لباس عوض کردن برای رای دادن در اروپا (حاوی الفاظ رکیک)

+337
رأی دهید
-56

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  فاطی، شلوار از اول زرد بود یا وقتی ترسیدی اون رنگی شد؟!!!
  72
  222
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۵
  ۳۵
  eternity - اوکلاهما، ایالات متحده امریکا

  خب از نظر اکثریت جامعه رای دادن اشتباه بوده و ب همین دلیل هم میزان مشارکت در پایین ترین سطح در ج. ا. بوده---اما این نوع برخورد های چندش اور و فریاد های دلخراش هم نشون میده ک این ادما مطلقا هیچ اعتقادی به ازادی های فردی- اجتماعی ندارن و تفاوتی بین این افراد با بسیجی ها و کمپ اشرفیان (البانی) نیست هر 3 گروه فحاش- بد دهن و مستید هستند. رای میدن و خب این مورد تایید اکثریت نیست اما قرار نیست ک با لمپن بازی دیگران رو با خودمون همراه کنیم. ماهم رای ندادیم قرار نیست ک یه عده هم ما رو تحقیر کنن. با این دلقک بازی ها ک نمیشه جامعه رو تغییر داد اتفاقا این روش ها اثر کاملا معکوس داره و چهره منفی از ایرانیان خارج رو نشون میده. این شکل اعتراض ها بیشتر شبیه به یه خصومت شخصی بود تا اعتراض اجتماعی. با این رفتارهای ضد اجتماعی اینا اگه بر ایران حاکم بشن مردم میگن خلخالی روحت شاد.
  122
  207
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۲
  ۶۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  فاحشه اون مری لچک تون هست حیف نونها.
  249
  55
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۸
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  متاسفانه اروپا و آمریکا پر از این بی شرف ها و لاشی ها هستش، تو خود همین سایت هم هستن کسایی که از آمریکا و اروپا کامنت میذارن ولی ذره ای شرف تو وجودشون نیس. لعنتیا مگه پول و شیتیل چقدر ارزش داره که خودتون رو به وطن فروشی میزنید.
  76
  212
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۸
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  کثافتها. واقعا سیفون هم برای اینها زیاده. باید مثل چیز گربه روش خاک بریزن
  70
  186
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۶
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  من موندم با این فرهنگ و دیالوگ به کجا می خواهیم برسیم؟ حال اگه همین قشر اپوزسیون علمدار آزادی میخاست به یک مرد رای دهنده فحش بده چه میگفت؟ در نهایت بهش میگفتن: مردیکه خاین وطنفروش و جاسوس رفتی رای بدی ؟ ولی چرا وقتی به خانُما حمله میشه همه در دریدگی و بیشعوری از همدیگه سبقت میگیرن؟ آیا به این قشرنادان باید دل بست؟ من که فرقی بین این آدما با بسیجی ها حکومتی نمی بینم. قطعاً میشه گفت که اینگونه کارها فقط مختص مایه. اینها ۱۰۰٪ با اینگونه ادبیات و کارای خودشون آتو به دست آخوندا میدن. در نتیجه من ماندن زیر یوغ آخوندا رو بمراتب بهتر از حکومت اینگونه تفاله ها میدونم. چون حداقل قِلق ملاها دستمون اومده. ولی اینها با این اوصاف هیچ هویتی ندارن.
  72
  124
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۷
  ۶۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. رنگ مال شماها نشد که زرد و قهوه‌ای رو با هم قاطی کنی!
  165
  36
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۰
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  [::eternity - اوکلاهما، ایالات متحده امریکا::]. زنده باشی، گفتار شما واقعا دل آدم را شاد می کند، این ها که فحش می دادند بویی از دموکراسی نبرده اند، همیشه در فکر انتقام هستند، حتی نمی دانند که اگر در ایران حزب بوجود بیاید، هرکسی حق دارد برود توی حزب خودش و رای خودش را بیندازد توی صندوق. برای همین مردم ایران هرگز به این لات بازی ها روی خوش نشان نخواهند داد. با احترام به آنها که رای دادند، و انها که رای ندادند، همه ایرانی هستیم، حتی همین لات ها که فحش یاد گرفته اند!
  67
  123
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۲
  ۳۶
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا

  متاسفانه ما اعتراضمون هم با بقیه فرق داره. من با اعتراض و تجمعشان برای اعتراض به رای دهنده گان کاملا موافقم ولی وقتی میبینن یک بچه کنارش هست نباید از الفاظ زشت و رکیک استفاده کنن مخصوصا در غرب. اروپا رو نمیدونم ولی اینجا این کار اینها که چنین کلماتی رو به کار بردند در حضور یک فرد زیر 18 سال یک جرم هست و میتوانند دادگاهی شوند. اگر هم احساس میکنید این کامنت من در مورد کودکان اشتباه هست این کامنت شامل شما هم میشود.
  43
  117
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۱
  ۴۱
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  آقا ما که رایی ندادیم، اما این نوع برخورد هم اشتباه است. این راه و روشی است که به یک جمهوری ضد آزادی دیگه منتهی میشه. آزادی یعنی هر کسی در انتخاب راه و روش زندگی و مسلک سیاسی آزاد باشه. نتیجه مستقیم این نوع رفتار که دوباره میشه راه و روش جمهوری اسلامی! اگه قراره ما کورمال کورمال از این چاه بیرون بیاییم من ترجیح میدم که ما از این چاه بیرون نیاییم که به چاه عمیق تری نیافتیم!
  39
  78
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۴
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. من هم با این کلمات رکیک مخالف. اگر مرد بود. ما نمی‌‌گفتیم. فاحشه. ولی‌ شما هم از آب گلالود ماهی‌ نگیرید. چرا فرقی است. به کسی‌ که ری می‌‌دهد .با کسی‌ که ری نمی‌‌دهد. آن که ری می‌‌دهد. در اصل لات و لمپن است. هر روز در اینجا تجربه.کسی‌ که ری می‌‌دهد. ری به ۴۲ سال تجاوز. جنایت ری می‌‌دهد. ما فرق می‌‌گذاریم.بین فرخ نگهدار و شما. و در طرف دیگر مادران پویا و ستار. یکی‌ قاتل و جانی است. دیگری قربانی این دین جرثومه و فساد. مرز‌ها را قطعی نکنید. شما با ما تحریم کنندگان فرق دارید. شما فقط آخوند بدون عمامه هستید. بله این کلمات رکیک .که بیشتر جنبه زن ستیزی دارد. و دید مرد سالاری محکوم است. به اندازه کافی‌ جمله وجود دارد.برای محکوم کردن. ولی‌ لات آن است. که به سجده می‌‌رود. برای کسی‌. که از زن ستیزی و بچه ستیزی جایش را در تاریخ برای همیشه جاودانی کرد. و در اینجا اشگ تمساح می‌‌ریزد. آنکه باد می‌‌کارد. طوفان هم درو می‌‌کند.
  82
  45
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
  ۵۱
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد
  نگاه به این دولتهای کثیف دو سرخور اروپا کنید که چطورازاین کثافتها مراقبت میکنن, هنوز هم یک سری فکرمیکنن که اروپا روسیه وآمریکا ناجی ملت ایرانن , کما اینکه خود ملت باید نجات دهنده خود باشن
  27
  38
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰
  ۵۱
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  [::eternity - اوکلاهما، ایالات متحده امریکا::]. اوکی , شما هم رای ندادی و احمدی نژاد هم رای نداده دلیل این نمیشه که بگن احمدی نژاد با ملته ,چون اون برای منافه وقدرت برای خودش رای نداد دعوای زرگری که خودشون را انداختن, شما چی کدام وری هستی , حال بگرد دنبال پرتغال فروش.
  41
  20
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
  ۳۷
  Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی
  [::Reza9118 - شهرکرد، ایران::]. حالم از دروغگوهایی مثل تو بهم میخوره وسط اروپا نشستی نوشتی شهرکرد ایران؟چرا هر روز اینجا میایی؟البته میگی بتومربوط نیست باشه ولی میشه بگی چه دلیلی داره کسیکه تو ایرانه هرروز به سایتی سربزنه که مال خارج نشینهاست؟
  21
  33
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
  ۱۰۴
  millionaire - منچستر، انگلستان
  این فیلمبردار احمق رو باید پیدا کرد و آبروشو برد ، آخه به تو چه که اون رای داده ،خب الان رئیس جمهور کیه مملکت دست کیه نتیجه رأی ندادن چی شد ، گفتید رأی ندیم تا مشروعیت ایران زیر سؤال بره !!!! ، رفت ؟؟؟؟ الان این مشروعیت چه شد به چه درد خورد ، ۴۰ ساله اینها بی مشروعیت حکومت می‌کنند و تمام دنیا هم میدونه ، ۴۰ ساله که ما انرژیمونو گذاشتیم سر دعوای با هم تا جهان بفهمه اینها ضالمند ، حالا چه شد آقا این رأی ندید رأی ندید گفتنهاتون به چه درد خورد ، وقتی تأثیر نداره دیگه چرا خودتونو جر میدید و آبروی دیگر هموطنتونو میبرید و فیلم میگیرید،
  32
  47
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ
  البته بعضیا مجبورند چون میرمیران میان دانشجو از بیزینس دارند باید رای بدهند البته این خانمی که شلوار زرد داشت مثل پوشک کرده بودش
  19
  14
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  این فیلم تحت هیچ شرایطی باهم چنین الفاظ زشت و سبک قابل قبول نیستش و نباید توجیهش کرد. همونقدر که کار یک حزب الهی برای ما زننده هست , دریدگی یک مشت لُمپن به اصطلاح اپوزیسیون هم برای جامعه خطرناکه. کی گفته که باید مخالف دیدگاه خودمون رو باید اینطوری مورد ناسزا قرار بدیم؟ نا سلامتی اَگه زبون فارسی رو از هر گوشه اش فشار بدی , حرفایی در مییاد که رکیک نیستن , ولی خوش بار و دهن پرکن هستن. اما این قشر افراطی بدترین ادبیات رو در شان خود دیدن. پس اَگه رهایی از دست آخوندا اینطوری و با اینا صورت میگیره باید به این راه بن بست شک کرد.
  21
  56
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران
  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::]. ایستاده آفتابه گرفتم به اون منطقت. آخه عقب افتاده کی گفته این سایت فقط واسه خارج نشین هاس؟! نزدیک یه دهه هست که هر روز اخبار این سایت رو از داخل ایران با فیلترشکن رصد میکنم، اون موقعی که حتی تلگرام و توییتر تو ایران مد نشده بود. کلا میای تو این سایت تا به کسایی که از داخل ایران کامنت میذارن میگی چرا دروغ میگی نوشتی فلانی از فلان شهر ایران خخ برو خدا روزیت رو جای دیگه حواله کنه.
  25
  22
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸
  ۳۷
  Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی
  [::Reza9118 - شهرکرد، ایران::]. جلوافتاده غیرمتمدن. همینکه با یک خانم اینطوری میحرفی معلومه از چه دسته وگروهی باید باشی.کدوم عقل سالمی باورمیکنه که توایران که حتا پیرمردها و پیرزناش تو اینستاگرام وتلگرام هستند یه عقبافتاده مثل تو بیاد سایت یوکی؟اونم دهسال؟خوبه منم به منطقت آبتابه بگیرم؟روانپریشیت رو برو درمان کن چون هنوز امکان درمانش هست.میخوای تو شیراز آدرس روانشناس بدم؟
  12
  23
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۹
  ۳۸
  rey kasravi - لندن ، انگلستان
  این‌حرف ها را بریزید دور که این ها که به رای دهنده ها فحش می دهند فلان هستند و کارشون اشتباه هست حق توهین به کسی که رای داده ندارند .هر یه دونه رایی که به صندوق بیافته تایید بر این رژیم جنایتکار هست که دستش توی قتل و تجاوز و تاراج اون مردم و کشور الوده هست و چهل و اندی سال فقط دارند جوون ها را می کشند و حق اون مردم و کشور توی گلوی ان زاده ها و دوستان عرب خود می کنند اون وقت کسی که چشمشو بر این حقایق ببنده بره رای بده باید خودشو سزاوز هر فحش و ناسزایی بدونه و بدونید که از این بدتر هم در آینده دیر یا زود خواهد امد ‌چهل سال تمام ثروت و مال اون مملکت بردید و دزدید و خرج کثافت کاری کردید که مردم ایران الان باید کلیه فروشی و کوله بری و سوخت بری و توی قبر خوابی کنند و به زنده گانی پر رنج خود ادامه بدند اونوقت چهار تا چیز ندان و تاریخ و روانشناسی نخونده میاد می گه چرا ما به این رای دهندگان فحش میدیم و به حقشون توهین می کنیم؟قاتلان جوانان ایران هیچ حق و حقوقی نباید داشته باشند ‌
  29
  16
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰
  ۶۲
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  اسلام لجنزاری بیش نیست شب لختت می کنن و . روز چادر سرت می کنند
  15
  24
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. پیش از هر چیز باید خدمت شما عرض کنم که اگر من بقول تو آخوند بدون عمامه هستم، خیلی مفتخر هستم چون باید گفت که کمی پیشرفت کرده ام و عمامه از سر برداشته ام! وقتی تصور می کنم که جناب شما ممکن است با عمامه کراوات زده ای یک لبخند شادم می کند، ایا در بین جملات من چیزی بود که شما موافق نبودی؟ خب آن جمله را نقل می کردی و نقد می فرمودی! لیست جنایت‌ها را ردیف کردی که چی؟ آیا شما که طرفدار شاه و امریکا هستی،( که به جای خود مورد احترام دیگران باید باشد)، و البته که حق توست، ! پس انگاه باید یکی بیاید یک لیست جنایات رژیم پهلوی و امریکا برایت ردیف کند و بگوید تو در آنها شریک هستی؟! این چه منطقی است که می پراکنی اخوی؟ بعنوان یک اصل هر ایرانی حق دارد هر جور دوست دارد فکر کند، بنویسد، رای بدهد یا ندهد و یا لباس بپوشد، چه ربطی به جنایت دارد؟
  14
  32
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۶
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::rey kasravi - لندن ، انگلستان::] آقا یا خانم علامه دهرِ همه چیز دون: از کی تا حالا اعتراض به حرفای بی بُنیه و شوت و اَلواتی لازمه همه چیز دونی و روانشناسی و تاریخ شناسی شده, که جنابعالی یا سرکار خانم مخاطبین خود رو فاقد اون میدونی؟ میتونی بگی کاربرد علم روانشناسی چییه؟ تو که تاریخ شناس و همه چیز دون هستی بگو خشونت توهین و ناسزای ۴۲ ساله چه عملکردی برای جامعه داشته؟ من نه تاریخ شناسم نه روانشناس و نه همه چیز دون. ولی فایده ناودون رو میدونم. شما چی؟بگو آخرین باری که یک کتاب ساده خوندی کی بود؟ بله من فحش شناسم. میدونم که توهین و دریدگی آن هم به یک زن با منطق و درایت جور در نمی یاد. اَصلا چرا بر این باور باشیم که همه مثل ما باید فکر بکنن؟ آیا تمرین دمکراسی اینه که مخالفین خودمون رو با فحش و ناسزا آگاه کنیم؟ توی انگلیس شما با مخالفین چکار میکنن؟اَگه فحاشی و خشونت و توهین آدما رو به دمکراسی میرسوند , پس چرا این راه و روش پیش غربیها کاربرد نداره؟ بر خلاف شما بنده اعتقاد دارم که جانی ها و قاتلان مردم ایران باید حق دفاع از خودشون رو داشته باشن و نباید راه رییسی ها ادامه داشته باشه.
  13
  25
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۲
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران
  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::]. تو زندگی شخصیت انقدر خاله زنک بودی و تو کارهای مردم فضولی کردی و ملت بهت چیزی نگفتن، ....ورت داشته حتما کارات درست بوده و فکر میکردی میام اینجا میگم دمت گرم، عجب حرفی بهم زدی، چون اسم زن رو کاربریت گذاشتی! چون جزو مزدورای خامنه ای هستی و برام ثابت شده هستش، هر کسی علیه رژیم جعلی جمهوری اسلامی و خامنه ای از داخل ایران کامنت میذاره، به ....فشار میاد و چون جوابی نداری بدی، میای مثل خاله زنکا میگی این سایت رو واسه خارج نشین ها ساختن، تو ایران چجوری میشه کسی بیاد تو این سایت، چون تلگرام و اینستاگرام تو ایران هستش خخ.
  19
  12
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۴
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. فاطی خیلی‌ دوست داره بده رای
  13
  20
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. فاطی اونوقت تو که شناسنامه نداری دادنت چه جوری میشه
  14
  21
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۴
  ۴۱
  Buddliea - لندن، انگلستان
  فحاشی و حتک حرمت شدیدا بد هست به هر کسی و به هر سلیقه ای ولی از اونطرف این آدم های دورو از اون فحاش ها هم بدتر و خبیث تر هستنند اگه اهل حجابی همینجا هم حجاب داشته باش نه اینکه به خاطر منافعت و هر دلیلی اینجا بدون حجابی بعد اونطرف رفتی یهو با حجاب میشی. ننگ بر ریاکاری و دورویی و دو چهره بودن
  7
  21
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  چرا متوجه نیستید اینا همون پرستوهای رژیم هستند.ایرانی های اروپا اکثرا بالای هشتاد درصد به دروغ بعنوان پناهنده آمدن اونجا ولی بخش مشخصی با هدایت و برنامه سپاه و وزارت اطلاعات اونجا پناهنده شدند عمده اینا رو میشه در مراسمهای رژیم شناسایی کرد و این گروه مامور شناسایی ،جاسوسی،ایجاد روابط و از همه مهمتر همراه کردن افراد بی طرف و معمولی در کارهای خودشون هستش. عموما پای حرف این پرستوهای زن و مرد رژیم بشینید به رژیم فحش میدن و از همه چیز مینالند و خیلی مخالف رژیم هم هستند و این رفتار اینا بیشتر برای مخفی کردن خودشون و البته محک زدن شماست. خلاصه حرام خوار واقعی یعنی همین آدمهای بی اصل و نسب و فاسد که بخاطر کمترین مبالغ خودشون رو می فروشند یعنی به نظر من یه تن فروش هزار برابر سالم تر و حتی نزد خدا محترم تر از این افراد هستند.
  19
  15
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۲
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  واقعا این الفاظ مایه تاسفه بعد همین ها می گویند اسلام دین پایین تنه است خب شماها که بدترید اتفاقا ما اگر معتقدیم ما بر حق هستیم نه جمهوری اسلامی باید رفتار انسانی تری داشته باشیم
  12
  22
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  خب .....مغزی همینجا تو همین سایت هم داریم . که ادعا میکنه از اروپا هم هست . همیشه هم کامنت میذاره که البته نمیشه خوند چوند انقد منفی میدن که کامنت پاک میشه . نمیدونم اینا چه اصراریه که همیشه دوست دارن لجنمال بشن و لذت هم میبرن از اینکه تو لجن دیگران غلت بزنن
  14
  8
  ‌سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  اینا طرفداران جمهوری اسلامی نیستن. اینا طرفداران دموکراتها و اوباماا و بایدن و گلوبالیسم هستن. اینا طرفداران پول مفت و لاشخوری هستن. اینا مایه شرم موجود مزخرفی به نام بشر هستن. اینا باعث رو سفیدی کفتارها و کرکسها هستن. موجودی به نام انسان اگه زبان و موزی گری نداشت سوسک هم نبود. حالم بهم خورد وقتی زیر مانتوش ساپورت زرد رو دیدم. من به راحتی از گشنگی میمیرم اما بی شرمی نمیکنم. اینا واژه شرم رو شرمنده کردن.
  5
  2
  ‌پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.