قیمت واکسن برکت ۴ برابر واکسن آسترازنکا +سند

بورس 24 :بر اساس اسنادی که منتشر شده، شرکت برکت قیمت هر دوز واکسن کووبرکت را ۴ برابر قیمت واکسن آسترازنکا به دولت فروخته است.

 برکت در گزارش افشای اطلاعات بااهمین گروه ب خبر از تفاهم‌نامه با هیات امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران داد. طبق این تفاهم‌نامه برکت به شرط دریافت مجوز‌های لازم مورد تایید سازمان غذا و دارو، ظرف ۳ ماه باید ۵ میلیون دوز واکسن کووایران برکت تامین کند.

مبلغ هر دوز واکسن کرونای برکت علی‌الحساب ۲۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. این مبلغ در حالی است که منابع پیش‌تر خبر داده بودند که قیمت هر دوز واکسن سوئدی-انگلیسی آسترازنکا حدود ۲ دلار است. این یعنی قیمت واکسن ایرانی برکت با دلار ۲۴ هزار تومانی چیزی بیش از ۴ برابر آسترازنکا است.
+57
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  از شما حرکت، از خدا برکت، از دولت هم مشارکت در انواع دزدی!
  4
  37
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۹
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  مسئولان مسلمان ج.ا از هر مسئله ای (بحرانی) از چاپیدن بیت المال خود داری نمیکنند
  5
  30
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۱
  ۵۱
  ایران کلیش واس ماس - هامبورگ، آلمان
  دزدی و دروغ و دغل بازی و ددمناشین، ددماشین، ددمشانیه آزاد. در عوض حق آزادی و حقوق بشر و رسیدگی به امور مردم و مملکت ممنوع. جمهوری اسلامی مثل خانه ای است که از اول پایه هاش کج و کوله بنا شده و تا دوباره خراب نشه و از اساس و اصولی ساخته نشه، این بنا تا ثریا کج میره بالا تا اینکه یه روز خودش ریزش کنه و نابود بشه. هر چه زودتر این اتفاق بیفته مردم رنج کمتری میکشند. وسلام.
  3
  7
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۳
  ۴۱
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  باباجان اسمش روشه دیگه! برکت برای آخوند جماعت یعنی غارت، سرقت، گردنه بندی است! حالا اینها به روش متمدنانه! و با زبون خوش می‌گیرند، نبی اکرم میرفت غزوه و به ضرب شمشیر می‌گرفت!
  3
  11
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.