانی باید ایستادگی و مقاومت کنیم؟
 
 • ۴۰۰۰ دزدزاده در انگلیس زندگی می‌کنند و ایران بزرگترین وارد کننده «پورشه» (ماشین دزدزاده‌ها) در خاورمیانه ا‌ست!
طی ۳ ماه «۳۰ میلیارد دلار» از کشور خارج شده که قطعاً «مردمِ عادی» این پول را خارج نکرده‌اند!
هزاران میلیارد «اختلاس» شده، اما با غارتگران مثل «تاجِ سر» رفتار می‌شود!
 
 •  حالا صحبت از «مقاومت» در برابرِ «جنگِ سرد» می‌شود!
از خطر سلطه «استکبارِ جهانی» گفته می‌شود، آیا با این ساختارِ فاسد چنین مقاومتی ممکن است؟
 
 • مردم وقتی «محمدساشاها  و  عیسی هاشمی» ها (فرزند معصومه ابتکار)  و  «ویلای لواسانِ سردار فیروآبادی‌ها و پرادو سواریِ امام جمعه‌ها و مشاغل و پستهای خواهرزاده ها و برادرزاده های امامی کاشانی ها را می‌بینند، از خودشان می‌پرسند چرا من باید برای آرمانی که نیست و نبوده جان بدهم؟
مردم وقتی می‌بینند برادرانِ و خانواده های تمامیِ اعضای «ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، پرونده «فساد اقتصادی» دارند، از خود می‌پرسند» ما دقیقاً بر سر چه آرمانی باید ایستادگی کنیم؟
 
 • مردم وقتی می‌بینند طی‌ِ این سال‌ها هزاران دستگاه مازراتی و پورشه و بنز با ارز دولتی وارد شده، اما برای خرید لودر و گریدر و هلی‌کوپتر امداد و نجات برای زاگرس در حال سوختن بودجه نیست، از خود می‌پرسند ما دقیقاً بر سر چه آرمانی باید ایستادگی کنیم؟
 
 
 •  مردم وقتی می‌بینند با آمدنِ «زلزله»، تمامِ دَم و دستگاهِ حاکمیت، تنها کاری که از دستش برمی‌آید «توصیه به خواندن آیات الکرسی» است! در حالی‌که هر کس فقط یک‌بار از «خیابانِ اندرزگو»، یا فرعی‌های بالای «نیاوران» رد شود و «کاخ‌ها و قصرها» ی آنجا که نظیرش حتی در «بِوِرلی هیلزِ» امریکا هم دیده نمی‌شود را با امکاناتِ توسعه‌ای «چابهار و ایلام و کردستان و خوزستان» مقایسه کند، اعتمادش به‌نظام به‌ همین‌جا می‌رسد که می‌بینید!
 
 
 •  مردم وقتی می‌بینند در همه‌جا مُشتی تَه‌ریش‌دارِ یقه‌‌آخوندیِ زیرِ۳۰ سال در مقام ««مدیرعامل» و «رئیس هیات مدیره» و «رئیس» و «معاون»» و... مدام در حال انجام «معاملات میلیاردی» برای «شرکتهای صوری‌» شان هستند، حال آنکه عُرضه مرتب‌کردنِ تخت‌‌خوابشان را هم ندارند، به همین‌جا می‌رسند که می‌بینید.
 
 
 •  مردم وقتی فرزندان لایق‌شان را می‌بینند که کنارِ میدان‌ها پلاکارد «استخدام نیرو برای اسنپ» به‌دست گرفته‌اند، ناگهان یاد «احمد عراقچی» آنم با سابقه «۲ سال نصبِ ویندوز» می‌افتند که از روزی که «معاون بانک مرکزی» شده، دلار ۶ هزار تومان گران شده‌است. این‌طوری‌ست که مردم به اینجا می‌رسند که می‌بینید رسیده‌اند.
 
 • مردمِ ایران عاشق آمریکا نبودند، شما و جمهوری اسلامی آنها را عاشقِ آمریکا کرد، مردم عاشقِ رضا پهلوی نبودند، شما و جمهوری اسلامی آنها را عاشق «خاطره های پهلوی‌ها» کرد.

مردمِ ایران شایددچارِ انحطاطِ اخلاقی شده باشند که هستند، اما مقصرش تنها خودشان نیستند، که سهمِ نظامِ مقدس در این انحطاطِ فراگیر به‌ مراتب بیشتر از هر عاملِ دیگری است!
 
 • مردم انقلاب کردند، یعنی از همه چیزشان گذشتند، نه فقط النگوهای طلا، آنها بر سر امرِ محال قمار کردند، عرش را به لرزه انداختند، اما حالا قیافه شنگولِ مُشتی دزد و بچه مزلفِ آویزان از نامِ «انقلاب» را می‌بینند که در اروپا و امریکا «جت ‌اسکی» می‌کنند!
 
 
 • مردم «علی انصاری‌ها، حسین هدایتی ها و بابک زنجانی ها» را می‌بینند که مال‌ها و بانک‌ها و ویلاهای‌شان کفافِ ده‌ها سال مقاومت در برابرِ هر اهریمنی را می‌‌داد، اما کدام مقاومت؟ برای کدام آرمان؟ برای چی؟
شما را به‌خدا، خیر بخودت قسم یک دلیل بیاور که من به‌ فرزندان تحصیل کرده بیکارم بگویم...
 
 • از عجایب هم اینکه یک عده با ارسال چند نفتکش به ونزوئلا آنرا نشانه اقتدار میدونند!؟
یعنی کاری که بطور عادی تمام دنیا میکند و بهش میگن «تجارت»، اینها براشون در حد رویاست و بهش میگن «اقتدار»!
خلاصه که آنقدر به اردنگی خوردن عادت کردیم که هربار نمیخوریم  برامون جشن پیروزی میگیرند.
 
 • سهم مردم فقط فقر، تورم، ناامنی، بیکاری، گرانیهای پی درپی و استرس بوده...
+119
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  موارد و مثایلی که مطرح شده توضیح واضحات است.علاوه بر ۸۰ میلیون ایرانی شاید ۸۰ در صد مردم کره زمین میدانند ، بحث (چه باید کرد )میباشد . تمام نظام های ایدیولوژیک محکوم بفنا میباشند ، واین نظام اسلامی بعلت تامین منافع اروپا و امریکا از طرف انها پنهانی حمایت میشود . تا آگاهی ملت ایران(جهت سواری ندادن)بالا نرود ،آش همین و کاسه همین .
  6
  72
  ‌سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  از این نامه ها خیلی سرازیر شده به رهبر عنقلاب ولی فکر نکنم تا به حال سگ و گرگهای که دوروبر رهبر سرتاپا جنایت هستند گذاشته باشند تنها یکی از این نامه ها به بدست نه مبارکش رسیده باشد !
  7
  56
  ‌سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  واقعا نمیتونم باور کنم یک اخوند روزه خوان که تحصیلات دانشگاهی نداره و یک شبه شد ایت الله و گفته میشه در جوانی هم جنس باز بوده (حمام منصوری مشهد) شده سلطان یکه تاز ایران. البته همجنس بازی را سرزنش نمیکنم ولی سیدعلی مسلمون که تو دینش هم جنس بازها اعدام میشوند، باعث شده که ادم متعجب بشه.
  7
  62
  ‌سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  واقعا مردم وقتی این نظام بی انصاف را که دلسوز مردم مملکتش نیست مثلا یه موردش اینکه دلسوز تروریستای حماس و...است ولی دلسوز مردم خودش نیست را با حکومت شاه که قطعا حکومت شاه عالی نبود و عیبای داشت مقایسه میکنند متوجه میشوند که حکومت شاه خوب بود و نسبت به کشورهای منطقه خیلی جلو بودمثلا دهه پنجاه ایران چقدر از کره جنویی امارات ترکیه پیشرفته تر بود ولی الان کره کجاست ما کجاییم دبی کجاست ما کجاییم. نابود باد آخوند و دینش و اقلیت طرفدارش
  8
  55
  ‌سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  این را اضافه ‌کن به آخر لطفا: . سهم مردم فقط فقر، تورم، ناامنی، بیکاری، گرانیهای پی درپی و استرس، ملتی عصبی ، بی گذشت ، بی وجدان و خودخواه که فقط بفکر منفعت خود است. کجا ما اینطور بودیم ! چه بلایی بسر ما این اخوند بیشرف آورد ؟
  5
  61
  ‌سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان
  چه قیافه چندشی. رهبر عزیزم جناب آقای ...! "خاک" که جای "خ" باید با "ف" عوض بشه. یادت رفت در مورد "موجی" و فرزند انگلیسی و حیف میل بیت المال توسط و بیت منحوس رهبر عزیز بپرسی؟
  3
  8
  ‌سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.