جوان ۲۵ ساله خوزستانی بعد از پرش در آب جان داد در حالی که دوستانش فیلم می گرفتند

کلیپ لحظه پرش یک جوان خوزستانی در آب و لحظه جان سپردن او،یک کلیپ تلخ و دردناک است که این روزها در فضای مجازی بین کاربران دست به دست می شود.

این جوان اهل شهر لالی خوزستان در تفریحی که با دوستانش به سد لالی رفته بود،از ارتفاع نسبتا زیاد به سد پرید.در همان حال دوستان او مشغول فیلمبرداری بودند.

جوان 25 ساله به محض ورود به آب به حالت بی هوشی در آمد و دوستانش شک کرده بودند که او حال خوشی ندارد.اما تردید داشتند که دست و پا زدن های او تقلای او برای شنا کردن است یا واقعا ناخوش است.در همین حال به فیلمبرداری ادامه می دادند.اما پایان این تفریح دوستانه تلخ و مصیبت بود.جوای که به آب سد شیرجه زده بود جانش را از دست داد و در ناباوری به کام مرگ فرو رفت
+103
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  می خواست خودی نشان بده بااین پرش، لایک بگیره این بهش انگیزه داد بپره، بدون اینکه به عواقب آن فکر کنه. این لایک میره توی مغزش ،معتادش میکنه به لایک وپاداش،که در این راه سلامتیش رو ازدست میده یا ورشکست میشه یامیمیره،جمهوری اسلامی جمهوری معتادانه
  91
  24
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۳
  ۵۱
  rezanl - امستردام، هلند

  شک ندارم که خودش هم دوست داشته ازش فیلم بگیرن ولی انگار محاسباتش اشتباه بود و خیلی بد فرود اومد. این روزها افراد واسه جلب توجه خیلی کارهای بی حسابی میکنن. من دوستاش رو ملامت نمیکنم اشتباه خودش بوده.
  13
  51
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۳
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  پریدن از ارتفاع 155 متری, آدم فرصت این را پیدا میکنه که به سرعت 210 - 200 کیلومتر در ساعت برسه. در همچین سرعتی برخورد با سطح آب تقریبا مثل این میمونه که با یه سطح بتونی برخورد کنی. روحش شاد, اون بنده خدا رفت ولی با اشتباهش یک خانواده را عزادار کرد.
  3
  45
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۵
  ۴۱
  metalrain - استکهلم، سوئد
  برای پریدن از همچین ارتفاعی یک نفر واقعا باید تمرین داشته باشد فرود با شکم از این ارتفاع باعث خونریزی داخلی ناشی از ضربه به کبد (پارگی), کلیه و اعضای داخلی دیگر میشود متاسفانه.
  0
  3
  ‌سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.