پیتزا فروشی ایرانی مرکز باند پخش مواد مخدر در اتریش و آلمان

دویچه وله :یک باند مواد مخدر ایرانی از یک پیتزا فروشی به عنوان مرکزی برای فروش و پخش تریاک استفاده می‌کرده است. بخشی ازاین مواد درجعبه‌های پیتزا جاسازی می‌شدند. پلیس اتریش شش ماه پیش سرنخی به دست آورد و سپس این باند را کشف کرد.

پلیس وین روز سه‌شنبه ۲۲ ژوئن در یک کنفرانس رسانه‌ای از کشف یک باند مواد مخدر ایرانی خبر داد. پلیس از ابتدای سال جاری میلادی در حال تحقیق فشرده درباره این باند بوده است. در همین رابطه شش نفر میان ۲۸ تا ۴۴ سال دستگیر شده‌اند.

این گروه تریاک خام را از ترکیه با کامیون به اتریش منتقل می‌کرده و در آنجا به فروش می‌رسانده یا سپس به آلمان انتقال می‌داده است.

تحقیقات پلیس با دریافت اطلاعاتی درباره یک ایرانی ۴۴ ساله شروع شد که در یک اقامتگاه پناهندگی در وین زندگی می‌کرد و در کار خرید و فروش تریاک بود.

ماموران پلیس در خانه این مرد ده گرم آمفتامین کشف کردند. اما آنچه ماموران را بیشتر مشکوک کرد این بود او هشت هزار یورو پول نقد داشت. این میزان پول‌ برای پلیس نشانه این بود که فرد یاد شده در ارتباط با یک شبکه بزرگ‌تر قرار دارد.

تریاک‌های واراداتی از دستکم یک پیتزا فروشی که توسط یک ایرانی ۳۲ ساله اداره می‌شد، توزیع می‌گردید. این پیتزا فروشی در حقیقت به عنوان مرکز حمل و نقل و پخش مواد مخدر مورد استفاده قرار می‌گرفته است.
+97
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  tiger.man - هامبورگ، آلمان
  سبکبال و دار و دستش کجان اینو بخونن ببینم چی میگن 😐
  5
  7
  ‌سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۸
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران
  پیتزا فروشی برادران قاچاقچی سپاهی لو رفت
  1
  18
  ‌سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۱
  ۵۱
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  چرا در اینجا از اون پاسدارهای کثیف جمهوری اسلامی چیزی گفته نمیشه که اصل ترانزیت تریاک و انواع سنتی و صنعتیِ دیگه دست همون بیشرفاس ؟!!!
  1
  17
  ‌سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۳
  ۵۱
  rezanl - اتن، یونان
  10 گرم امفتامین و ٨ هزار یورو پول گرفتن بهش میگن مرکز مواد مخدر؟! یارو خرده فروشی میکرده. از این تیپها اینجا پره.
  5
  1
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.