رابطه جنسی مقعدی از زبان متخصص سکس تراپیست حکومتی

+302
رأی دهید
-44

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  rezanl - اتن، یونان

  بقول یکی از دوستام: ٣لوات ( ورژن جدید صلوات).
  30
  93
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۴
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  البته ایشون دو چیزی را فراموش کردند. در دین مبین همچین غیر مجاز هم نیست. هم در این دنیا .هم در آن دنیا. در این دنیا برای طلبگان و علما در حوزه علمیه. آنجا مجاز است. ایرج میرزا این را در ۱۰۰ سال پیش کشف کرد. و البته در آن دنیا .هم.که آزاد آزاد. این خانم اول کتاب مقدس ما را بخواند. بعد سخن کافری. خود حضرت. دست کم ۱۰۰ تا غلمان. با پوست خوشرنگ و جوان وعده داد. یعنی‌ ما امت مسلم مرد. در بهشت. دو طرفه لذت می‌‌بریم. و این خواهر هم در مقابل خیمه شوهر خود. هی‌ نگاه کند. که چگونه.دم و دم یک غلمان به خیمه وارد و دیگری خارج می‌‌شود. اجازه هم ندارد. بگوید. پس من چی‌؟ چرا شوهر من. ۱۰۰ غلمان .من هیچی‌؟ من هم ۵ تا غلمان جوان می‌‌خوام. آن موقع نقل قول از امام امت. نه نمی‌‌شه. شما باید مثل گذشته نجیب بمانید. ولی‌ بستنی با آب هویج. تا می‌‌توانی‌ لیس بزن.در بهشت.
  45
  132
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۱
  ۳۳
  Mani.R - استکهلم، سوئد

  چه حکومتی چه غیر حکومتی حرف بی ربطی نزد
  16
  183
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۳
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::Mani.R - استکهلم، سوئد::]. برای اکثریت مردم بیربط بود. این کلیپ رو در حوزه علمیه و برای طلاب پخش کنند، نه در تلویزیون.
  41
  81
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
  ۵۱
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  عجب ....خودش هم هاااا 😋😋😋😋😋
  34
  29
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
  ۵۶
  farokhzad - کنت، انگلستان
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. یعنی تو این ٧/٨ سال فکر کنم کامنت باحال و خنده دار با معنی فراوان نخواندم ! افرین بر شما من مردم از خنده 😂😂😂😂🙈
  23
  28
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  هر کسی که حتی با پوشش شدید اسلامی در تلویزیون برنامه داره الزاما مذهبی افراطی و یا حکومتی نیست ، حرف های این خانم هم درسته . سکس مداوم از این طریق بخش انتهایی مقعد که حالت حلقوی داره سست می‌کند ، این نکته مهمه انسان‌ها گاهی نیاز به توالت رفتن دارند و با کنترل همین سفینکتر در صورت عدم وجود توالت می‌توانند خودشان را تا مدتی نگه دارند ، در صورت شل شدن، فرد کنترل ندارد و‌خودش را کثیف می‌کند ، در بدترین حالت فرد باید همیشه نوعی پوشک بهداشتی استفاده کند
  11
  116
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  رساله رو بخون ابجی! خودت متوجه میشی چقدر مسئله راجع بحث شیرین لواط داره.
  18
  41
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷
  ۵۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  سال اخر دبیرستان یه ملا شد معلم درس بینش دینی!. چقد بعده کلاس اداشو در میاوردیم که بعضی کلمات رو کشدار میگفت!. [و حالا بحث زنا را ها کرده و به بحث جذذذذاب و شیرین لواااط میپردازیم]
  5
  21
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۸
  ۴۱
  Roger Waters - میامی، ایالات متحده امریکا

  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. اگه واقعا اینطور بود،اینهمه گی و دو‌جنسینی در دنیا باید همه پوشکی میشدند و دچار بی اختیاری مدفوع،و موضوع مهمی میبود که مجامع پزشکی جهان بهش اشاره میکردند ولی میبینیم اینچنین نیست و چنین چیزی رو فقط از زبان این خفاش خانم تو صدا و سیمای جمهوری اسلامی و همینطور جنابعالی داریم میشنویم.
  43
  18
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  [::Roger Waters - میامی، ایالات متحده امریکا::]. گرامی این مشکلات وجود دارد خصوصا در سنین بالاتر خودش را نشان می‌دهد ، و این مشکل حتی در رابطه با زایمان های سخت که ربطی به سکس ندارد در بعضی خانم ها دیده میشه و گاهی حتی لازم به جراحی است ، خلاصه کلام احتیاط و همکاری دوجانبه در ارتباط جنسی ضروری است ، و اصلا این داستان به کنار ، یک مثال دیگر بزنم اگه فردی به طور غیر اصولی جنس سنگین بلند کنه ، در دراز مدت کمرش احتمالا آسیب میبینه ، و دیگری جواب بده که این ها همه اش مزخرفه این همه کولبر قوی هستند و کمرشان آسیب ندیده پس هر طور خواستی کار کن . اینگونه استدلال کردن منطقی نیست .
  4
  40
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۷
  ۵۴
  عمو سعید - لیورپول، انگلستان

  به خاطر این هست که سکس مقعدی باعث گشاد شدن واشر شخص .... می شود و اکثر آخوندها هم واشر سوزانده اند و پوشک می پوشند
  7
  45
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۹
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  البته فیشر یا ترک خوردگی مقعدحتی کسی که سکس مقعدهم نداره دچارمیشه بخاطر ابتلا به تنگی اسفنکتر،مثلا همین خانم حتی مقعدباکره باشه ممکنه فیشر داشته باشه. اماسکس واژن مشکلاتش کمترازانال نیست چون خیلی خانمها بیماری واجینسموس دارنداسپاسم واژن باعث میشه سکس از واژن مشکل باشه، دراینصورت حتی لوبریکانت هم جواب نمیده،اما انال با لوبریکانت ازامازون لوبریکانت می خرند برای مقعد،جلوی فیشرگرفته میشه.
  12
  4
  ‌پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۲
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::] دوست اَزیز: هر چیزی رو که از حلقوم (واژه جدید رییسی) این حجابی ها و اسلام زده ها در بیاد باور نمی کنیم. پس لطفا تلاش نکنید که یک واقعیت رو به ما بگین. حالا اَگه همین خانم بیاد توی غرب. حجابش رو در بیاره و دستک و بستکی برای خودش درست بکنه باور کن وقت کم مییاره. وقتی که شما از سفیتکتر صحبت میکنی , تعدادی از دوستان فکر میکنن یکنوع نون سوخاریه. باید از منشور حضرت عمر حرف زد که میگفت: زنان در اختیار شما هستن مثل کشتزاری. هر طور که دوست داشتین اونها رو از عقب و جلو شخم بزنید. رفیق والا اون چیزی رو که نوشتین باتون موافقم. تابستونت خوش
  3
  13
  جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۶
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  مرسی هانی گرامی ، شما هم تعطیلات خوبی داشته باشید
  1
  10
  شنبه ۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۳
  ۵۵
  Ahmad1345 - گوتنبرگ، سوئد
  مسلمانان , ما که اشتباه میکنیم. جواب این را چطور میدهید؟ سوره بقره آیه 223: . زنانتان کشتزار شما هستند. هرجا که خواهید به کشتزار خود درآیید. و برای خویش از پیش چیزی فرستید و از خدا بترسید و بدانید که به نزد او خواهید شد. و مومنات را بشارت ده. در این آیه به مرد مسلمان اجازه داده میشود تا در هر کجا و در هر زمان و از هر طریق با زن خود رابطه جنسی برقرار کند.
  2
  7
  یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.