مهدی چمران نفر اول انتخابات شورای شهر تهران؛ دختر قاسم سلیمانی نفر سوم

مهدی چمران، سمت چپ از متحدان سیاسی محمدباقر قالیباف استصدای آمریکا :فرمانداری تهران روز دوشنبه ۳۱ خرداد نتیجه انتخابات شوراهای اسلامی تهران، ری و تجریش را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری های ایران، مهدی چمران با کسب حدود ۴۸۶ هزار رای در این حوزه انتخابیه اول شده است.

در فهرست ۲۱ نفره راهیافتگان به شوراهای اسلامی تهران، ری و تجریش غیر از مهدی چمران نام چند اصولگرای دیگر هم دیده می شود. خبرگزاری فارس نتیجه این انتخابات را «پیروزی قاطع لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» توصیف کرده است؛ لیستی که از حمایت ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری منتخب و محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی برخوردار است.

مهدی چمران پیش از این هم در شورای شهر تهران حضور داشته است. نام نرجس سلیمانی، دختر قاسم سلیمانی، هم در رتبه سوم راهیافتگان شورای شهر تهران دیده می شود.

میزان مشارکت در انتخابات شوراها مانند میزان مشارکت در انتخابات اخیر ریاست جمهوری بسیار پایین بوده است. در این میان روزنامه همشهری نوشته است در انتخابات شوراهای شهر در همدان، اراک و کرج، آرای باطله بالاترین میزان رای را به خود اختصاص داده اند.
+2
رأی دهید
-59

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  حالا دیگر قوه قضاییه،قوه مقننه ، قوه مجریه ، و شهرداری های کشور دربست در اختیار اصولگرایان که همان واپسگرایان باشند قرار گرفته است . دزدی چپاول قتل غارت ،در نتیجه فساد اخلاقی بیشتر رایج خواهد شد
  2
  42
  ‌سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۰
  ۴۱
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  اخه چطوری از کنار اجاق گاز و سجاده نماز و بوی گند چادر و پا، یکدفعه سر از شورای شهر دراورد!!! چند تا کار اجرایی کرده با چه تجربه و دانشی!!!!!!.
  0
  21
  ‌سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.