عکسهایی از دختر مدیر روابط عمومی خبرگزاری جمهوری اسلامی در لندن

اینستاگرام «بچه پولدارهای تهران» : دختر لاکچری لندن نشین مدیر روابط عمومی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران «ایرنا» «مسعود میرزایی». پدرش از انقلاب و کشورهای مستکبر «دژمن» می‌گوید اما دخترش در قلب همان کشورهای مستکبر دارد زندگی می‌کند و ‌هروز تز برندهای لاکچری می آید، با کدام پول و از کجا؟
+309
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  هیچ چیزی در این دنیای بزرگ تهوع آورتر از انسانهای دورو نیست.
  6
  387
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  ای جان دختر هم ایفای زحمت و وظیفه نموده و جی جی وار روابطش را با عموم همراه با پدر و همگام با مسئولین نظام انجام داده و کلاه بابا جان را بالا بالا و بالاتر میبرد .
  8
  141
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۹
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ماشالا، ماشالا، ژن برتر در بر و روش پیداست. پدرش که .....به نظر نمیرسه، معلوم نیست ژن رو از کی گرفته.
  6
  118
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
  ۳۱
  arian1 - ابادان، ایران

  بعد از گذشت ۴۲ سال نحس و ننگین از عمر نکبت بار نظام اسلامی، چهره دروغین دین اسلام و مسلمان و مومن بر همگان رونما شده است. از دین شما و مسلمان بغیر از دروغ، دزدی، قتل و جنایت و فساد چیز دیگری ندیدیم.
  8
  124
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴
  ۵۲
  آذرمهری - تهران، ایران

  طاعت آن نیست که بر خاک نهی پیشانی .. صدق پیش آر که اخلاص به پیشانی نیست ...... ذات حکومت در دروغگویی است همین یا فاطی رابنگرید هر لحظه رنگی بخود میگیرد . نماد حکومت و مزدوران را در همین مورد ببینید
  8
  84
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد::]. هیچ چیزی در این دنیای بزرگ تهوع آورتر از انسانهای دور بر آقا نیست.بخصوص شیعه اثنا اعشری. تمام زندگی‌ بر مبنای دروغ ریا. خودشان هم می‌‌دانند. شیطان که می‌‌گویند. همین ها. طوله بسیجی‌ این را می‌‌بیند ولی‌ می‌‌گوید. ربطی‌ به آقا ندارد. آقا خودش خوب است. در این ۴۲ سال گذشته یک فاسد .نشان دهید. که کروات داشت. همه ریش. همه در صف اول نماز جمعه. همه یار سالار شهیدان. نظر همه به نظر آقا نزدیکتر است. کرم از خود درخت است.
  8
  81
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱
  ۵۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  دین سراسر دروغ و نکبت ...... و مذهب تهوع اور و دورویی .....!. وقتی دوران جنگ سرد ازکمو نیستها اتقاد میشد که این روش کاریتون (مثلا فرستادن دختر نوجوان برای جمع اوری اطلاعات از طریق سکس) خلاف ایدیولوژی تونه میگفتن هدف وسیله را توجیه میکند!. مطمینم کمونیستها از تقیه اسلام شیعه یاد گرفتن!. تظاهر به خرمذهب بودن کن و بدزد و بخور
  4
  85
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۴
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. حرف شما هم درسته, متاسفانه اسلام مذهبیه که دورویی را تایی میکنه ( تقیه ) و دیگه اینکه ولایی ها برای حفظ ( اسلام ) هر حرکتی را جایز میدونن.
  5
  85
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  با این تیپ و قیافه زاقارت بعید کارتن خوابها هم توف بندازن روش
  8
  56
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱
  ۶۴
  خوش باور - تهران، ایران

  پدرم چند سالی بعد از عنقلاب فوت کرد .ولی مرتب این جمله را می گفت .کدام را قبول کنم .من که یک عمری گفتم یا علی . علی بخشنده است یاور ضعیف و مستعضف است. حالا می بینم جماعت شان می کشند جوانان را راحت تر کشتن یک مرغ .دورغ می گویند که مرغ کشته آواز خوان میشود .و دوزدی می کنند همانند مغولا ها همه چیز را . خوب کدامین درست است .حالا بعد از بیست و اندی سال بعد از فوتش من می گویم آقایان متشکریم از تمام نعمت هایی که شما بما ارزانی نمودید . دورغ . ریا. دوزدی . و به دور کردن صفای پاک ایرانی . خوب نسل ما سوخت ولی متشگریم . که بعد از هزار اندی سال دست خود را برای ایران و ایرانی رو کردید . و من بعد از پدرم .به بچه هایم می گویم . مذهب وحشی ها و دوزان بدور . ایرانی باش ایرانی. دورد بر ایران دوستان . لعنت ابدی به خود فروشان
  1
  32
  ‌سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  بارها بهتان گفته کرده‌ام. غبطه بخورید، حسودی نکنید.
  25
  0
  جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵
  ۳۳
  antislam2500 - قم، ایران
  ما براندازان خارج از کشور باید این حروم لقمه ها را با هر ابزاری که میتوانیم در محل کار شان ، یا محل زندگیشان مثلا با ایمیل، شبکه های اجتماعی رسوا کنیم که نتوانند آزادانه در اینجا زندگی کنند وبه ریش مردمی که در جهنمی که پدرشان برای انها درست کرده اند بخندند.
  0
  8
  شنبه ۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.