سوال و کنایه رضا کیانیان به وزیر نیرو

به گزارش اسپوتنیک، رضا کیانیان، بازیگر سینمای ایران در واکنش به قطعی‌های گسترده روزهای گذشته برق و آب به وزیر نیرو پیام داد.
 
رضا کیانیان، بازیگر مشهور سینمای ایران در واکنش به قطعی‌های گسترده روزهای گذشته برق و آب، در اینستاگرام خود به وزیر نیرو، زضا اردکانیان پیام داد.
 
وی نوشت:  آقای اردکانیان! به یاد دارید اوایل وزارتتان با اعوان و انصار به خانه سینما آمدید؟تا پیشرفت هاتان را به رخ ما بکشید و مارا با خودتان همراه کنید.؟ در آن نشست من چند سؤال از شما کردم_ البته با خشم_ که قرار شد در آخر به آن ها پاسخ بدهید؟
 
و حتما به یاد دارید که در آخر، فقط صحبت هایی را که از قبل آماده کرده بودید _آن هم از روی کاغذ _ را خواندید و رفتید؟
 
سؤالات من ساده بود. چرا این همه سد می سازید؟ بیشتر از همه بسیاری از کشور های جهان! چه منافعی پشت ساخت سد هست؟ - چرا با این همه سد! رودخانه ها و تالاب ها و دریاچه ها خشک شده اند؟ - چرا مجوز حفر چاه های عمیق و خیلی عمیق می دهید؟
 
قطع برق و قطع آب. یعنی بی آبی و بی برقی . فرو نشست های افزاینده زمین که از دشت ها به شهر ها رسیده. یعنی نابودی زمین های ایران که ممکن است تا سال های سال جبران نشوند.
 
و شما جواب ندادید! و با اعوان و انصار رفتید. این هم نتیجه حرف ها و راهکارهایتان.
 
یا در این روز های آخر وزارتتان هم هنوز نمی خواهید پاسخ گو باشید؟
+70
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  اشتباه ترین ساخت و سازها،سدسازی و استادیوم ورزشی ساختن وآسفالت کردن گذرگاهها است که طبیعت را نابود میکند.چمن زیبا وشکیل است ولی آب زیاد ونگهداری دائم می خواهد.درجاییکه چمن باشد،درختان دیگر(مخصوصأ درختان میوه)خوب رشد نمیکنند.آسفالت،مانع از تشکیل آب های زیرزمینی می شود وآبهای سطحی به زیرِ زمین نفوذ نمی کند.خیابانها وکوچه ها باید سنگفرش شوند.استفاده از آسفالت فقط برای اتوبان چند بانده منحصرومحدود بشود.
  36
  19
  ‌پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Free Press - لندن، انگلستان

  آقای کیانیان هنربند! خود را به اون راه نزنید! سعی نکنید هم خود را مردمی نشان دهید و‌هم از انور بخورید! وزیر نیرو؟ اون چکاره است؟ مگر در این ۴۲ سال اوضاع غیر از این بوده؟ بی آبی، بی برقی، بی پولی، بی فرهنگی با این حکومت نهادینه شده. شما هم خود را به اون راه نزن که مثلا داری از کسی انتقاد میکنی که هیچ کاره است ولی با اصل نظام کار نداری، درست مثل بقیه کسانی که اینور آب بلندگو‌دارند ًو مثلا مخالف، ولی انتقاداتشان در حد دولت‌ روحانی و احمدی نژاده، نه خود حکومت جمهوری اسلامی! گندکاریهای این نظام را با محدود کردن به اشخاص رده چندمی ماله نکشید!
  13
  49
  ‌پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  و به این ترتیب مهندس مسافران آنکَرَوی مشکلات زیست محیطی کشور را از بین بردند!
  9
  22
  ‌پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. شیخ ما حارس القلوب «بوسعیدابولخیر» را گفتند:فلان کَس بر روی آب می‌رود.گفت: «سهل است.صعوه‌ ای(نوعی پرنده)و چغزی(قورباغه)نیز بر روی آب می‌رود»گفتند که:فلان کَس در هوا می‌پَرَد!گفت: «زغنی و مگسی نیزدر هوا بپرد»گفتند:فلان کَس در یک لحظه از شهری به شهری می‌رود.شیخ گفت:شیطان نیز در یک‌نَفَس از مشرق به مغرب می‌شود(می‌رود).این چنین چیزها را بس قیمتی نیست(ارزشی ندارد).مَرد(منظورانسان) آن بُوَد که در میان خلق بنشیند و برخیزد و بخسبدو با خلق ستد و داد کُند و با خلق درآمیزد(در ارتباط باشد)و یک لحظه از خدای غافل نباشد.
  14
  3
  ‌پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. چرا مرثیه میخونید؟
  3
  2
  جمعه ۱۸ تیر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.