انتقاد شدید خبرگزاری نزدیک به سپاه پاسداران (تسنیم) از عضو ارشد دفتر علی خامنه ای

خبرگزازی تسنیم یک روز پس از انتشار یادداشت معاون امور ویژه دفتر آیت الله خامنه ای در مورد انتخابات اخیر ریاست جمهوری ایران، از «حرکت خسارت بار» او انتقاد کرد.

تسنیم، که به سپاه پاسداران نزدیک است، روز یکشنبه ۳۰ خرداد یادداشت وحید حقانیان را «موجب تعجب صاحب نظران، تحلیل گران و دلسوزان جبهه انقلاب» دانست.

حقانیان که از او به عنوان فردی بانفوذ در دفتر رهبر جمهوری اسلامی نام برده می شود، در یادداشت خود در خبرگزاری ایسنا با عنوان «تحلیل آرایش حضور کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم» از محسن رضایی، عبدالناصر همتی، و امیر حسین قاضی زاده به دلیل عدم انصراف از ادامه رقابت های ریاست جمهوری قدردانی کرده و نوشته است:« حضور این سه رقیب برای جناب آقای رئیسی، امداد الهی به حساب آمده و یقینا باید گفت این‌ها خود را به گونه‌ای دانسته یا ندانسته خرج انقلاب کردند.»

حقانیان سپس نوشته است: «با توجه به شرایط رد صلاحیت‌ها، تحریم انتخابات توسط بیگانگان و حتی احمدی‌نژاد، اگر بعد از کنار کشیدن نامزدهای ‌پوششی این سه نفر نیز اعلام انصراف کرده بودند، ولو وزارت کشور هم قبول نمی‌کرد یقینا چالش بزرگی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوجود می‌آمد.»

خبرگزاری تسنیم از حقانیان پرسیده است انتشار این بیانیه چه تناسبی با وظایف او دارد و در ادامه از اینکه یادداشت این عضو ارشد دفتر خامنه ای باعث شده «اتهام مهندسی انتخابات» بار دیگر متوجه رهبر جمهوری اسلامی شود به شدت انتقاد کرده است.

ناظران و تحلیل گران انتخابات ریاست جمهوری بارها گفته اند شورای نگهبان و آیت الله خامنه ای در این دوره بیش از همیشه انتخابات را مهندسی کرده اند؛ موضوعی که در نهایت باعث می شود فرد مورد نظر رهبر جمهوری اسلامی به قدرت برسد.
+25
رأی دهید
-39

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۴
  منوچهری - تهران، ایران

  افتخاری دیگر برای استمرار طلبان! با اینکه میتونستن این دفعه یه کاری بکنن که از شرمساری دربیان, ولی چاقوشونو وسط دوتا کتفامون زدن!
  3
  25
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۱
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  انتصابات در نظام اسلامی بعلت مقدس بودن نظام ،همیشه از طرف مسئولان نظام با وجدان راحت انجام میشود ، خمینی هم تاکید کرد که نظام اسلامی از اوجب واجبات است ، یعنی هر فعل حرامی را میتوان ببهانه حفظ اسلام انجام داد . مهندسی انتخابات برای حفظ اسلام واجب شرعی است . این دین قرون وسطایی جوابگوی نیاز بشر در این برهه از زمان نمیباشد باید بزباله دان تاریخ سپرده شود
  1
  36
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.