آستین مجری مشهور سبب دردسر و کناره گیریش از تلویزیون شد

ژیلا صادقی مجری مشهور تلویزیون که مدتی است از عرصه ی اجرا دور بوده، قرار بود با مسابقه ای تلویزیونی به نام «آشپزی با مامان» که از شبکه پنج سیما پخش می شود دوباره به قاب تلویزیون بازگردد اما حالا با انتشار متنی در اینستاگرامش کناره گیری خود از این برنامه را اعلام کرده است.
 
صادقی در یک استوری اینستاگرامی نوشت: «بعد از پنج ماه همکاری و جلسات مکرر انصراف خودم را از اجرای این مسابقه اعلام می کنم.»
 
اما نکته ی جالب توجه دلیل انصراف او از اجرای این مسابقه است. از قرار معلوم برخی ممیزی های سلیقه ای از سوی عوامل اصلی برنامه در طراحی لباس او موجب این کناره گیری شده است.
 
صادقی در بخش دیگری از استوری اش این موضوع را به نوعی تأیید کرد و نوشت: «به امید روزی که چین سر آستین هیچ زنی در سرزمینم مشکلی برای بودن یا نبودش ایجاد نکند. مردم به اندازه کافی لباسهای عجیب و غریب در شبکه خانگی می بینند.»
 پیش از این هم پوشیدن مانتوی جلوباز در برنامه‌ ی «شهران» شبکه پنج سیما عوامل این برنامه را مجبور به ارائه ی توضیح کرده بود.⁠
 
پاییز سال گذشته پس از آنکه انتشار تصویری از پوشش مجری زن برنامه ی «شهران» روی آنتن تلویزیون حاشیه هایی برای آن رقم زد، تهیه کننده ی این برنامه منکر جلوباز بودن مانتوی خانم مجری شد و گفت مخاطبان دچار اشتباه شده اند. این تهیه کننده گفت عوامل این برنامه خودشان به پوشش اسلامی روی آنتن الزام دارند و هرگز در بحث پوشش، خارج از عرف عمل نمی کنند.
 
همین چند روز پیش نیز ویدئویی از یکی از خبرنگاران زن شبکه خبر منتشر شد که با حجاب کامل در حال آماده شدن برای گزارش در برابر دوربین بود. این خبرنگار وقتی از سوی همکاران پشت دوربینش برای اصلاح حجاب و جلوتر کشیدن مقنعه اش تذکر گرفت یکباره با عصبانیت، روی آنتن زنده ی تلویزیون و مقابل چشم بینندگان گفت «دیگر جلوتر از این نمیاد!». پس از این واکنش خبرنگار زن، ارتباط زنده بلافاصله قطع شد.
+92
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  دینی که روحانیون آن دزد، ستمگر، آدمکش و فاسد باشند اما از نظر خدایش مهم نباشد، ولی یک تکه از آستین زن نمایانگر باشد و جرم محسوب شود شاید ۱۵۰۰ سال پیش می توانست مردم را فریب بدهد اما بسختی بتواند انسان امروزی را متقاعد کند که دین آنها به حق است.
  7
  163
  دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  اینها با آستین زن هم تحریک می شوند یعنید دیگه روی طالبان را سفید کردند
  4
  153
  دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Hooloo7 - گوتنبرگ، سوئد

  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه: عزیز، خمینی و دار و دستش اولین طالبان و دأشِ خاور میانه بودن ولی چشم مردمِ ایران نمیدید و گوش‌هاشون نمیشنید چون نمیخواستن که ببینن و بشنون!!. من به شما گارانتی میدم همین الان اگه وضع معیشتی مردم خوب بشه توی انتخابات بعدی ۷۰ درصد مردم رای میدن و رئیسی با حداکثر رای انتخاب می‌شه!. مشکله اولِ مردم ایران ندانستن و مطالبه نکردنِ حقوق اولیه انسانی،،، ناگفته بسیار است ...
  1
  56
  دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  sama128 - شیراز، ایران

  در کنار این شو و مسخره بازی ها که واقعا مضحک و خنده داره و ملت دیگه واقعا گول ظواهر را نمی خورن فقط مجری های بیچاره باید اذیت بشن ؛ فساد اخلاقی مالی رانت سوء استفاده مدیر در تشکیلات دولتی محرز مستند و مشخص و بدیهی عیان شده همه فهمیدن مستند موجود؛ ولی با لاپوشانی سعی در کذب جلوه دادن موضوع دارن واقعا خنده دار نیست واقعیت محض را سعی میکنند کتمان کنند ولی به مجری ها برای مقنعه ؛ آستین ؛ کلمه رقص و . گیر میدن . بابا گند فساد اخلاقی فلان مدیر دزدیش اختلاسش کثافت کاریش درآمده بازرسی ول معطل کل کشور هم میدونه به اون رسیدگی کنید. چطور گند و کثافت کاری مدیر فاسد و حراست فاسد با حدیث مثلا از حضرت علی که شب یه کاری کرد کارش تمام شد خالی کرد خودشو صبح پشیمان شد تا چند روز بعد که بزنه بالا دوباره بیاد ماست مالی میشه کرد ولی مقنعه مجری یقه سه سانتی دکمه بسته و ته ریش و .. را نمیشه ازش گذشت باید برخورد بشه. صد رحمت به زمان شاه که ریش سه تیغه و کروات و کت و شلوار واقعا لیاقت میخواست ظاهر و باطن یکی بود الان هرچی فشار از یقه بسته و تسبیح و انگشتر عقیق و .. میزنه بیرون.
  2
  30
  دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.