آیا بازگشت کارلوس کی روش به فوتبال ایران واقعیت دارد؟

دویچه وله :بحث بر سر بازگشت احتمالی کارلوس کی‌روش به سکان سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال ایران، توجه محافل فوتبال ایران را به خود جلب کرده است. آیا این موضوع فقط یک شایعه است یا اینکه به عنوان یک گزینه جدی مطرح شده است؟

پس از راه‌یابی تیم ملی فوتبال ایران به مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با سرمربی‌گری موفق دراگان اسکوچیچ، محافل فوتب‍ال ایران ادامه فعالیت این سرمربی اهل کروآسی را زیر سئوال برده‌اند.

در حالی که اسکوچیچ از وجود قرارداد معتبر خود با فدراسیون فوتبال ایران تا سال ۲۰۲۳ سخن می‌گوید، شهاب عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، این نکته را به طور صریح تائید نکرده است. این موضع‌گیری از سوی نفر نخست "اداره" فوتبال ایران، باعث ایجاد گمانه‌زنی‌های فراوان در مورد وضعیت آتی سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال ایران شده است.

با وجود تکذیب خبر مذاکره فدراسیون فوتبال ایران با کارلوس‌ کی‌روش، سرمربی پیشین تیم ملی ایران، از سوی مقامات ورزش این کشور، رای منفی کی‌روش در مورد به‌عهده‌گیری مسئولیت سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال عراق، بحث بازگشت کی‌روش به تیم ملی فوتبال ایران را دوباره زنده کرده است.
+7
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  باز دوباره در این هیر و بیر اقتصادی، اینو می خوان بیارند میلیون دلار- میلیون دلار بهش پول بدهند که یکعده لات و لوت پای تلویزیون چای و تخمه بخورند بالا پایین بپرند که فلانی یک گل زد! بعد هم بریزند تو خیابون بوق بزنند و خر برفت و خر برفت و خر برفت!
  11
  4
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.