همزاد بهاره رهنما هم پیدا شد!

همزاد بهاره رهنما که روز گذشته پای صندوق رای رفته بود، سوژه عکاسان خبری شد. تصویر او که حالا در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

شباهت به چهره‌های مشهور همواره مورد توجه مردم قرار می‌گیرد. در ایران نیز هر از چندوقت یک بار این اتفاق رخ می‌دهد و توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب می‌کند. حالا نیز روز گذشته تصویری از همزاد بهاره رهنما در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

به گزارش فرادید؛ همزاد بهاره رهنما که روز گذشته پای صندوق رای رفته بود، سوژه عکاسان خبری شد. تصویر او که حالا در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

هر چند بهاره رهنما تاکنون به این موضوع واکنشی نشان نداده است.

البته این نخستین بار نیست که فردی به خاطر شباهت به چهره‌ای مشهور مورد توجه قرار می‌گیرد.  

پیش از این محمدرضا امامی به خاطر شباهت به محمدرضا گلزار، محسن ولیان به خاطر شباهت به سعید معروف،  مهدی پیرنجم الدین به دلیل شباهت به محمد اصفهانی، رضا علیرضالو به دلیل شباهت به کریستیانو رونالدو، رضا پرستش به دلیل شباهت به لیونل مسی و رامانا سیاحی به خاطر شباهت به آنجلینا جولو بازیگر مشهور هالیوود مورد توجه رسانه‌ها و کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته‌اند.
بدل محمدرضا گلزار و محمداصفهانی در برنامه فرمول یکنکته جالب اینجاست که بسیاری از این همزاد‌ها به واسطه شباهت به چهره‌های مشهور، یا اینفلوئنسر شده اند. یا سر از سینما، تلویزیون و شبکه نمایش خانگی در آورده اند.  

در این رابطه رامانا سیاحی و محمدرضا امامی وارد عرصه بازیگری و مدلینگ شده اند. رضا پرستش نیز به واسطه شباهتش به لیونل مسی یک میلیون و ۱۰۰ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

البته تب و تاب شباهت به چهره‌های مشهور در طول سال‌های اخیر باعث شده تا برخی افراد به جراحی‌های زیبایی برای شبیه شدن به سلبریتی‌ها اقدام کنند.
بیوگرافی بهاره رهنما و حاشیه ها
بهاره رهنما متولد ۱۰ آذر سال ۱۳۵۲ در هزاوه از توابع استان مرکزی است. او دختر پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما است. رهنما کارشناسی ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. او ۲۹ سال پیش با بازی در فیلم سینمایی افعی وارد عرصه بازیگری شده است.

رهنما در طول این سال‌ها در ۴۵ فیلم سینمایی، ۲۱ مجموعه تلویزیونی و ۴ سریال شبکه نمایش خانگی به ایفای نقش پرداخته است.  

اما او همواره در طول سال‌های اخیر چهره‌ای جنجالی بوده است. بهاره رهنما نخستین بار سال ۹۳ با شکایت علیه نادر فتوره چی نویسنده و روزنامه نگار حاشیه ساز شد.  

البته شاید مهم‌ترین حاشیه بهاره رهنما، جدایی او از پیمان قاسم خانی در سال ۹۴ و ازدواجش با امیر خسرو عباسی در سال ۹۶ باشد.

با این وجود حاشیه‌های بهاره رهنما به اینجا ختم نشد. او فرودین ۹۷ از سیروان خسروی به دلیل اظهاراتش درباره فعالیت تبلیغاتی- انتخاباتی بازیگران شکایت کرد. اما در نهایت حکم دادگاه در اردیبهشت ۹۹ صادر شد و براساس آن بهاره رهنما  به تحمل ۵۰ ضربه شلاق تعزیری محکوم شده بود.

در آخرین جنجال آفرینی، بهار رهنما در قسمتی از مجموعه «شام ایرانی»  گفته بود «دختر‌های امروزی سر و وضعشون نیکول کیدمن و طرز فکرشون لر.» این اظهارات او با واکنش‌های گسترده‌ای موجه شد.
+6
رأی دهید
-75

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.