واکنش‌ها در اسرائیل به انتخاب «قصاب تهران» به عنوان رئیس‌جمهور ایران

+55
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  این آخرین رئیس جمهور آخوند هست که بر کشور ایران حکومت میکند !
  7
  39
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
  ۴۴
  Iryana2014 - بوستن، ایالات متحده امریکا
  همین قصاب بدرد شما میخوره، اخه کم جوک بگین ۷۰ سال کل خاورمیانه را قصابی کردین و فیگور مظلوم میگیرین ، خدا را شکر تو امریکا هم بین مردم عادی هیچ حامی ندارین، تقریبا کل مردم دنیا متوجه شدن به جز یک مشت ایرانی وطن فروش خودفروخته که پاچه خواری شما را میکنن
  34
  24
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۵
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران
  [::Iryana2014 - بوستن، ایالات متحده امریکا::]. کم جوک بگید، امثال شماها که پاچه خواری رژیم جعلی جمهوری اسلامی رو میکنن، از وطن فروشی و خود فروختگی هم حرف میزنن.
  9
  21
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۴
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::Iryana2014 - بوستن، ایالات متحده امریکا::]. قصاب شما گیج است. دست کم اگر اسراهیل را قصابی می‌‌کرد یک چیزی. تنها بلد است. خود ما ایرانی‌ را قصابی کند. فقط گوساله احمق. قصاب خود را خود انتخاب می‌‌کند. اینقدر هم نچسبان به ایرانی‌ ها. کسی‌ نام خود امت گذاشته "یعنی‌ شتر" ربطی‌ به ایران و ایرانی‌ ندارد. هر موقع کم می‌‌آورید. یک دفعه همه با هم ایران دوست می‌‌شوید.
  8
  18
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶
  ۴۴
  Iryana2014 - بوستن، ایالات متحده امریکا
  خودت یکبار بخوان چی نوشتی ؟؟؟ یک تیتر بی معنی میدونی چرا؟ چون شما تو اروپا بخاطر پاس پناهندگان و شرکت در تجمعات مسخره اپوزیسیون فکر میکنید سیاسی شدین و وطن دوست اندازه .....هم نمیتونید و مجبور هستید همه جای اسراییل و امریکا ...بزنید تا پاس پناهندگان بهتون بدن ... هرچی وطن فروش[::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]
  11
  13
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۸
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::Iryana2014 - بوستن، ایالات متحده امریکا::]. کجا آن را درک نکردی؟قصاب شما در عرض ۴۲ سال پیش، چند اسراهیلی را قصابی کرد.؟در ایران معروف است.به قصاب تهران.خاهن و وطن فروش .دیگر نرخش عوض شد. دیگر در سال ۱۳۶۰ زندگی‌ نمی‌‌کنم. کسی‌ که برای کودک فلسطینی در اینجا اشگ تمساح می‌‌ریزد. ولی‌ در آبان با تانک روی کودک ایرانی‌ می‌‌رود. نمی‌‌تواند. مدعی ایرانی‌ بودن داشته.شما از نسل کسانی‌ که اریو برزن خود را لو دادند. افشین ایرانی‌ هستید. که بابک خرمدین را به قتل رسانید. در تاریخ ایران از شما پر است. امیر کبیر را به قتل. و دلقک آخوند بجای او. کریم خان کوتاه.ولی قجار شما طولانی. زمانی‌ که کبیر ایران رضا شاه. شما آخوند‌ها را به زباله دان تاریخ انداخت. جشن شادی.زمانی‌ که تبعید کردند.شما خلبان جنگی را با یک نعلین پوش.آفتابه به دست عوض.کردید و با کمال پروهی .سخن از ایران و ایرانی.شما سید هستید. نتیجه همان عربی‌.که شما سالار نام گذاشته. و در گرگان حمام خون راه انداخت. و کنیز ایرانی‌.تنها چیز خوب شما در ایرانی‌ بودن.همان کنیز ایرانی‌ بود. که آن را هم با یک تکه استخوان عوض کردید. اینقدر نگو ایران ایران.
  6
  6
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۷
  ۴۴
  Iryana2014 - بوستن، ایالات متحده امریکا
  بیش از این خودت ضایع نکن تو یک اسراییلی هستی و در حیفا یا بیتالمقدس نشستی اسراییلی خونخوار نظر حق نداری راجب ایران بدی ....[::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::].
  0
  7
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.